PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Świecąca kontrolka w Fx50



gramer84
17th-March-2011, 02:07
Witam,

W aucie co jakiś czas zapala mi się kontrolka ciśnienia w kołach. Gasiłem ją kilka razy, ale problem wciąż wraca. Specjalnie założyłem na zimę 20" z czujnikami od Fx35, ale podobno nie dało się ich zaprogramować pod Fx50. Pomyślałem, że jakoś przeżyję zimę ze świecącą kontrolką, ale zdecydowałem, że nie wracam na lato na fabryczne 21" i kontrolka będzie mnie drażniła cały rok ( a tego bardzo chciałbym uniknąć). Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

sirtrojan
17th-March-2011, 11:31
Jak masz czujniki od nowszego modelu czyli +'09 nie powinno byc problemu z ich dopasowaniem.
Co innego gdy czujniki masz ze starszego modelu. Wtedy mogą sie nie zgrywać.
Rozwiązanie - zakup i zaprogramowanie czujników z nowego modelu 35/37.

gramer84
18th-March-2011, 22:33
no właśnie mam czujniki z Fx35 '06. Zastanawiam się tylko czemu u mnie się świeci kontrolka a w Fx35 po zmianie na zimowe 18" jakoś nie.. niby sprawa prosta, ale koszt niestety duży..chciałem się od tego wymigać i większy budżet przeznaczyć na letnie koła, ale chyba będę musiał jeszcze raz to przemyśleć. A czy takie czujniki będą pasowały tylko z tego modelu Infiniti '09 czy może jakieś z nissana?

sirtrojan
18th-March-2011, 22:51
nie wiem, wiec nie doradzę - choć pewnie byś dopasował z nowego murano - nie mniej jednak tanio nie będzie.

quku
19th-March-2011, 12:51
no właśnie mam czujniki z Fx35 '06. Zastanawiam się tylko czemu u mnie się świeci kontrolka a w Fx35 po zmianie na zimowe 18" jakoś nie.. niby sprawa prosta, ale koszt niestety duży..chciałem się od tego wymigać i większy budżet przeznaczyć na letnie koła, ale chyba będę musiał jeszcze raz to przemyśleć. A czy takie czujniki będą pasowały tylko z tego modelu Infiniti '09 czy może jakieś z nissana?


Bo one są parowane indywidualnie cztery czujniki z kompem i komp widzi tylko te cztery zaprogramowane (podobnie jak pilot z bramą) :) a więc wizyta w serwisie niezbędna może być nissana :)