PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Jakiego PS-a (konsola) kupić



sirtrojan
5th-February-2010, 12:48
Jako że zakup konsoli zbliża się dużymi krokami mam pytanko jaką kupić? Będzie to moje pierwsza konsola od czasów Ninteno więc jestem w tym temacie zielony. Jakie akcesoria powinienem dokupić?

Z góry dziękuje za każdą radę :)

Black
5th-February-2010, 13:26
jeżeli chodzi o konsole to walka toczy się między PS3,Xboxem i trochę Nintendo WII.Ja rownież ma zamiar kupic coś takiego,bo maniakiem gier jestem od xx lat.Dla mnie w grę wchodzi tylko PS3,to produkt Sony ktory jest o wiele mniej awaryjny (choć nie bezawaryjny) od Xboxa ktorego częstą przypadłościa bylo przegrzewanie się.Ponoc to poprawili ale...tylko ponoc bo dalej takie słuchy chodzą.Cenowo PS3 jest droższa,ale ma za to napęd BLU-RAY,możesz także grać za darmo w trybie online podczas gdy za granie w tym trybuie na Xboxie placisz cos tam.Gry na PS# są droższe ale różnica 30-40zl za grę to nie tragedia chyba.Do tego jeżeli masz telewizor w Full HD to obraz z PS3 jest znakomity,gralem u kumpla w Killzone2,dzwięk 5.1 och stary normalnie jak na wojnie.Ponoć Xboxy także rysują płyty,ogolnie to jak chcesz popytaj jeszcze ale dla mnie tylko PS3.

Tutaj masz dokladny opis urządzenia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sony_PlayStation_3

a tu Xboxa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
gdzie pisze bledach technicznych konsoli.

sirtrojan
5th-February-2010, 14:56
a jak z pamięcią do PS3 - są różne opcje 40/60/80/120
na co to wpływa?

Black
5th-February-2010, 15:11
im większa pojemność dysku tym więcej możesz tam rzeczy tam wpakować (np film,muzyka,dema gier,cale gry,zdjęcia).Najpopularniejsze są dyski o pojemności 60G i 80G,ale gdyby ci to nie wystarczalo to możesz taki dysk wyrzucic i wstawić większy.Kurcze byly także wersje PS3 kompatybilne z grami na PS2,to dopiero rarytas bo jak ktos ma dużo gier ze starej konsoli to może w nie grzmocic także na nowej,niestety to byla jaka limitowana wersja i ciężko ja dostać w Polsce.

Jacob_USA
5th-February-2010, 16:59
Ja tam jestem za Xbox360 większy wybór gier :) a na Xbox360 raz mi sie zaświeciły wszystkie cztery lampki wysłałem do microsoftu po 1,5 tygodniu odesłali mi naprawiona za darmoszke ;)

35_wwa
5th-February-2010, 20:18
ja mam PS3 120 GB od roku i nie zamenilbym jej na nic innego. to po prostu Sony ;]

sirtrojan
6th-February-2010, 14:54
Taka może być ? : http://www.allegro.pl/item910158008_ps3_konsola_playstation_3_250gb_nowa _fv_4console.html

Black
6th-February-2010, 16:45
To jest wersja slim,jest mniejsza i cieńsza od zwyklej,ale praktycznie w niczym jej nie ustępuje poza tym że nie można wgrać na nią Linuxa.

sirtrojan
6th-February-2010, 17:27
Linux akurat nie jest mi w konsoli potrzebny ;)

Black
6th-February-2010, 19:24
czyli konsola odpowiednia dla Ciebie,przed chwilą bylem w Saturnie i tam ta grubsza z jakąś grą kosztuje 1499pln.
ta z tego ogłoszenia jest najtańsza na allegro?.

sirtrojan
6th-February-2010, 20:51
nie była najtańsza, chodziło mi raczej o pamięć i to co było w zestawie. Razem z PSem będę kupował telewizor i pralkę :) Sprzęty padły mi niemalże równocześnie :/ więc może dam sobie spokój z Saturami i innymi niemieckimi sklepami gdzie nie lubią debili a ruszę do jakiejś prywatnej mniejszej sieci lub sklepu internetowego.

Black
7th-February-2010, 13:48
zważywszy na pamięc cena tej konsoli znakomita,nie wykluczam że też ja kupię
Grzechu telewizor,pralka,konsola,i gdzie tu mowa o kryzysie:):):)
całkiem dobre oferty mają nieraz w rtv euro agd,i avansie.

sirtrojan
20th-February-2010, 11:16
Kryzys kryzysem a sprzęt sypnął mi się niemalże jednocześnie :/

w sklepie nie dla idiotów jest zestaw ze strzelanką za niecałe 1400 (bez złotóweczki) pewnie on zostanie zwycięzcą - slim 250 GB

Black
20th-February-2010, 12:24
to sklep nie dla idiotów więc nie mam tam wstepu:)

ale jeżeli jest taki zestaw to nic tylko brać.Ciekawe jak długo będzie taka promocja?

Jacob_USA
20th-February-2010, 15:33
A jak mu dasz na imie skoro kupiujesz Psa ?

sirtrojan
21st-February-2010, 02:29
Nazwę go Kubuś :becky:

Jacob_USA
21st-February-2010, 02:34
Nazwę go Kubuś :becky:

Do spania !! a nie pierdoly mi tu pisac

Black
24th-March-2010, 18:27
Nazwę go Kubuś :becky:

możesz nazwać ja Kubuś,zwłaszcza tę za 1350zł którą widzialem dzisiaj w Saturnie,250G i gra God of War3,tylko nie mowcie że nie słyszeliście o tej gierce.

sirtrojan
24th-March-2010, 21:35
aura się zmienia i PS schodzi powoli na II plan :)
szkoda tak pieknej pogody na siedzenie przed telewizorem (ale co sie odwlecze to nie uciecze)