PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Szyba przednia



ZYZIO
30th-March-2011, 17:44
Mialem dzisiaj pecha. Dostalem kamieniem w szybe na trasie i coz ... odprysk i pekniecie. Szyba do wymiany. Pytanie, warto kupowac jakis zamiennik dobrego producenta, czy nabyc oryginal w salonie ? Co polecicie ? Moze ktos juz ten watek przerabial ?

sirtrojan
30th-March-2011, 17:52
masz system LDW?
jak nie masz kup zamiennik - najbliżej i w sumie niedaleko jest typ niedaleko katowickiej. Jakie¶ 40 km od W-wy. wystawia się na alle z zamiennikami.

Jak masz LDW to będzie ciężko znaleĽć dobr± szybę z okienkiem. Jak by były to bym swoja wymienił zamiast polerować. = idziesz w zamiennik.

ZYZIO
30th-March-2011, 18:01
Nie mam tego systemu. Widzialem oferte tego goscia. Mam watpliwosci co do jakosci. Poszukam jeszcze markowego zamiennika i porownam z oryginalem.

sirtrojan
30th-March-2011, 18:02
przyatakuj jaan autoglas
mog± mieć i od razu ci zamontuj±. Podobno ludzie dobrej roboty.

seba79
31st-March-2011, 05:27
tym tobym sie niemartwil ta szyba placisz ubezpieczenie zglos to nietwoja wina podjec do colision punktu niech wycenia i szarp z ubezpieczenia orginalna zaco to ubezpieczenie placisz ,

Jacob_USA
31st-March-2011, 07:01
Seba nie wydaje mi sie ze to w Polsce przejdzie ja tylko czekam na pekniecie w mojej szybie wtedy tak wiem ze ubezpieczalnia placi za to a nawet placi za wypielnianie ale w Polsce grubo bym sie zastanawial.

ZYZIO
31st-March-2011, 10:09
wezcie pod uwage, ze pol dnia na formalnosci strace, a dodatkowo czesc znizki na ubezpieczenie. Markowa szyba bedaca zamiennikiem wydaje sie byc optymalna.

keyes
31st-March-2011, 10:31
Jeżeli masz ubezpieczenie "autoszyba" to zniżek nie tracisz.
Jest to oddzielne ubezpieczenie.