PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dziś oddałem do zagazowania mojego FXa .



sirtrojan
1st-April-2011, 12:06
W końcu i mnie dopadł szał zasilania auta podtlenkiem LPG i oddałem swoje auto w ręce gazowników.
Żałuje tylko że nie zhamowałem wcześniej auta żeby zobaczyć jakie są różnice w mocy.
Szczegóły wkrótce!


Instalka Stag 300 Premium /6
na dwóch parownikach.
Rurki miedź 8mm
zbiornik 75 littów w zapas (będę musiał pokombinować z subem)
w sumie zastanawiałęm się nad 90 ale musiałbym podnieść podlogę.

Dam znać jak będzie hulało.

ZYZIO
1st-April-2011, 14:18
Ile Ci policzyli za przyjemnosc poruszania sie na LPG ?

sirtrojan
1st-April-2011, 14:37
4,7 PLN - drożej bo dwa parowniki.

ZYZIO
1st-April-2011, 15:03
Ile km rocznie jezdzisz ?

sirtrojan
1st-April-2011, 15:09
10 k km na beni a 15 na LPG ;)

ZYZIO
1st-April-2011, 15:13
przy rocznym przebiegu 10 k km troszke potrwa zanim Ci sie instalka zwroci

ArtPol74
1st-April-2011, 17:05
Premium- fajny sterownik,wybacza błędy w jakości gazu.Mam taki w Mazdzie. Za często nie trzeba jeździć na regulację.Załóż tylko dobre wtryski! Ponoć Koreańczycy zaczęli dobre robić lepsze niż włoskie. Muszą być szybkie.

Black
1st-April-2011, 17:09
A jednak oddałeś:)

Szkoda że nie wstawiliśmy razem,uparłeś się na tego gościa w Wawie którego ja nie trawię.

Swoje G wstawiam do zagazowania we wtorek lub środę,niestety warsztat jest ponad 200 kilosów ode mnie ale to jeden z najlepszych gaziarzy w PL więc warto tam jechać.

Koszt u mnie to 4k,niemalże identyczny tylko że z jednym parownikiem.

slepy62
1st-April-2011, 20:37
Greg będziesz musiał założyć nowy uniwersalny dział:G/FX Siarowcy/Gazowcy :rockon:

kilka lat temu jeździłem siarowcem - wsio było OK - tylko ten smród :yuck: jadąc na kole z tyłu nie idzie wytrzymać...

sirtrojan
1st-April-2011, 22:26
Dobra Panowie Moja instalacja gazowa to żart Prima Aprilisowy ;)
Kto dał się nabrać to mam nadzieje że nie będzie miał żalu. :becky:

__________________________________________________ ____________

Jeszcze się nad instalką zastanawiam ale nie wykluczam, że to zrobię w najbliższych miesiącach - powód oczywisty - mija się z celem robienie 100km za 100 PLN.
Sterownik jaki rozpatruję to właśnie STAG 300 Premium, rurki na pewno 8mm i na pewno 2 reduktory - resztę zestawu jeszcze kompletuje.
Problem również w znalezieniu miejsca gdzie to zrobią zgodnie ze sztuką a nie zgodnie z zasadą im szybciej tym lepiej.

SRY za OFFa.

seba79
1st-April-2011, 23:10
W stanach rok temu jak wach skoczyla 5 dol za galon do gory ,to spoleczenstwo sie zbuntowalo tak ze zrobili jeden dzien w stanach bez tankowania ,prosze sobie pomyslec jakie potezne straty byly heheh ,a wy w tej polsce to widze nic nierobicie dlatego wam ta wache podnosza ile sie da bo wiedza ze nic niezrobicie a minister finansow powiedzial ze ni obnizy bo i poco obnizac jak i tak beda tankowac.

Jacob_USA
1st-April-2011, 23:27
Grzegorz twoj zart wziąłem na poważnie hahaha no ale Ci się żarcik wyostrzył ;)


W stanach rok temu jak wach skoczyla 5 dol za galon do gory ,to spoleczenstwo sie zbuntowalo tak ze zrobili jeden dzien w stanach bez tankowania ,prosze sobie pomyslec jakie potezne straty byly heheh ,a wy w tej polsce to widze nic nierobicie dlatego wam ta wache podnosza ile sie da bo wiedza ze nic niezrobicie a minister finansow powiedzial ze ni obnizy bo i poco obnizac jak i tak beda tankowac.

Co Ty gadasz !!!??? Czy Ty w ogóle wiesz dlaczego idzie złoto, srebro i teraz benzyna do góry ??!!! raczej nie masz zielonego pojęcia o tym co sie dzieje na Wallstreet. Rzad Amerykański podciąga giełdę w ten sposób to wszystko jest sztucznie podciągane przez rząd Amerykański kolego. Druga sprawa zawsze przed wyborami prezydenta w USA paliwo spada nie zauważyłeś tego ??!! paliwo spadło nie dlatego ze 1 dzień Amerykanie nie zatankowali samochodów bo co zaczęli by na rowerach jeździć ??!! hahaha wątpię.

Teraz idzie do góry i jak tu dzisiaj Ci to pisze poczekaj do końca roku a sam będziesz szukał gazu bo za 5,50 jak Ci przyjdzie lac paliwo to będziesz cienko piszczal albo przeskoczysz na TDI VW

seba79
2nd-April-2011, 06:33
OH ale tu wyklad polityczny dales Amerykanski rzad heheheh zawszela cene robi wszystko zebys uwierzyl w ich piekne klamstwo,i widze ze dobrze im to idzie nieogladaj tyle tej telewizji.A trzeba miec ten aspekt spekulacji i negocjowania w samym sobie co mi tu wallstreet niech sobie robia co chca goruja doluja ja tam niepracuje i niemam zamiaru pracowac.A piszczec to ja niebede bo niejestem z zyty z zeczami materialnymi bo nieprzywiazuje donich wagi dzisiaj sa jutro moze ich niebyc ,no niewiem jak mocno ty jestes przywiazany do dobrodziejst ale to juz twoja sprawa.Jak bedzie trzeba to bede chodzil pieszo niewidze z tym problemu.Porazka to tez zwyciestwo jeszcze wiekrza jest od zwyciestwa bo z nia trzeba sie pogodzic.To wszystko co sie dzieje to tylko w naszych glowach jak bardzo jestesmy z wiazani i uzaleznieni od wachy heheeheh,i dla jednego to moze byc wielki cios i bul a dla drugiego obojetne ,a odpowiec lezy zawsze wemnie a nie w jakims rzadzie .