PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Dlaczego nie chodzę do kościoła i kochaj bliźniego swego....



slepy62
2nd-April-2011, 20:10
Dostosowałem się do rad kolegów i na parkingach staję z reguły daleko, z tyłu, pod skosem na 2 miejscach żeby mnie nikt nie przytulił....
W ciągu ostatniego tygodnia w zasadzie nigdzie nie byłem, w robocie parking zamknięty, w domu garaż...
no nie ... byłem w serwisie Infi i raz pod Realem na Ursynowie..
dziś zakłaając chlapacze zobaczyłem miłość bliźniego swego...
wrrr...:yell:
chyba wykończę te 75 bacardi bo mnie krew zalewa....

hmmm... rysy nie są barrdzzoo głębokie, zobaczymy jak się ma Infiniti "nano-lakier" który tak reklamują do rzeczywistości...

seba79
2nd-April-2011, 21:19
HEHEH to zycie to czesc zycia wszystko sie niszczy,nie bierz tak wszystkiego na powaznie ,podejzewam ze przed toba jeszcze sporo rys tak jak i przede mna,na to nie mamy wplywu,a szukanie ratunku w butelce to nie rozwiazanie,jak bys zobaczyl moja ryse jaka mialem ale nie przyszlo mi nawet na mysl zeby to zakropic,to tylko samochod symbol ,ma prawo sie niszczyc i nie bedzie niestety wygladal caly czas jak nowka z salonu,niestety trzeba sie z tym pogodzic a nie walczyc.

sirtrojan
2nd-April-2011, 22:59
Irek postaw jutro na słonku to zobaczymy czy się naprawi. To tylko przetarcie po klarze wiec powinno być ok. Jak nie to można jakąś pastą ultrafine przejechać. Będzie wtedy ok.
Na szkoleniu z detailingu prowadzący narzekał na nowe lakiery Infi - bardzo łatwo się uszkadzają.

Auto to (droga i nowa) zabawka. Jeśli się ją samemu zepsuje to do przeżycia choć też boli ale jak jakiś jełop ci ją zniszczy i jeszcze sie nie przyzna to nic tylko spuścić mu przysłowiowy wpier...ol !


PS. Jak ty możesz pić to świństwo ;)

slepy62
2nd-April-2011, 23:38
w instrukcji piszą od kilku godzin do 2 tygodni... zobaczymy
świństwo ? przjedż - spróbujesz z "mojej ręki", jak Ci nie podejdzie - czysta lub chivas też się znajdzie :)

Jacob_USA
3rd-April-2011, 05:55
Pamietajcie ze Nissan ma strasznie mieciutki lakier moja maska w G wyglada jak by na niej rozgrywana zostala jakas wojna.... odprysk na odprysku od kamieni... nie bede touch paintem tego robil bo zrobie z maski muchomora

sirtrojan
5th-April-2011, 00:34
Irek poczytaj to - koleś z klubu mazdy też miał problem tyle że u niego ktos rysował auto regularnie nagrał kilka filmików i zaniósł na Policje :P

http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=139&t=41249

slepy62
5th-April-2011, 20:12
Jak na razie nie zauważyłem systematyki :lol:
jak będzie z drugiej strony - przekręcę kamery lusterkowe i podłączę jakiegoś laptopa w bagażniku :)

sirtrojan
5th-April-2011, 21:59
do twojego jest taki mod ze kamery działają w czasie jazdy! nei wiem po co ale moze te fabryczna skoro jest ich az tyle w jakims stopniu wykorzystac! Nie ma bata zeby sie nie nagrało :)