PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Taki mój MOD



ZYZIO
4th-April-2011, 21:54
Dzisiaj zakończyłem montaż nowego radia w samochodzie żony. Troszkę to trwało, ale efekt uważam za godny uwagi. Szkoda, że w naszych tak łatwo nie jest :)

sirtrojan
4th-April-2011, 22:59
fajne radyjko :) jak pogrywa? sam montowałeś czy sam zleciłeś montaż? :becky:

ZYZIO
4th-April-2011, 23:03
Powiem, ze byl fabrycznie bose, czyli niezle. Jednak po wymianie nie ma porownania. Kenwood wymiata.
Montaz to moje dzielo, ale kostki z tylu i urzadzenie do odblokowania fabrycznego wzmacniacza to znajomy lutowal.

Athens
5th-April-2011, 17:08
Ładny Ken. Ale powiedz nam tu szczerze, żonie to zrobiłeś czy bardziej dla siebie, gdy z nią jedziesz? :P

Black
5th-April-2011, 19:09
Fajny pomysł,dobre wykonanie,ciekaw jak z brzmieniem?.U mnie w G też cos takiego by się przydało,bo fabryczne dychawiczne radio w dodatku na kasety to żenada:).

ZYZIO
5th-April-2011, 20:53
podstawowa zaleta to mozliwosci ustawienia wszystkiego. dodatkowo lapie polskie stacje, dziala RDS i ma bluetootha dzialajacego ze wszystkim co na rynku. Mozna filmiki podczaj jazdy ogladac z roznych zrodel. Takie mozliwosci, choc nie wszystkie, ma sprzet z II GEN. Brzmienie na fabrycznych glosnikach super. Dodatkow zakres ustawien jest taki, ze kazdy moze sobie dopasowac dzwiek do wlasnych upodoban. Jak bede mial za duzo kasy to zmienie glosniki :)
Co do G rozwazylbym radio z wysuwanym panelem. Pewnie daloby sie wrzucic. Ale doczytam i dam znac.

Black
5th-April-2011, 21:05
Da sie wrzucic do G ale trzeba zmieniac ramkę,drugim minusem będzie brak mozliwości sterowania radiem z kierownicy,a to super sprawa.Ale może są 'majstry' którzy potrafią i to przerobić

ZYZIO
5th-April-2011, 21:11
Nie stracisz. Jak kupisz sprzet znanej firmy to poza tym, ze producenci robia, mam namiar na magika, ktory taka przejsciowke robi za cos okolo 130 zlotych. Wkladasz i masz sterowanie w kierownicy. Warunek ... markowy sprzet.
Trzeba byloby sprawdzic, czy nie trzeba urzadzenia do "odblokowania" fabrycznie zamontowanego w Infiniti wzmacniacza, bo bose wymaga jakiejs tam komunikacji i nie zawsze wystarczy sie podlaczyc i mozna sluchac. U mnie dalo sie podlaczyc, ale dzwiek szedl tylko na przednie glosniki. Kupilem w Stanach takie urzadzenie (chyba mazato czy mito to sie nazywalo) i leci na wszystkich.

Black
5th-April-2011, 21:29
To warto wiedziec że jednak da radę,u mnie poza radiem na szrot musiałyby iśc głośniki,i co tu ukrywać piecyk również,grubsza robota jednym słowem:)

Trzeba pomysleć,bo lato idzie i fajnie polansować się przy dobrej muzie:) (pod warunkiem że jedzie się bez żony;))

ZYZIO
5th-April-2011, 22:14
Roboty faktycznie troszke bedzie. Reszta zalezy od klasy sprzetu. Zauwazyles sam, ze ma to swoje plusy ;)