PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Przeciwmgielne



ZYZIO
5th-April-2011, 21:00
Czas zrobic sobie swiatlo przeciwmgielne. Nie chce mi sie kokbinowac, a w zwiazku z tym zamierzam wrzucic czerwona zarowke w miejsce lewego swiatla cofania. Przechodzi na stacji diagnostycznej. Wie ktos, jaki typ zarowki mamy z tylu w lampie ze swiatlem przeciwmgielnym ?

Black
5th-April-2011, 21:09
No tak ale wtedy światło cofania będzie świeciło ci na czerwono:),chyba że masz już przygotowaną instalkę do przeciwmgielnego.

ZYZIO
5th-April-2011, 21:15
przerabia sie tak, ze odlocza cofania z lewej lamy i zostaje cofanie na prawej. Do lewej i tak trzeba podciagnac kabelek z deski by moc wlaczac i wylaczac z fotela kierowcy. Zreszta to elektryka robota. Moze da sie wykorzystac kabelek.

Black
5th-April-2011, 21:23
U mnie patent jest prosty,lampa cofania zaklejona jest czerwoną folią,taką której używa się do naprawy pękniętych reflektorów,nikt jeszcze się nie kapnął że to tylko folia,wygląda jak przeciwmgielne z prawdziwego zdarzenia,plus instalacja z włącznikiem pod kierownicą.

Próbowałem wrzucić czerwona diodę do białej lampy,ale swiatło było za słabe a podczas mgły to nie wskazane:).

Ale co tam będę medrkował,od patentów w FX mamy Wujka Grzegorza:)

Jacob_USA
5th-April-2011, 21:40
Ja bym na twoim miejscu zagadal do Grzegorza pewnie znalazl bym troche czasu zeby Ci zrobic taki sam patent jak sobie zrobic ;)

ZYZIO
5th-April-2011, 22:04
Dobry pomysl. Tyle, ze to demontaz zderzaka i zabawy duzo, ale efekt, jak sam widzialem, super. Zaczne chyba pracowac nad naszym Wujkiem ;)

Jacob_USA
5th-April-2011, 22:06
Wrazie czego szybko kontaktuj sie z nim to swiatelko z USA wyslemy ;)

ZYZIO
5th-April-2011, 22:08
Wysylaj i nie pytaj, a ja $$$ Wujkowi podrzuce. Tylko napisz ile ;)

sirtrojan
5th-April-2011, 22:44
zapytajcie wujka czy mi zrobi spryskiwacze lamp!
:becky:

ZYZIO
5th-April-2011, 22:49
Powiedzial, ze tak, ale musisz mu na tydzien samochod zostawic ;)