PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Powitanie



gostek12345
5th-April-2011, 20:52
Witam wszystkich forumowiczów.Mam zamiar zakupić Infiniti FX 35 .Prosze o porady czy warto.Samochód chcę sprowadzić z USA.

Jacob_USA
5th-April-2011, 21:03
Masz kogos kto Ci sprawdzi i sprowadzi autko z USA ? jaki rocznik Cie interesuje i jaka jest twoja granica $ :)

gostek12345
7th-April-2011, 20:57
Myślę o FX 2009 -2010 .Syn znajomego sprowadza ze stanów.Wczoraj widziałem w Kielcach srebrnego wyglądał fajnie ,chociaż ja wolałbym czarny.Poradżcie bo jest to marka rzadko spotykana na drodze.Miałem okazję oglądać w salonie w Katowicach nawet się przejechałem ale dieslem.Benzyna bardziej mnie kręci.

Jacob_USA
7th-April-2011, 21:21
Nie wiem co tu mozna doradzac w modelu 09-10 w INFINITI nie ma tak jak w innych samochodach ze Ci beda oferowac radio klimatyzacja i skorzane fotele :D tu jest wszystko czego sie wymaga od samochodu.

gostek12345
7th-April-2011, 21:30
Navi i kamerki 360 fajna zabawka ale czy niezbędna .Navi można kupić za 500 pln.Chodzi mi bardziej o serwis itp.Czy trzeba kasować komputer po wymianie oleju czy nie.O tego typu informacje mi chodzi.autko jest zarąbiste inne i w ogóle szkoda gadać .Bajer.

sirtrojan
7th-April-2011, 22:27
Fura fajna i nietuzinkowa.
Co do przeglądów to nie potwierdzę ci w 100% ale nie masz konieczności robienia wszystkiego w serwisie. Oleje i inspekcje kasujesz sobie sam. ( ja tak mam w I gen). Proszę o potwierdzenie albo zaprzeczenie kogoś z II gen.

Co ważne jest to auto które w zasadzie sie nie psuje. Nie słyszałem jeszcze o poważnej awarii FXa - jeśli było należycie i regularnie serwisowane odwdzięczy sie bezproblemowością.

i tak na koniec : chyba bral bym białego :p

i tak na koniec końca : witamy na forum :)

slepy62
8th-April-2011, 17:04
Potwierdzam w II generacji można samemu kasowć komunikaty na wyświetlaczu komputera.
Dodatkowo możesz sobie ustalać własne terminy na różne rzeczy (na dużym ekranie masz możliwość ustawić sobie 4 przypomnienia w zależności od wrowadzonego dystansu do przejechania)

danielV6
9th-April-2011, 09:44
Witamy kolegę witamy oglądałem test w tvn turbo z Fx-em w kolorze białym i takiego właśnie bym wziął, ale to Twój wybór i decyzja :)


Pozdrawiam

sirtrojan
11th-April-2011, 20:44
przeniosłem posty tu: http://www.ifans.pl/showthread.php?1046-Infiniti-ze-Stanw-kolory-wyposaenie-rnice

dyskusja odbiegła od tematu powitań a w sumie jest interesująca więc warto ja wyodrębnić.