PDA

Zobacz pe?n? wersj? : GT-R - pucowanie auta. Wrzucam żeby nacieszyć oko :)



sirtrojan
6th-April-2011, 20:24
Car SPa robiło projekt pod tytułem czarny GT-R :thumb:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=5211&postdays=0&postorder=asc&start=0


i to samo auto u innego detailera :)

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=3502

danielV6
6th-April-2011, 21:51
Takie autko to marzenie mmm :)

Black
6th-April-2011, 22:21
Dla mnie może być bez lakieru byleby to GT-R:),poza tym chłopaki zasługują na pochwałę bo odwalili kawał dobrej roboty.

sirtrojan
6th-April-2011, 22:41
pamietam jak mnie taki objechał na Sobieskiego. Jak dzieciaka na rowerze :P

Athens
11th-April-2011, 17:05
Akurat ciebie to nie jest trudno objechać ;-) Dobra żartowałem. Na marginesie powiem,że jakoś ostatnio mam ochotę na takie powolne majestatyczne jeżdżenie po mieście...

A wracając do temetu. Kiedyś będę miał tyle kosmetyków, taką liczbę i tak różne (do wydechu, chromu, plastików, lakieru itd.), że będzie moje G35 wyglądało tak samo jak nie lepiej. A nastąpi to w momencie , gdy będę miał więcej czasu na detailing.
Grzesiek jak widzę takie zadbane fury to, aż mi wstyd za mojego. U mnie na czarnym lakierze to widać takie mikro rysy, jak załatwić ten problem? Meguiars? Jakiś konkretny produkt? A może maszyna polerska?

sirtrojan
11th-April-2011, 17:44
Areczku bedzie cieplej - kupimy piwa i spolerujemy polerką obrotowa.
Mags jest spoko ale ja wolę 3M.

W zasadzie mógłbyś dokupić ze 2 - 3 produkty do czarnego lakieru i będzie koozak. ( są zdeka inne niż do jasnych - przede wszystkim nie mogą smużyć bo psuje to efekt).

Athens
11th-April-2011, 17:55
Jak kupimy po kilka piw to już widzę jak spolerujemy :D

Kupiłem z TurtleWax coś do renowacji lakieru czarnego, wosk do czarnego i na koniec polimerową powłokę jako taką ostatnią nabłyszczającą. Efekt? No trochę pomogło, ale to tak na 4- a chciałbym tak napradę efektownie zrobić. 3M powiadasz? Już sprawdzam sobie.

seba79
14th-April-2011, 04:32
NO pieknie z polerowali,ale ja musze przyznac ze tak samo milem lakier doprowadzony w styczniu do stanu swiecacego brylantu,jakies dwa tygodnie swietnie wygladal blyszczal sie jak odbieralem auto z serwisu to przeszedlem na parkingu obojetnie bo niespodziewalem sie ze to moj.Dzisiaj te niby ryski te mikro ryski spowrotem wylazlo wszystko nawieszch ,takze to bedzie dobre ale na krociutki czas.

mzie
1st-July-2013, 00:18
pamietam jak mnie taki objechał na Sobieskiego. Jak dzieciaka na rowerze :P
Przy tej różnicy mocy to żaden problem. Ale jak byście z bulwaru zjechali wynik byłby zgoła inny. Choć GT-R to absolutnie genialny wóz. Kiedyś o IS-F myślałem ale jak się powiozlem IS-F, 911 Turbo 4S i GT-R, zwycięzca mógł być tylko jeden...