PDA

Zobacz pe?n? wersj? : wycieraczki



panpierog
26th-April-2011, 19:19
Koleżanki wycieraczki z mojego FXa chcą już stanowczo wymienione. Ze względu na to iż nigdy w tym aucie tego nie robiłem prosze o podpowiedź jakie firmy wycieraczki polecacie oraz gdzie ich szukać. Czy w Polsce za ludzie pieniądze można je gdzieś dostać?
dziękuje za pomoc
p.s.
nie wiem czy w dobrej kategorii umieściłem ten temat.

sirtrojan
26th-April-2011, 19:27
miejscówka moze byc :)

co do samych wycieraczek ostatnio zakupiłem valeo.
co ciekawe powinny być rożnej długości jedna 22" a druga 20"

jeszcze ich nie założyłem - wrzucę jak wymienię przednią szybę.

panpierog
27th-April-2011, 19:02
jakiś sklepik internetowy masz do polecenia? czy po prostu Valeo ma wszędzie w swojej ofercie wycieraczki do INFINITY FX?

p.s.
przekreciłem 1 zdanie i można to różnie odczytać dlatego dla sprostowania
"Koleżanki wycieraczki z mojego FXa chcą już być stanowczo wymienione. "

sirtrojan
27th-April-2011, 19:34
dowolne, kupilem na sztuki ostatnio w przygodnym aczkolwiek znajomym sklepie motoryzacyjnym.
tanie nie są bo placilem ok 40 za JEDNO pióro

Przydadzą sie jak będę miał nową szybkę :)

wildcat
27th-April-2011, 22:20
A jaka wycieraczka idzie na tył? Może ktoś podać jakąś referencję?
Katalogi nie są jednoznaczne.

sirtrojan
28th-April-2011, 10:15
na tył kupiłem uniwersalne z metra (z 15 PLN) i wymieniłem tylko gumkę :)

JarekT
29th-October-2011, 21:32
Nie kupisz kompletu wycieraczek do Infiniti FX, chyba że w Nissanie lub w infiniti. Ja w Intercarsie dobierałem po długości też Valeo.
Natomiast w przypadku tylnej wycieraczki, nigdzie jej nie mieli i chyba nie mają. Więc pozostaje zakup samego pióra i wymiany gumki z blaszkami, lub samej gumki z metra. Tylko uwaga z tylną wycieraczką łatwo ją połamać albo uszkodzić.

sirtrojan
29th-October-2011, 22:25
ale bardzo łatwo sie wykreca wiec jak ktoś ma mało delikatne paluszki, demontaż - wymiana - montaż

seba79
30th-October-2011, 03:00
Nieprzejmuj sie o kategorie Panie Pierog w bardzo dobrym miejscu umiesciles ten temat nawet bym powiedzial ze we wspanialym miejscu ,sa tu goscie bardzo przewrazliwieni na przecinki i nie tylko ,jak sie nie wstawi tematu w odpowiednim miejscu , to nawet sa gotowi pogrysc czlowieka, bardzo agresywne nastawienie jest do forumowicza przecietnego ,pelno pouczen wskazowek problemow przepisow, niezadowolenia przecinek tu a nie tam ja niemoge normalnie jakna jakiejs wykladowni moze jak sie dostosuje do tych wszystkich przepisow to dostane tytul tu z forum Doktorat ifansiarza.Ja do swojego zakupilem wycieruchy firmy BOSS daja rade sa wspaniale mam je 7 miechow i wycieraja pieknie niezostawiaja zadnych smuggg .Zobaczymy jak zima lub po zimie beda wygladac.

sirtrojan
30th-October-2011, 18:16
Nieprzejmuj sie o kategorie Panie Pierog w bardzo dobrym miejscu umiesciles ten temat nawet bym powiedzial ze we wspanialym miejscu ,sa tu goscie bardzo przewrazliwieni na przecinki i nie tylko ,jak sie nie wstawi tematu w odpowiednim miejscu , to nawet sa gotowi pogrysc czlowieka, bardzo agresywne nastawienie jest do forumowicza przecietnego ,pelno pouczen wskazowek problemow przepisow, niezadowolenia przecinek tu a nie tam ja niemoge normalnie jakna jakiejs wykladowni moze jak sie dostosuje do tych wszystkich przepisow to dostane tytul tu z forum Doktorat ifansiarza.Ja do swojego zakupilem wycieruchy firmy BOSS daja rade sa wspaniale mam je 7 miechow i wycieraja pieknie niezostawiaja zadnych smuggg .Zobaczymy jak zima lub po zimie beda wygladac.

Temat wstawił w dobrym miejscu bo dotyczy tzw budy - czyli wycieraczek. Mógłby być w o ogólnych ale tu tez się nadają.

Zakładam, że w domu też nie sikasz do zlewu bo nie do tego on służy. Tak samo jak pisanie postów w złych działach pierwszych z brzegu albo na chybił - trafił - ot tak bo mi się akurat zachciało pisać.
To samo dotyczy pisania postów językiem niezrozumiałym dla pozostałych użytkowników. Styl ortografia słownictwo - to podstawy ze szkoły podstawowej którą chciał nie chciał każdy musiał ukończyć. To ze nie ma polskich znaków w tekscie spoko - do przeżycia ale forma jest nie do przyjęcia.

Jak ci sie nie podobają zasady na forum - nie ma problemu, napisz do mnie PW. to usunę twoje konto

mirassek
30th-October-2011, 19:42
popieram Grześka ..







Temat wstawił w dobrym miejscu bo dotyczy tzw budy - czyli wycieraczek. Mógłby być w o ogólnych ale tu tez się nadają.

Zakładam, że w domu też nie sikasz do zlewu bo nie do tego on służy. Tak samo jak pisanie postów w złych działach pierwszych z brzegu albo na chybił - trafił - ot tak bo mi się akurat zachciało pisać.
To samo dotyczy pisania postów językiem niezrozumiałym dla pozostałych użytkowników. Styl ortografia słownictwo - to podstawy ze szkoły podstawowej którą chciał nie chciał każdy musiał ukończyć. To ze nie ma polskich znaków w tekscie spoko - do przeżycia ale forma jest nie do przyjęcia.

Jak ci sie nie podobają zasady na forum - nie ma problemu, napisz do mnie PW. to usunę twoje konto

keyes
8th-November-2011, 09:28
Jeżeli chodzi o wycieraczki Valeo to jakie kupujecie standard czy płaskie ??

Pozdrawiam,
Krzysiek

slepy62
8th-November-2011, 19:12
Jeżeli chodzi o wycieraczki Valeo to jakie kupujecie standard czy płaskie ?? Pozdrawiam, Krzysiek

Nie tak dawno na infinitipartsusa.com była promocja - komplet na przód do I generacji kosztował o ile pamiętam 25$

And
9th-December-2012, 19:57
Witam,
u mnie tez przyszedl czas kiedy muszę się zainteresować "piórami". Faktycznie z tego co poczytalem na forum i podejrzalem w infi to z tylnym piórem będzie słabo w zamiennikach. Na przód tak jak piszecie da się coś dobrać ale lepiej chyba poczekać do wiosny?
Grzegorz napisz proszę jak "bosze" się spisują po zimie bo chyba tez w takie zainwestuję.