PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zdrowy rozsądek zwycieżył :)



sirtrojan
7th-February-2010, 22:56
Dziś bardzo rano ok godzi 3 śmigałem sobie do domku z rajdu po warszawskich lokalach. Wracałem trasą siekierkowską - drogą która aż sie prosi o przydepnięcie 3 pasy, pusto. Tak zrobiłem ... było już z 100 mil/h ale pomyślałem sobie, gdzie się będę spieszył, zima, zmęczony jestem, może być ślisko- zwolniłem do 100 km/h, wyjeżdżam z za zakrętu a tam jegomość strzelał już do mnie z tego nowego radaru laserowego :)
Dzięki zdrowem rozsadkowi oszczędziłem trochę grosza ;)

dobrej nocy

Jacob_USA
7th-February-2010, 23:04
Czesto tak mam :) nie raz a zwolnie po co szalec bach wychodze za gorki stoi na poboczu :) i moj antyradar piszczy laser-alert ale jak krzyczy juz to jest za pozno :D

SZJ 2020
7th-February-2010, 23:17
no to co zaoszczedziles to zainwestuj w jakas nowa modifikacje.:)

sirtrojan
7th-February-2010, 23:58
Czekam aż skończę jeden - mam z-tube a czekam na osłone /heatshield Stillena/ - już płynie. Potem 20 mm dystanse :)

Jacob_USA
2nd-March-2010, 06:05
Niestety trzeba bedzie odswiezyc temat... dzis moja zona nie wrocila swoim autem spowrotem do domu... dlaczego ?? na skrzyzowaniu w bok wjechala ()na czerwonym swietle... pisala SMSa !! jej baba Dodge RAM + (orurowanie z przodu) contra Honda civic... nie chce tego widoku auta widziec jeszcze raz. Trudno stalo sie ale tyle razy jej tlumaczylem wjezdzasz na skrzyzowanie przychamuj rozgladnij sie mysl za innych na drodze, moje gadanie jak ona to mowi (polskie wymadrzanie sie nic nie dalo...) i stalo sie. Wiem wiem nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem trzeba szukac jej jakiegos auta..

MARUS
2nd-March-2010, 07:50
mam nadzieje ze zonie nic sie nie stalo, a samochod rzecz nabyta.. tearaz Cie bedzie pwmnie meczyc o jakis nowy.. :)

Black
2nd-March-2010, 09:31
Dodge Ram to idealna machina do taranowania,rozumiem że pannie nic sie nie stało?.

sirtrojan
2nd-March-2010, 11:44
Kup jej Rama albo Forda Expedition.
Z drugiej strony może teraz doceni duże bezpieczne auta jak FX :)

Mam nadzieję że Gaby nie ucierpiała w żaden sposób.

Jacob_USA
2nd-March-2010, 15:17
Boli ja szyja bardzo glowa wymiotowala przez noc dzis jedziemy do lekarza... a co z samochodem juz wymyslila ze chce Acure TL albo VW passata z berzowym wnetrzem o SUV kazala mi zapomniec nie przegadasz kobiecie...

sirtrojan
2nd-March-2010, 16:12
Jak boli ją głowa i womituje - zajrzyj jej w oczy z latareczką - jak ma różnej wielkości źrenice to nie jest dobrze - jak są równe to może mieć lekkie wstrząśnienie mózgu albo jest w ciąży ;) a ty nakręcaj ja na SUVa puki nie czuje się najlepiej ;)
Zdrówka jej życzę.

Jacob_USA
3rd-March-2010, 00:37
W ciazy nie jest !!! no way chyba za niedlugo na podjezdzie stanie Ford Explorer :wof:

sirtrojan
3rd-March-2010, 01:07
expedition jest więksiejszy ;)

Jacob_USA
3rd-March-2010, 02:00
Nie potrzebne az takie duze auto :) Explorer wystarczy w zupelnosci, ja tak uwazam