PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Otwieranie bagażnika



vania
9th-May-2011, 17:20
Witam wszystkich,piszę bo może nie wszyscy to zauważyli. W fxach od niedawna zaczęto motować mechanizm zamykania i otwierania elektrycznego bagażnika -wreszcie! Mnie to wkurza ,ze do tej pory było ręczne,ciekawe czy da się to dokupić? Pozdrovania.

sirtrojan
9th-May-2011, 17:23
dowiem się :)
edit:
nikt nie dokładał na razie. W sumie nawet na forach w stanach jest to nowość.

And
9th-May-2011, 18:49
Niemiecka mysl techniczna już troche wcześniej ogarnęła ten temat

sirtrojan
9th-May-2011, 19:11
w murano opcja dostępna od 09 :becky:

seba79
9th-May-2011, 19:48
Wsumie w moim 2007 rok co fakt trzeba opuscic ja recznie ale sama sie dociska automatycznie.

slepy62
15th-May-2011, 17:05
Witam wszystkich,piszę bo może nie wszyscy to zauważyli. W fxach od niedawna zaczęto motować mechanizm zamykania i otwierania elektrycznego bagażnika -wreszcie! Mnie to wkurza ,ze do tej pory było ręczne,ciekawe czy da się to dokupić? Pozdrovania.
Obawiam się że to nie będzie takie proste bo dotyczy nowych modeli 2011 ze zmienioną pokrywą bagażnika
http://www.infinitipress.net/pl/Infiniti-Global-Store/Press-releases/TECHNOLOGIA-Z-NAGRODAMI-W-NAJNOWSZEJ-GAMIE-FX/
Standardowa zmiana we wszystkich wersjach polega na przestylizowaniu pokrywy bagażnika i nadaniu jej bardziej charakternego wyglądu. Nowa pokrywa bagażnika
FX-a sprawia, że model jest jeszcze wygodniejszy, a dostęp do przestrzeni bagażowej – jeszcze łatwiejszy. Wysokość, do jakiej otwiera się pokrywa bagażnika, można zaprogramować. Nie ma więc żadnych obaw podczas jej otwierania np. w ciasnych garażach. Łatwość użytkowania jest zwiększona przez możliwość podnoszenia bądź opuszczania pokrywy bagażnika za pomocą przycisku na desce rozdzielczej albo na pokrywie bagażnika, albo też zdalnie – inteligentnym kluczykiem.