PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Amortyzatory przód do FX35 gdzie kupić?



domino
23rd-May-2011, 14:43
Witam, czy może ktoś sie orientuje gdzie mogę kupić amortyzatory do fx35 2003r? Okazało się, że jeden z amortyzatorów jest w środku pęknięty:(.

sirtrojan
23rd-May-2011, 17:43
fabrycznie sa KYBy i takie wrzuć. swojego czasu były na alle.
Jak już nie ma to pozostaje ebay.

tu masz sklep z amorkami - drogo ale w sumie takie sa ceny w PL :/
http://czesci-usa.com.pl/pl,category,158486,amortyzatory,mocowania.html

mozesz ew zadzwonic do salonu infini i zapytac po ile maja:

domino
23rd-May-2011, 22:11
kurcze dzwoniłem już, niestety nie ma. W takim razie będę zmuszony kupić w stanach... w którymś ze sklepów sprzedawca powiedział mi że nie ma w ogóle tych amorków w żadnym katalogu... kurcze jakaś masakra...

AntySpam
2nd-January-2013, 13:31
Polecam sklep:cenzura: mają tam dobre ceny i szeroki wybór produktów. Ostatnio mieli też fajne promocję na oleje.

sirtrojan
2nd-January-2013, 13:39
:banplease::banplease::banplease:

kmn
26th-February-2015, 00:20
Odgrzeję trochę temat. Amortyzatory na pierwszy montaż w naszych infi to KYBy i podobno można je obniżyć 0 30mm inaczej mogą się szybko dobić. Jak oglądałem sprężyny, o których z korzeniem rozmawialiśmy w jego wątku obniżają o 40mm. Na forach piszą, że wstawiają i działa... tylko już nie doczytałem ile jeżdżą :)

korzen
26th-February-2015, 09:07
kmn z tego co czytalem, to jezeli mowa o H&R to do FX35/45 jest to samo... Mimo, iz czasem trafi sie inny nr (podobnie rwd/awd)... Drop ma byc 40mm przod, 30mm tyl... Ponoc jest -30mm (maks) na obu osiach w FX35, a te 40mm wychodzi w FX45 ze wzgledu na ciezszy motor... W US chlopaki maja przelatane po 50tys mil na amorkach seryjnych i H&R, wiec daja rade... Mi mechanik moj powiedzial, zebym pojechal na sprawdzenie amorkow i jak sa w dobrym stanie to nie powinno im nic byc przy tak malym dropie...
Apropo amorkow, u nas w FX sa gazowe, olejowe czy gazowo olejowe??

Coobcio
26th-February-2015, 14:38
Tylne nówki na allegro po 400zł za sztukę dorwałem, o przody pewno trzeba by się zapytać... KYB oczywiście :)

kmn
26th-February-2015, 15:06
Znalazłem coś takiego. Ceny podejrzanie niskie
http://kayaba.istore.pl/pl/wyniki-wyszukiwania?search=infiniti+fx

korzen
26th-February-2015, 15:54
Cena taka, bo produkt niedostepny... Jak bedzie dostepny, to cena zapewne wzrosnie...

kmn
26th-February-2015, 19:54
Rozmawiałem przed chwilą z gościem chyba ze 20 min. Mega sympatyczny. Zrobił produkt dostępny. Powiedział, że nie wszystko ma zautomatyzowane więc najlepiej dzwonić i pytać o produkt. Jeśli o mnie chodzi to mnie przekonał na 100%, aż żałuję, że nie mogłem nic kupić bo wszystko u mnie działa:)
wklejam link z aktualnym stanem amorka:
http://kayaba.istore.pl/pl/wyniki-wyszukiwania?search=infiniti+fx

korzen
26th-February-2015, 20:30
No to cena naprawde super za KYB :thumb: Szkoda, ze przy okazji nie zrobil dostepnych amorkow na przod :) Tez sa w promocji...

kmn
26th-February-2015, 23:23
Myślę, że telefon i już będą dostępne.