PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zdrówka Piotrus /Pozioma



sirtrojan
5th-June-2011, 21:17
Ponieważ kolega Pozioma kładzie się pod nóż chciałem mu życzyć zdrówka i szybkiego powrotu do zdrowia.

PS. Jeste¶ hardcorem - kto to widział robić sobie operacje w publicznym szpitalu ;)

zdrówka :thumb:
:becky:

Athens
5th-June-2011, 21:52
Piotrek nie wiedziałem... no to napisz już po! Będzie dobrze !!! Miałem oddzwonić ale dopiero komunię skończyłem ... odezwij się.

sirtrojan
5th-June-2011, 22:15
w szpitalu już jest - dzi¶ z nim rozmawiałem, narzekał na jedzenie hehe

Black
5th-June-2011, 22:17
Trzymamy kciuki Piotrek...

Jacob_USA
5th-June-2011, 22:54
Trzymaj sie Piotrek !! ;)

POZIOMA
11th-June-2011, 20:51
Siema koledzy przeżyłem operację, nie poszedłem w stronę ¶wiatła:angel:, pobiegłem w przeciwn± bo wydawało mi się że widzę niezły zlocik :infi: :heh:
Dzięki pozdrawiam (fajnie że jeszcze kto¶ o mnie pamięta)

Black
11th-June-2011, 23:29
Zważywszy na poziom opieki naszej służby zdrowia mogę tylko jedno powiedzieć-witamy w¶ród żywych:)

Super że wszystko ok!

Athens
13th-June-2011, 10:31
Po głosie stwierdzam,że nie widzę różnicy przed i po :D i tak trzymaj!

sirtrojan
18th-June-2011, 20:36
Przepraszam Piotrek ale nie udało mi się podjechać tam gdzie mnie prosiłe¶. Zwaliło mi się trochę spraw na głowę i musiałem zmienić piorytety.
Tak czy inaczej mam nadzieję, że już doszedłe¶ do siebie :thumb:

seba79
20th-June-2011, 05:41
Chcialbym wam podziekowac wszystki kolegom fanom aut infiniti za zyczenia urodzinowe ktore dostalem na emaila z calego serca.Wiec dzieki chlopaki,i za zabawe i wiadomosci z ktorymi moge sie tu dzielic i oczywiscie , wiedze jaka moge tu dostac ,takze jeszcze raz wielkie dzieki,i milego spedzania czasu na forum wszystkim zycze i sobie rowniez.