PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Gdzie serwisowac FXa w 3miescie



XTR
6th-June-2011, 12:28
Witam ponownie. chcialbym dopytac ludzi z 3miasta gdzie polecaja i gdzie serwisuja swoje Infiniti. i moze ktos zna dobrych elektronik-manniakow ktorzy zrobia mi monitory w zaglowkach bo dzwonilem kilka dni temu do salonu i jak mi powiedzieli cene z zamontowaniem to wybuchlem smiechem... UWAGA trzymajcie sie!!!! 1000zl 2 zaglowki z odt. DVD hahaahahaha dalej mnie to jeszcze smieszy.
ps. oczywiscie przeprosilem Pana w sluchawce ktory do mnie dzwonil,za swoje zachowanie;-).

keyes
6th-June-2011, 13:23
Jak do tej pory nie musiałem korzystać z usług serwisu.
Wymieniałem tylko filtry, paski, świece i piastę przód, + kilka modów, ale z tymi rzeczami poradziłem sobie sam (oczywiście z pomocą forum:) )
Co do serwisu to czytałem gdzieś, że polecany był salon nissana KMJ Kaszubowscy, ale z ich usług nie korzystałem, więc ci nie powiem za dużo.

Schirru
6th-June-2011, 13:35
eee... chyba nie rozumiem. 1000zł za dvd i 2 zagłówki lcd mega dobra cena!

XTR
6th-June-2011, 13:46
PRZEPRASZAM TO WSZYSTKO WLASNIE WINA Z TEJ SYTUACJI ;-) POPRAWIAM CENE = 10000zl

komoras1234
6th-June-2011, 13:55
myślę, że powinieneś się dowiedzieć jaka firma jest ich podwykonawcą w tej sprawie i bezpośrednio się do nich zgłosić nie przez salon, bo to było do przewidzenia że tyle policzą, a ktory to rok tego FX? pytam bo jestem zdziwiony że europejski nie ma tego w standardzie, bo od 2010 jest to na pewno w standardzie.

Schirru
6th-June-2011, 14:28
tak myslalem... fantazja ich ponosi chyba. 10.000 zl to kosztuje kompleksowa rozbudowa systemu audio w profesjonalnym zakladzie.

XTR
7th-June-2011, 09:50
no wlasnie jest to 09r i troche mnie to zmartwilo jak zobaczylem ze ich nie ma ale czekalem na niego prawie rok bo glownie chodzilo mi by zgrac kolor tapicerki,lakieru i jeszcze do tego silnik;-) bylo ciezko!!! ale warto. a monitory to gdzies sobie zrobie.

slepy62
26th-June-2011, 13:09
jestem zdziwiony że europejski nie ma tego w standardzie, bo od 2010 jest to na pewno w standardzie.


Zagłówki + TV cyfrowa w "standardzie" jest od 2011 - jak piszą na stronie Salonu INFINITI.PL to standardowa oferta dla lekarzy, adwokatów... lol

Komplet oryginalnych zagłówków z DVD do modeli 2008+, w USA jest do kupienia za ok 1390$
Nie wiem tylko jak to jest z tunerem do cyfrowej TV ? bo ta jest w najnowszej ofercie naszych Salonów.

XTR - jeżeli jesteś zainteresowany - napisz na priv - z tego co wiem zainteresowany jest też Vania więc może zrobimy jakiś "większy zakup..."
Pozostanie kwestia znalezienia jakiegoś serwisu i montażu - chyba że nasz kochany SIR-ek zdobędzie instrukcję montażową - bo w sumie to powinno być bardzo proste - zagłówki pracują samodzielnie (niezależnie od konsoli głównej i mogą niezależnie od siebie) więc to chyba tylko kwestia znalezienia kabelka zasilającego w oparciu siedzienia...
co do cyfrowej TV - problem może być większy bo potrzebny jest chyba tuner

seba79
27th-June-2011, 05:42
Mowi sie ze w stanach jest droga robocizna ,dlatego kazdy morze jezdzic tu czym chce bo na byle malowaniu walkiem scian zarobi.Ale nawet w stanach nieslyszalem zeby za zamontowanie LCD w zaglowkach taka cene sobie wolal, niemam mowy niewracam do tego zlodzieskiego kraju .

sirtrojan
27th-June-2011, 14:21
Jak ktoś już musi mieć TV w aucie to lepsze jest to rozwiązanie:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/INFINITI-FX35-FX50-2009-09-10-11-NAV-VIDEO-INTERFACE-TV-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3a66fd1d4fQQitemZ25083 5967311QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo



Seba nie wracaj jak nie chcesz. Twój wybór.

seba79
27th-June-2011, 15:55
Zartuje . :-)

vania
28th-June-2011, 15:49
jestem zainteresowany zbiorowym zakupem takich zagłówków,dajcie znac. jesli chodzi o cenę to w chciałem kupic takie zagłówki 1,5roku temu do nowego avansisa-cena 7900! więc infi nie odbiega od standardów, poza tym 20% zabierają polskie podatki