PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nowy z innego świata ...



luzak1
14th-June-2011, 19:24
Witam wszystkich :)
Jeszcze nie mam ale bardzo mi sie podoba FX...
Od kogo jak nie od Was dowiem się jaki jest na prawdę ... Chciałbym kupić suv-a i myślę o Fx... Ale jak sie Wam jeździ i jak daje sobie radę w zimie? Pozdrawiam Wszystkich i może ja też będę miał takiego :)

Black
14th-June-2011, 20:55
Czołem

Jeżeli masz jakieś pytania to zarzucaj je w odpowiednich działach/tematach-zapraszamy.

sirtrojan
18th-June-2011, 20:11
witamy na forum luzak1 i napisz jaka konkretnie wersja cię interesuje.
I generacja czy może coś z nowego modelu.

luzak1
20th-June-2011, 13:48
Witaj Grzegorz :-) Myślałem o czymś nowym czyli o nowym FX 30dS... Czytałem Twoje posty :-) Powiedz jak się jeździ Fx-em ? mam do domu pod górkę i czasem w zimie ledwie swoim wyjadę... Fx bardzo mi się podoba...

sirtrojan
20th-June-2011, 15:01
Ja mam benzynę I generacji ale w napędach (AWD) więc pod górę daje radę.
Lepszymi adresatami twojego zapytania będą kolega slepy i vania którzy śmigają nimi na codzień.

Podjedź sobie do Katowic do salonu zrób rundę tym autem i zobaczysz czy ci leży:)

czym teraz hulasz?

vania
21st-June-2011, 13:26
witam nowego fana infi. mój fx to tzw.klekot 30ds,ale tylko z nazwy dżwięk ma ok ,w silniku czuć dobrze wysoki moment -ciągnie jeszcze przy 160-170.mam 16000km pali obecnie 9.6. jeśli chodzi o zimę to nie jest tak super wadą są za duże koła 21 i opony o niskim profilu, łopatkowe felgi wciągają śniegte na lato) i zaczyna się bicie,przednia szyba zamarza od góry przy silnych mrozach(może żle ustawione spryskiwacze)tylna klapa otwierana ręcznie(najnowsze juz na pilota)samochó pełen wypas i piękny.kupiłbym go jeszcze raz zwłaszcza z obecnymi nowinkami: bagażnik, tv cyfrowe.Pozdrovania-pisz co Cię interesuje,a postaram się odpowiedzieć

luzak1
21st-June-2011, 18:40
Witaj :-) Dzięki za odpowiedź ! Masz faktycznie wypas a powiedz czy tylna oś jest skrętna u Ciebie? i jak to się czuje ? Dziś widziałem w Krakowie na parkingu FX 37s :-) nie wiem czyj jest ale wreszcie na żywo go widziałem. Piękny !!!! :-) srebrny (no może kolor jakiś z gamy Infiniti ale wiadomo jaki...) Coś mi się zdaje, że jak jeszcze trochę poczytam, pooglądam to zachoruję nieuleczalnie na takiego :-)))))) ja na razie jadę tym co mi w ręce wpadnie... :-) No nie jestem tych takich... :-) legalnie, to jest służbowo :-). Mam sam (i tu nie ma się czym chwalić...) fiata Albea... Moim zdaniem super auto po mieście i na co dzień ja trzeba się nakręcić w korkach w Krakowie... Nawet jak mi przerysują na parkingach to lekko zaklnę i się nie przejmuję. W trasę biorę Opla Vectrę. Ale powoli czas się zbiera na własne i już takie normalne... Czyli na razie wpatruję się w Infiniti Fx 30ds z bajerami :-) Zamarzanie szyby u góry to sprawa opływu powietrza od środka. nie dogrzewa szyby u góry... W Japonii nie ma takich mrozów to tego nie zauważyli :-))) Może w nowych poprawią :-)

vania
22nd-June-2011, 10:46
witam,tylną oś skrętną ja czuję przy zawracaniu przy takim długim aucie promień jest rewelka-jak cofasz po tum samym łuku już gorzej,przy dużych prędkościach tego nie czujesz(ta tylna oś skrętna to w infi jest już chyba ze 20 lat-w starych modelach).Ja miałem tak samo hopla,który narastał, wszędzie szukałem wiadomości o fx;ach trochę bałem się benzyny(jeżdżę dużo na krótkie dystanse) więc jak w dowiedziałem się o dieslu prawie odrazu złożyłem zamówienie.Myśle że to zamarzanie poprawią, jak ten bagażnik(zimą brudzą się ręce-może da się to zamontować,na pierwszym przeglądzie się dowiem). A fiaciki są ok.,też miałem punto jeżdziło ok tylko trwałość słaba. Myśl myśl o fxie a napewno będziesz go miał.Pozdrovania