PDA

Zobacz pe?n? wersj? : dzisiejsiejsza akcja - anegdota i ostrzeżenie



sirtrojan
22nd-June-2011, 19:53
dziś policjant na moto przytarł w korku mojego FXa http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif powiedział ze lekko kołem zawadził i nic się nie stało i pojechał. Uwierzyłem ( głupim, bo kto wierzy policji) patrze a tu zderzak przytarty nieźle z tyłu.

Po obadaniu to tylko klar i jestem w stanie sam sobie to ogarnąć jednak nie każdy ma sprzęt i środki więc trzeba zawsze zjechać na boczek i zobaczyć straty nie wierzyć na słowo!


Wrzucam to jako anegdotę i ostrzeżenie http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_wink.gif

miłego długiego weekendu.

Athens
24th-June-2011, 12:12
Nigdy zatem nie wierz policji... Ale numer! Trzeba było powiedzieć, że dziś Ty przymykasz oko na jego występek a jutro on na Twój...

Ojca Chrzestnego nie oglądałeś? Nie wierz jak kupić policjanta :D Miałbyś już prawie jednego w garści.
A swoją drogą to jak pisałeś,że wstawiłeś już nowopomalowany zderzak do FX'a to czułem,że długo wszystko w takim stanie nie będzie u Ciebie. Fakt teraz tył.

sirtrojan
24th-June-2011, 12:20
tył ma pół roku :P
brand new na koszt pani z toyotki :)

ale jak napisałem spokojnie sam to ogarnę. papierkiem 2000 - 2500 i pastami 3M.

a na przednim już znalazłem ryskę hehe
no cóż W-wa to istna dżungla.

bolek
24th-June-2011, 17:54
Dla pocieszenia tak jest wszędzie....

Dropser
2nd-July-2011, 13:04
Ktos już pisał opakowaniu pod CH, że staje daleko od innych. Mnie też zawsze zastanawia syndrom Biskupina - pół parkingu wolnego a ludzie sie wciskają w jedyne wolne miejsce w szeregu. Ja, oprócz tego ,że zawsze dalej to jeszcze, sorry, okrakiem na linii.

Black
2nd-July-2011, 17:12
To chyba ja o tym pisałem i tak się składa że również często parkuje okrakiem na linii,wtedy mam 2 wolne miejsca i żadna melepeta obok nie zaparkuje.

Ludzie dziwni są,boja się przejśc kilka,kilkanaście matrów dalej i parkują im bliżej do wejścia wciskając się niejednokrotnie na grubośc lakieru.