PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Kto smiga na motorze?



sirtrojan
23rd-June-2011, 23:09
Kto jeszcze hula na motongu ?

Złapałem bakcyla moto :)
Planuje zakup Kawasaki Z750 +'08

obecnie kompletuje odzież a raczej postawowe akcesoria.
Kask, buty, kurtkę.

Kask - shoei XR-1100 albo Arai chaser (wczoraj mierzyłem - i jest spoko :)
buty - sidi vertigo
kurtała - Dainese albo Alpinestars
porcięta jeansy na początek - oczywiście z kewlarem ;)

prośba o opinie ew rady :)

seba79
24th-June-2011, 04:44
Ja smigalem 14 lat temu w Polsce mialem 16 lat zrobilem tylko prawko na motor tak mi sie spieszylo.I jestem dzisiaj zadowolony ze udalo mi sieten mlody nieodpowiedzialny wiek przejsc .Czas robi swoje 4 kola sa bezpieczniejsze , jeszcze bym sie zdecydowal na Harleya Dawidsona w niedzielne popoludnie sobie spokojnie pochalasowac.Ale taka jazda na japonskim diable to juz mnie niekreci i sie niechce.

Jacob_USA
24th-June-2011, 06:48
Grzegorzu zycze Ci bezpiecznej jazdy na motorze i obys nigdy nie trafil do czarnego worka :) " wiem jestem szczery :D"

sirtrojan
24th-June-2011, 10:20
hmm a może wypowie sie ktoś kto śmiga wciąż na motorze a nie żyje filmami o jeźdźcach bez głowy, historiami o dawcach itp.

lukaszx680
24th-June-2011, 15:11
hmmmmmmmm. widze fana mojego motocykla:))) mam z750 z 2004 roku. motorek poprostu swietny. moc moze nie powala ale za to moment obrotowy robi wrazenie :):):):)

sirtrojan
24th-June-2011, 19:26
hehe niceee :)
Planowałem odwiedzić Lublin ze sprzedajacym z Chełma - masz jakis dobry serwis w swoim mieście? Ten moto już odpadł ale adres zawsze się przyda :)

mirassek
25th-June-2011, 00:50
2078

:) is mine

sirtrojan
25th-June-2011, 11:28
piękny moto :) jak dla mnie za dużo plastików ale jak ktoś lubi /albo raczej nie lubi przeciągów/ ... :thumb:

lukaszx680
25th-June-2011, 13:24
kiedys planowalem miec triumpha 600 z 2002 roku ale z750 urzekl mnie wygladem i dzwiekiem silnika. i jedna mala rada szukaj przed 2006 rokiem bo nowsze maja problemy z wtryskiwaczami a jak wszyscy wiemy jak zacznal sie psuc to bardziej oplaca sie kupic uzywany silnik niz komplet wtryskow :/

sirtrojan
25th-June-2011, 14:31
szukam raczej nowego +2008 w białym albo zielonym malowaniu - czarny też od biedy :P

szukam to moze troche na wyrost - rozglądam sie na razie. Konkretniej będę już szukał na przełomie lipca i sierpnia.

lukaszx680
25th-June-2011, 15:03
to w takim razie serdecznie życzę znalezienia egzemplaza z zadbanym silnikiem:) proponuje spojzec jeszcze na ktm super duke :D:D:D to jest motocykl:DD

mirassek
25th-June-2011, 23:07
piękny moto :) jak dla mnie za dużo plastików ale jak ktoś lubi /albo raczej nie lubi przeciągów/ ... :thumb:

Żonce się podobał :) Musielismy dojśc do MAŁEGO kompromisu RÓWNIEŻ Z TYMI PLASTIKAMI .HAHAH

lolipanther
26th-June-2011, 23:39
jeżdżę motocyklami przez pół życia trochę się ich przewinęło :)
to dwa ostatnio ujeżdżane prze zemnie SUZUKI INTRUDER 1400. i HONDA VTX 1800.

sirtrojan
27th-June-2011, 09:53
widzę Grzesiu, że preferujesz ciężkie moto. Też fajne ale wg mnie na miasto za mało zwinne :)

robisum1
27th-June-2011, 13:32
Preferuje jazde turyst Obecnie moje dwa kolka to Goldwing 1800 wczesniej Goldas1500, Valkyrie Interstate 1500, jeszcze wczesniej dluuuga a przerwa ,a na poczatku komarki,,kadety,ogary,osy,cezety ,jawy
Tak na marginesie poszukuje cz350 w orginalnych czesciach moze byc na chodzie jak i zajezdzony z papierami

sirtrojan
27th-June-2011, 13:56
hehe ostatnio moda jest na "stare" moto.
Gdzie nie wejde to kupie CZ350, MZ250 a mój koleżka zbiera sie do renowacji Gazeli ;)

Mario
28th-June-2011, 19:15
Widzisz Grzechu czlek w pewnym wieku próbuje wrocic do pewnego okresu.Ja na cz350 wiechalem w dorosle zycie i mam do tego moto zrozumialy sentyment ehhhh to se ne wrati

sirtrojan
28th-June-2011, 19:22
hehe co prawda do prawda :)

lolipanther
30th-June-2011, 12:50
mojim pierwszym poważniejszym motocyklem był DNIEPR mt11 650 Z wózkiem bocznym , to dopiero była frajda z jazdy:)
miałem go przez ponad 8 lat.

sirtrojan
30th-June-2011, 13:13
moto z koszem to inna bajka :)to już dwuślad a i w zimę można pośmigać hehe

darekFX45
12th-November-2011, 19:57
Ja mam HONDĘ Magnę 750 z 1983 roku-motor choperowaty lecz niewiarygodny jeśli chodzi o osiągi-92 km i 3,5 s do 100 km/h-niejeden właściel szlifierki nie może wyjść ze zdziwienia jak zostaje w tyle-silnik na dwóch gażnikach i dwóch garach-mimo 28 lat wieku motoru wsiadam -przekręcam kluczyk i naciskam rozrusznik i zawsze zapali-takie są motory Hondy.
Rdzę Ci nauczyć się jeżdzic przeciwskrętem-to najlepszy sposób aby przetrwać na drodze .Na marginesie -nawet nie mam prawa jazdy na motor -zrobiłem kurs ale nie miałem czasu na egzamin-zresztą i tak mnie nikt nigdy nie skontrolował
Pozdrawiam
Darek

airborne78
20th-November-2011, 03:02
Witam brac dwukolowa,
Coprawda jezdze na HD 1200 sportster forty eight wiec nie wiem czy moje rady beda pomocne ale...zawsze cos...choc pewnie juz zakupiles, bo sezon byl w tym roku meeeega dlugi i warto bylo posmigac ( zwlaszcza na dobrym sprzecie mam na mysli bike i odziez). Nie wiem co kupiles, ale ja bralbym Shoei'a XR wsrod znajomych cieszy sie duzym braniem, bo wygodny i cenowo nie zabija. Pozostaje kwestia przymiarki, czy dobrze lezy na bani , bo to najwazniejsze przeciez...No i kolorek, a to kwestia gustu i o tym sie nie rozmawia. Buty dobry wybor uwazam osobiscie, a kurtalka tylko Dainese, fajny look, wygodny kroj, dobry material, wloszczyzna robi naprawde dobre ciuszki, sama mam Dainese i chwale ja bardzo, mam tez narciarska Dainese, ktora tez jest super wiec jaknajbardziej polecam Dainese. Zapewne juz wszystko zakupiles, a ja sie rozpisalem, daj wiec cyne, czy dobrze sie jezdzilo. Pozdrowienia

sirtrojan
20th-November-2011, 14:17
temat moto czeka aż uporam się z innymi sprawami.
kupiłem kask AGV , rękawiczki held ( ale za twarde i juz wiem ze kupie inne ), kurtkę będzie Icon-a, buty raczej AlpineStars, portki na początek jeans z kevlarem - Motto.

co do moto to jestem nastawiony w 100% na Kawę z750 model + ' 07

JarekT
25th-November-2011, 18:03
Zajawkę to masz dużą, pamiętam twoją koszulkę z ostatniego spotu ( z kawą) :)
Mam kolegę który też jeździ i nosi okulary i już ze dwa razy zmieniał kask, właśnie ze względu na okulary, taka dygresja co do doboru odpowiedniego kasku, najważniejsza waga, wentylacja i wyciszenie.
Ja śmigam w Nolanie, kurteczka Adrenaline skóra i tekstylna Modeka (troszkę dłuższa), jak kupujesz krótka skórę to zaopatrz się też w pas nerkowy bo na ścigaczu może troszkę cie zawiewać.
Ja uczyłem się na Magnie 750, rzeczywiście świetny motorek, do mojej masy nie był zbyt ciężki wiec ok, potem przerobiłem Suzuki GSR 600 i mogę go spokojnie polecić na początek, spokojny, neutralny i wybacza błędy.
Teraz chwilowo brak własnego sprzęta, ale zabieram mojemu ojcu Suzuki Boulevard 1800 (M1800R) albo mniej przeze mnie lubianą Yamahę Royal Star Midnight Venture z zabudową ( ciężkie i jeszcze raz ciężkie i brak wstecznego co skutkuje bólem nóg przy parkowaniu w garażu).
Suzuki oczywiście z pustymi wydechami Cobry, jak to mówią loud pipes save lives

mirek
10th-November-2012, 19:42
Ja śmigam na HD XR 1200, to jedyny mode Harleya l który skręca i nie siedzi się jak na fotelu ginekologicznym.
Dla młodych to może mało 100 KM i 200 km/h, ale nie brzęczy jak piła motorowa przy wyrębie lasu

pgkoci
11th-November-2012, 08:59
Ja w tym roku zrobilem prawko i kupilem Honde hornet z 2001r., wprawdzie pojemnosc to 600 ale 100 km jak na pierwsze moto to i tak sporo. Powiem Wam, ze naprawde daje rade i wrazenia z jazdy sa niesamowite i w suche dni zrezygnowalem zupelnie z jazdy samochodem na rzecz moto. Naprawde polecam bo ja zaluje, ze wczesniej sie nie zabralem za 2 kola.

pgkoci
11th-November-2012, 09:13
I jeszcze foto:-)

Norbi
21st-April-2013, 19:23
Przesiadlem sie z Bandita na Yamahe FZ6 N :) polecam, motocykl super sie prowadzi! mam go w sumie od tygodnia, ale wrazenia jak najbardziej na tak! wersja 98KM.