PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nocleg w usa



infiniti
8th-February-2010, 21:23
Witam

Orientujecie sie ile moze kosztowac nocleg w usa, na obrzezach większego miasta ? bede chciał sie wybrac na dwa tygodnie moze dłużej.. możecie cos polecić w rozsądnych pieniądzach ?

Jacob_USA
8th-February-2010, 21:57
zalezy jakie miasto ;)

Ale tylko tego uzywaj zeby znalesc hotel http://www.priceline.com no i proponuje szukac powyzej 2,5 gwiazdki :) chyba ze chcesz przezyc przygody typu strzelaniny lub nie miec prysznica.

sirtrojan
8th-February-2010, 23:18
Ej kuba - posprzątał byś troche swój domek i zaprosił kolege :)

Jacob_USA
8th-February-2010, 23:19
Nie mieszkam u siebie wiec nie moge co innego jak bym byl na swoim.

sirtrojan
8th-February-2010, 23:48
dobra dobra ;)
Tak poważnie to może też się wybiorę ?
Kolego infiniti - ile czasu załatwiałeś wizę? jakieś problemy?
Chciałbym się tam przejechać zanim zacznę płodzić syna i budować dom, drzewka już wsadzałem hehehe ;)

infiniti
9th-February-2010, 10:35
jeszcze nic nie załatwilem ;) co do wizy to moj znajomy ostatnio załatwiał mówi ze nie miał zadnych problemow - trzebia podac adres do kogo lecisz albo hotel..

Ile kosztuje wynajecie motocykla w usa?

mozna jezdzic na naszym prawo jazdy ? czy trzeba miec papierek "miedzynarodowe' ?

Jacob_USA
9th-February-2010, 15:17
jeszcze nic nie załatwilem ;) co do wizy to moj znajomy ostatnio załatwiał mówi ze nie miał zadnych problemow - trzebia podac adres do kogo lecisz albo hotel..

Ile kosztuje wynajecie motocykla w usa?

mozna jezdzic na naszym prawo jazdy ? czy trzeba miec papierek "miedzynarodowe' ?

Ty masz 20 lat prawda ?? to zapomnij ze wynajmiesz co kolwiek, samochod itd mozesz wynajac majac +21 lat no i to tylko jedna firma wynajmuje Enterprise reszta +24, I to tez trzeba sie liczyc z tym ze wieksze ubezpieczenie bedziesz musial zaplacic za samochod z racji tego ze nie bedziesz mial stanowego prawa jazdy, bo bez ubezpieczenia nie radze bradz auta byle rysa na aucie co kolwiek, bedziesz placil za to z wlasnej kieszenie. A jak wezmiesz ubezpieczenie mozesz to auto ze skarpy puscic i nie za to nie placisz.

Co do motorow to gdzie chcesz sie zatrzymac na Flrodydzie z wypozyczeniem motorow nie ma problemu tutaj okolice Chicago troche na internecie bedziesz musial poszukac...

Prawo jazdy wyrob sobie na tej moze stronie http://www.international-license.com Bo te polskie to smiechu warte sa i wygladaja jak bys uciekl z Auchwitz...
Chyba ze chcesz na kozaka i z polskim smigac, dobrze mowisz po angielsku zeby wytlumaczyc sie policjantowi wrazie czego ze jestes tu kupic samochod bedziesz max 2 tygodnie nie da Ci napewno mandatu a tymbardziej Cie nie zatrzyma jak nic nie zrobisz glupiego.

infiniti
9th-February-2010, 16:17
mam 21 , powiedz mi jesli bym kupil auto to ile czasu moge nim sie poruszać po usa bez koniecznosci rejestracji i wykupienia ubezpieczenia?

Jacob_USA
9th-February-2010, 16:59
mam 21 , powiedz mi jesli bym kupil auto to ile czasu moge nim sie poruszać po usa bez koniecznosci rejestracji i wykupienia ubezpieczenia?
No to Enterpirce wrazie czego bedziesz chcial rentowac samochod, odnosnie rejestracji masz tydzien czasu zeby zarejestrowac INFINITIaka.