PDA

Zobacz pe?n? wersj? : w garażu nic nie stoi



Darek
2nd-July-2011, 23:27
.. bo garaż cały zapchany rupieciami..
ale pokaże wam czym jeżdżę częściej niż do komisu lub z komisu do Klienta:)

odkąd stopniał śnieg to Infiniti poszło do komisu a zacząłem jeździć BMW 330i z 2006r,

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/06/BMW330i_04.jpg

3,0 benzyna 258KM z wolnossaka daje rade. auto naprawdę bogato wyposażone: grzane stołki, bixenony skrętne , navi pro i wiele innych udogodnien..

przyjechał Klient oglądać FXa, miała być zamiana na na BMW 645 które zawsze mi sie podobało... ale jak zoabczyl ta BMW 330 która przyjechałem to juz nawet nie było mowy o FXie, wiec dobiliśmy targu jeszcze tego samego dnia i w moje ręce trafiła taka 6er

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/07/DSC_0836_zmień-rozmiar.jpg

silnik V8 4500ccm 333KM w manuału dawał rade, ale długo nie pojeździłem bo spodobała się mojemu wspólnikowi tyle sie nia nacieszyłem, jakieś 2 tygodnie:)
przez chwile jeździłem BMW Z4 z silnikiem 2,0

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/07/BMWZ4_151.jpg

ale spodobała sie facetówi z Białegostoku i dal mi za nią Mercedsa SLK280 w pakiecie AMG z 2006r

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/07/C19546264_2.jpg

który teraz idzie jeździć na ślubach i w firmach a ja jeżdze BMW Z4 ///M

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/07/01.jpg

radość z jazdy niesamowita proporcjonalna do ilosci koników pod maska, auto idealne na bezchmurne weekendy, ale do jazdy na codzien raczej sie nie nadaje...

dlatego na codzien poki jest ładna pogoda będę jeździł E60tka bo jest bardziej praktyczna niz roadster w ktorego bagażniku mieści sie akumulator i skrzynka piwa

http://fast-cars.pl/wp-content/uploads/2011/07/BMW520d_050.jpg

przyjdzie zima to pewnie wrócę do czegoś z napedem 4x4.. mam juz cos na oku:)ale to niespodzianka

sirtrojan
2nd-July-2011, 23:41
jakoś bmw nie budzi u mnie wielkich emocji ale taką E61 to mógłbym mieć. 535d w napędach ;)

aha i ta 6 niczego sobie :)

Darek
2nd-July-2011, 23:48
jakoś bmw nie budzi u mnie wielkich emocji ale taką E61 to mógłbym mieć. 535d w napędach ;)
jak 4x4 to tylko 530xd albo 530xi, E61 to kombi, E60 to limuzyna,
535d nie wychodziło poki co w 4x4, tylko z napędem na tył

sirtrojan
2nd-July-2011, 23:50
to 530x nie ma 3.5 ? chyba ma ale... wiesz lepiej ;) wyleciało mi z głowy bo zgłębiałem temat jakieś 2 latka temu.

Wiem że E61 to kombi - bardziej praktyczne dlatego bym w takie celował :) srebrne z czarnym środkiem albo czarny z rudą, z HUDami i innymi gadgetami.

Darek
2nd-July-2011, 23:53
to 530x nie ma 3.5 ? chyba ma ale wiesz lepiej.
Tak 61 to kombi - badziej praktyczne dlatego bym w takie celował :)

530xd to 3,0 diesel z napedem 4x4 czyli Xdrive
530xi to 3,0 benzyna z napedem na 4x4
535d to nadal 3,0 diesel tyle ze z podwójną turbina, moc od 286KM spalanie od 6,0l/100km:)

sadze ze nie ma 535xd bo napędy mogłyby nie dać sobie rady z przeniesieniem momentu, ale....
nie ma w E60 czyli poprzedniej seri 5, w najnowszej f10 juz jest :)

seba79
3rd-July-2011, 05:59
Nie no zecz gustu ,domnie tez BMW nieprzemawia ,jedynie to co moze trafilo by domnie to x5 tylko i wylacznie ,w sumie wyszla juz nowa x5 ladniejsza linia troszke ,od rocznikow 2007 rok modeli .Ja osobiscie jestem bardzo ciekawy jaki wyjdzie FX nowy bo tak naprawde szczeze powiem ze druga generacja to niestety ma spartolonego tego grilla przedniego i te lampy przednie sa fatalne w FX drugiej generacji to normalnie moje przekonanie do tego auta az mnie odbija.Mysle ze poprostu chcieli zeby bylo dobrze ale przedobrzyli niestety,ale spotkalem sie z kilkoma opiniami tego typu.Zobaczymy poczekamy jaka nowa buda na FX sie pokaze.Aha dodajac jeszcze jest nowy Mercedes ML ladniejsza linia .

Darek
3rd-July-2011, 09:31
ale chyba X6 nie odmówiłbyś.. bardziej podobne do FXa niz X5..

seba79
3rd-July-2011, 16:40
No tu sie troche mylisz powiem ,x6 kompletnie mi sie niepodoba tyl tego samochodu jest normalnie przepaskudny ze tak powiem ,przod gril x5 i tyl jest ladny ,naprzyklad x5 rok 2000 do 2006 roku kompletnie mi sie niepodoba ale co tu wymagac jak to byly pierwsze auta typu suv.X6 przod ma ladny ale tyl porazka normalnie.

sirtrojan
3rd-July-2011, 17:50
X6 nie jest zła ;)

seba79
4th-July-2011, 05:15
No napewno niejest zla wypasiona na maxa przod x6 podoba mi sie ,ale co z tego jak na tyl nieidzie patrzec odpychajacy spartolony jednym slowem.Linia aut niestety jest w dzisiejszych czasach najwazniejsza a wybierac naprawde jest w czym.Najleprza reke do projektowania lini aut maja Wlosi.

Athens
4th-July-2011, 11:17
X6 jest okropna z wyglądu. Ale w środku już może być :D

Darek
5th-July-2011, 23:30
X6 jest bellissima:) może za rok? w tym na zimę będzie lexus 450h.

seba79
6th-July-2011, 04:30
Ten Lexus 450h jest stanach .Ale o LEXUSIE to juz niebede sie wypowiadal bo to inna bajka to auto typowe dla kobiet RX ,IS,ES ,itd.

Moja kobieta w zeszlym rokum pracowala jako prywatny kierowca u takiej babci milionerki na manhattanie ,babcia w wieku 86 lat ,dysponowala autami od AUDI A8 po BMW 7 , ale jej ulubionym autem byl wlasnie ten MERCEDES, raz moja kobieta przyjechala nim do domu na wekeed,oczywiscie ja kozystajac z okazji zaraz dopadlem to auto noi w droge,bylem pelen podziwu i komfortu prowadzac to wlasnie auto wygodne komfortowe,i oczywiscie skory naturalne mieciutkie w dotyku normalnie miecutkie az do podziwu.Ale co chcialem powiedziec ze stojac w miejscu tym autem nacisnolem na gaz noga ostro ,auto stalo niereagowalo przez okolo 3 sekundy potem jak lapnelo kopa poszlo jak szczala,niewiem czemu ten gaz tak dzialal z opuzniona reakcja .

sirtrojan
6th-July-2011, 11:14
Ma opóznienie bo pewnie gaz się skończył.

Black
6th-July-2011, 12:15
Ma opóznienie bo pewnie gaz się skończył.

lol hehehe,ale jakby się skończył to by w ogóle nie ruszył:)

Darek
9th-July-2011, 20:13
,auto stalo niereagowalo przez okolo 3 sekundy potem jak lapnelo kopa poszlo jak szczala,niewiem czemu ten gaz tak dzialal z opuzniona reakcja .

skrzynia musiała zredukować bieg

mirek
10th-November-2012, 20:02
czekam kiedy będzie FX Cabrio

BAJZEL
11th-November-2012, 09:33
Panowie tak poruszyliście temat BAWAREK ... to wczoraj miałem przyjemość polatać bratową BMW E60 3.0d podniesioną na 260km powiem szczerze w bmw środek wieje nudą straszną nudą i wypowiadam się bezstronnie ponieważ sam do tej pory jezdziłem bawarką ale wrażenia z jazdy tym e60 jak najbardziej pozytywne pierwsza lepsza prosta na słupsk i okazało się , że można tym zamknąć licznik :) wrażenia z jazdy super środek ... mimo, że bogato wyposażona NUDA...

ArtPol74
11th-November-2012, 12:27
X6 właśnie zewnętrznie mi się podoba (no i ten silniczek w dieselku) ale środek to tak jak BAJZEL pisze- dla mnie to dopiero nuda.

mzie
30th-June-2013, 20:01
Ciekawa dyskusja wyższości Mozarta nad Beethovenem... hi
Wg mnie X6 - absolutnie niesamowity design zewnątrz i całkiem przyzwoity środek - nie nazwałbym go nudnym absolutnie - ale manetki to jak joysticku = jakiś przygłup to projektował i na tylnej kanapie jakieś plastiki w środku... porażka. W sumie to pod niemiecki rynek a tam mało kto ma rodzinę 2+1 nie mówiąc już 2+2...pewnie dla tego choć w X5 już normalnie...
Merc. Nowe GLK naprawdę zajefajne - jeździłem tym nie tulko po suchym i asfalcie - naprawdę sobie radzi. Środek już nie jak w średniowieczu ale kto tam zestrajał skrzynię biegów to nie wiem. Chyba zasnął bo naciskając na KICK nie można się doczekać efektu.

Powiem tak jechałem moim "mruczkiem" bo tak ochrzciłem moje Infiniti i efekty to pokazuję najepiej ludzie - kto się oglądnie za Mercem czy BMW? No właśnie, a jadąc bulwarem po małym kurorcie na południu Polski na prawdę rozbiło widzę to wrażenie - aż mi głupio było, bo nie po to go nabyłem...

Ale co fakt to fakt. Auto swoją stylistyką naprawdę robi wrażenie - a silnikowo tylko Porsche Cayenne daje radę!!!