PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich.



JarekT
4th-July-2011, 01:11
Witam wszystkich forumowiczów, właśnie zakupiłem FX 35 z 2005 roku, jutro go odbieram :).
Fx śmigać będzie głównie w Warszawie.

solista
4th-July-2011, 08:33
ze w Wawie to żadna neispodzianka, w każdym razie witamy i gratulujemy zakupu ;)

S.

Athens
4th-July-2011, 11:28
Hej Jarek!

Piękne Srebro zakupiłeś. I foto od razu wstawiłeś. Zrób sobie galerię jak już go dostaniesz i odpucujesz jak należy.

Zapraszamy gorąco na spota organizowanego w najbliższy weekend. Mamy taki dział "Spotkania Klubowe" i tam wszystko opisujemy.

sirtrojan
4th-July-2011, 11:41
prawie tak ładny jak mój :)
witamy i do zobaczenia na warszawskich ulicach.

mayor
5th-July-2011, 21:47
Gratuluje. Sam o nim myslalem (jesli mam racje, to pojawił się na allegro z 2 tyg temu). :)

bolek
6th-July-2011, 12:53
Gratuluje :) A ja wciąż czekam ... Może się spotkamy w Wawie jak będę odbierał swojego...

sirtrojan
6th-July-2011, 13:11
to z wwy odbierasz czy z gdyni?

bolek
6th-July-2011, 17:04
Fx wpłynie przez Bremerhaven. Umówiłem się na odbiór z lawety w Wawie coby postawić sprzęta na robótki w serwisie który polecacie (chyba na Puławskiej?)... W tym czasie będę musiał porobić tłumaczenia, akcyzy, rejestrację itp itd... I później już na kołach do Przemyśla.. :)

sirtrojan
6th-July-2011, 17:18
to jak bedziesz znał datę daj znać - spotkamy sie jakoś.

bolek
6th-July-2011, 18:20
to jak bedziesz znał datę daj znać - spotkamy sie jakoś.

Bardzo chętnie :) Miałem coś takiego proponować - zależałoby mi na opinii na miejscu co trzeba zrobić a co nie... Szacowany termin to przełom lipca/sierpnia.