PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX I gen. Gdzie jest wylot skraplacza?



sirtrojan
4th-July-2011, 16:43
Panowie gdzie w FXie I gen jest wylot skraplacza? chciałem sobie parownik odkazic bo od kabiny to ciezko się dostać :/

Kastaniet
5th-May-2013, 22:06
No właśnie... jak tu sobie odgrzybić klimę w Fx ??? Zapaszek czasem nie teges.. :) Właśnie jestem przed wymianą f. przeciwpyłkowego, to może po zdemontowaniu wypsikać czymś?

sirtrojan
5th-May-2013, 22:10
są preparaty do własnoręcznego odgrzybiania klimy. Odpalasz puszkę w aucie - włączasz klimę na wewnętrzny obieg i zostawiasz tak na 10 minut. Potem wietrzysz auto i jest gotowe.

Ale wiem czy na starym czy juz na nowym filtrze to odpalić :/

BAJZEL
5th-May-2013, 22:25
uzywalem tych puszek... i w sumie nie wiem czy dzialaja czy nie bo uzywalem zapobiegawczo a nie gdy juz pojawil sie smrodek :)
A na filterku kabinowym w moim FX-ie lezy choinka zpaachowa i przyznam szczerze, ze to spelnia swoje zadanie za kazdym razem gdy uruchamiam auto momentalnie czuc delikatny swiezy powiew
Takze to moge polecic :D:D

Kastaniet
5th-May-2013, 23:33
fajny pomysł z tą choinką :) Jeśli pozwolisz to powielę. Wypsikam - zobaczę - są spraye z takimi wężykami i zastanawiam się gdzie to wepchnąć żeby było najbliżej parownika?

grzesiek
5th-May-2013, 23:59
Pamiętam kiedyś jak miałem toyote i chciałem oczyści parownik to chłopaki na forum odradzali mi te puszki i zakupiłem coś takiego i muszę powiedzieć ze nieprzyjemny zapach zniknął http://www.wurth.pl/katalog2/karty/A0893%20764%2010.pdf