PDA

Zobacz pełną wersję : Welcome Guys

CanadianBoy
10th-July-2011, 04:17
Siemka
Witam wszytskich uzytkownikow. Cos o mnie mozena poczatek ...
Mieszkam i pracuje juz na stale w Toronto.Obecnie jezdze Volvo S40 2005 2.4i aaleeeeeeeeee...
Wlasnie te ale.
Od juz ponad od roku strasznie dreczy mnie Infiniti G35 i Lexus IS 250.
Moje Volvo nie jest zle choc przyspozylo mi kiedys troszke problemow glownie z elektronika.
Dopiero co dolaczylem do Was Panowie wiec prosze o troszke wyrozumialosci ... nie mam polskich znakow za co przepraszam z gory.

Glownie interesuje mnie Copue rocznik max 2005 na drozszy niestety nie chce wydawac pieniedzy.

Czy ktos z Rodakow poczestuje mnie jakimis linkami o tym aucie ? Jakas mila lektura by sie przydala o tym autku. Wady zalety itd.
Nie chce Was meczyc pytaniami typu co myslicie o tym a co o tym itp. Dlatego linki sa ok jak na razie.

Kto wie mozesie skusze i sprzedam mojego Volviaka i zamienie na Infiniti G35 Coupe bo sylwetke ma kozacka strasznie.
Troche lyknelem wiedzy o IF i slyszalem ze silniki maja mocne jak Merce 300tys to nic na takie auto.
Jeszcze raz przeszkadzam za pisownie i pozdrawiam zza oceanu :canada:

sirtrojan
10th-July-2011, 13:36
Witamy na forum kolejnego "Canadyjczyka".
Baza wiedzy o G35 to puki co tylko g35driver.com - co byśmy nie robili to nie dogonimy tamtego fora :)

Powodzenia w poszukiwaniach tej wymarzonej coupety :)

CanadianBoy
10th-July-2011, 20:02
Dziekuje chlopaki ...juz czytam Wasze forum od jakichs 2 h hehe

sirtrojan
10th-July-2011, 20:29
jakie Wasze - NASZE :P

sirtrojan
13th-July-2011, 14:47
przenosze bo to wątek przywitań a nie dywagacji na temat modelu

temat ciągniemy tu : http://www.ifans.pl/showthread.php?1225-Co-wybra-G35-coupe-czy-Lexus-IS