PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zcrew Wisconsin



Jacob_USA
12th-July-2011, 02:41
Taki filmik z naszego spotu który odbył się w niedziele



http://www.youtube.com/watch?v=0PYbzi7MJO0
(http://www.youtube.com/watch?v=0PYbzi7MJO0)

sirtrojan
12th-July-2011, 11:47
fajne spotkanko.
co mi się rzucilo w oczy - że GT-R z początku filmiku ma paskudne fele. No może nie paskudna ale nie pasują do tego autka :/

no i świetny kit 350z w 4:13 :)

dobra robota... Gaby :)

Jacob_USA
12th-July-2011, 13:43
Gabby jest w Canadzie to ja nagrywalem z poczatku pozniej kolega ;)

Lukasz
12th-July-2011, 17:51
Nice. Trochę mało G :)

Czy zloty naszego forum też są tak liczebne? ;)

sirtrojan
12th-July-2011, 18:05
hehe tak - przyjeżdża tyle samo Infiniti :becky:

Athens
13th-July-2011, 12:38
Ale, że 350Z wersja Nismo nie była obecna? No Kuba u nas to normalne,że na spocie jest :P Fajnie to kręciłeś tylko coś trzęsiesz się Brachu ... to z wczorajszej libacji czy podniecenia na widok tylu pięknych fur? :D

Często się spotykacie? Widziałem 300ZX to pewnie następnym razem przyjedziesz swoim.

Jacob_USA
13th-July-2011, 14:52
Hehehe troche sie trzesie reka nie wiem czemu... :D co do 300zx narazie nie mysle o zabraniu go na meeting i cruise. Po paru szybkich biegach lapie zaraz temperature :) wiec bym zaraz zostal w tyle i na tyle by mi sie zakonczyl meeting ;)

pyza
13th-July-2011, 15:05
Bohze dostałem oczopląsu oglądając ten filmik :)

Jest na prawde na czym zawiesić oko, co prawda totalnie nie podobaja mi sie te fele przy 300-tce :P

i od razu pytanie, kiedy zrobimy zlot taki co by Kubie wychodziły oczy z orbit z zazdrości ? ^^

pozdrawiam

Athens
13th-July-2011, 16:44
Zrobimy jak każdy przyjedzie na niego. Są wakacje można pomyśleć ... tylko to powinno być miejsce dostępne dla wszystkich, żeby każdy miał po równo. Ktoś chętny?

sirtrojan
13th-July-2011, 17:01
hehe
Ja zawsze chętny - najlepiej z noclegiem grillem i tego typu atrakcjami.
choć szczerze mówiąc - wątpię żeby to wypaliło :(

Tak czy inaczej chłopaki z 350z też są chętni :)

Lukasz
13th-July-2011, 17:51
"Jak grill to i kiełbaski. Mmmmm" :D

Na taki z grillem i noclegiem to i ja bym się pisał :)

Jacob_USA
13th-July-2011, 21:28
No to zobaczymy czy bede mogl ogladac taki filmik w tym roku... :D Ja za 2 msc znowu taki filmik zamieszczam !! :)

Athens
14th-July-2011, 00:55
Grzesiek, Łukasz i ja. To już 3 osoby na zlot. Historyczny bo pierwszy! Powiem tak. Od prawie zawsze należę do różnych klubów samochodowych i zloty były. Fakt, nasz można nazwać elitarnym z uwagi na liczbę klubowiczów. Gdbybyśmy ustalili ile osób tak naparawdę chce uczestniczyć w zlocie to mogę zająć się organizacją. Niektórzy piszą mniej inni więcej, każdy jest mile widziany i każdy powinien wypowiedzieć się na temat spotkania. Jadę, nie jadę - cokolwiek. Najgorsze jest milczenie. Więc panie i panowie dyskusję czas zacząć!

Grill i piwko czekają ...

bolek
14th-July-2011, 15:01
Zawsze w miarę możliwości uczestniczyłem w zlotach Previi... Teraz też chętnie bym się pojawił na jakimś zlocie Infi. Ale to pewnie dopiero jak dopłynie mój czerwony diabeł ;) Czyli pod koniec wakacji.