PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Warsztat Overland Motors - Zawodzie /Warszawa - Nie polecam.



sirtrojan
19th-July-2011, 14:18
Właśnie odbyłem pogawędkę z teściem na temat tego warsztatu.
Generalnie kolesie przycięli sobie ostro w ....członka.

Wzięli auto. I mieli zająć się nim na drugi dzień. Niestety dobrali się do auta dopiero po 4 dniach po czym (diagnoza: padły czujniki położenia wału i wałka rozrządu.) oznajmili, że trzeba sprowadzić je ze Stanów - koszt ok 400 PLNów i czas oczekiwania 4 tygodnie!

Teściu zadzwonił do mnie i po 5 minutach szukania znalazłem je w PL - nowe, zamienniki za 200 PLNów. Ale to normalna sprawa że warsztat zarabia na częściach ale czas to już przegięcie.

Natomiast to że auto czekało na wymianę tydzień i zostało oddane całe ujeb..ne to już inna sprawa.
Na karoserii gruba warstwa kurzu a w środku naświnione butami którymi śmiga się po warsztacie. Jako że auto ma jasną kremową tapicerkę wszystko widać. Ponadto boli bo ostatnio auto było na przed-sprzedażowym czyszczeniu całego wnętrza!

Generalnie koszt robocizny wyszedł 800 PLNów - więc w sumie niemało i standard obsługi pozostawia baaaardzo wiele do życzenia.

Konkluzja - robiłem tam kiedyś Voyagera ale więcej mnie ani mojego teścia tam nie zobaczą. I wam również nie polecam.

Black
19th-July-2011, 15:21
A miałem do nich podskoczyć-warto wiedzieć!

camo
10th-March-2012, 11:27
tez mialem do nich podjechac, ale teraz strach, tym bardziej, że podobne opinie maja na forum jeepa.
szkoda bo mam do nich blisko.
mozecie polecic jakis warsztat silnikowy do V6? konkretnie [VQ40DE] najlepiej w okolicy :)

Paweł_Bemowo
10th-March-2012, 11:44
Z Warszawy ja moge z czystym sumieniem polecic Warsztat niedaleko Mercedesa w alejach jerozolimskich http://www.grjauto.pl/
Sam korzystam, polecilem paru znajomym i zawsze byli zadowoleni.
Wlasciciele sami sa pasjonatami i posiadaja doswiadczenie w V-kach i Turbo. Ja swoje VQ35DE oddawałem im bez obaw :)
Najwazniejsze ze szczerze mowia co jest do zrobienia a nie wymyslaja i nie dokladaja dodatkowej roboty jak to sie czasem zdarza.