PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Ile koni ma fx35



jakub
21st-July-2011, 14:22
Dzsiaj byłem z wizyta w serwisie Nissaa w celu ustawienia wolnych obrotów.
Gosc w serwisie stwierdzil ze fx35 z usa ma silnik wykonany z matriałów gorszej jakosci i ma 240KM,a nie jak wersja europejska 280KM.Co wy na to?

Jacob_USA
21st-July-2011, 14:48
Hahahah to ja w tej chwili jak by mi to powiedzial kazal wyjechac autem z garazu i nie chcialbym zeby taki znawca co kolwiek robil mi przy samochodzie ;)

sirtrojan
21st-July-2011, 15:31
może mieć mniej bo jest przedliftowy - tak samo jak 350z z wcześniejszych lat produkcji. Ale t 230 to lekka przesada.
I jak ustawił wolne obroty? czy złapał się za głowę i nie wiedział co z tym zrobić?
Ile skasował?

nie dziwcie się generalnie ludziom z serwisu ze niekiedy niewiedzą co i jak z Infiniti- rzadko do nich wpada takie auto a i wiedzy nie mają skąd czerpać.

Po to właśnie na I stronie będzie opis - historia, foty i inne materiały o Infiniti.
Dajcie mi trochę czasu bo muszę podgonić trochę robotę w firmie i zobaczycie jakie kompendium wiedzy tu stworzymy.


a i zapytaj go ile widział europejskich FXów 35 z 2003 roku :becky:

Athens
21st-July-2011, 18:54
Hahahah to ja w tej chwili jak by mi to powiedzial kazal wyjechac autem z garazu i nie chcialbym zeby taki znawca co kolwiek robil mi przy samochodzie ;)

Popieram. Też bym tak zrobił, żeby on czegoś złego nie zmajstrował ...

Jacob_USA
21st-July-2011, 20:07
Grzesiek najmniej mialy sedany Blacka 260 HP FXy caly czas ciagnac 280 i w gore co za pierdoly czasem ludzie mowia to az sie plakac chce...

jakub
21st-July-2011, 20:40
Na moje zeby mi pokazał fx35 Igen wersja europa powiedział ze jest ich pelno.Ja mu na to ze na całym all.. jes w sumie z 60szt fx35 zrobił glupia mine.To jest mondralinski z serwisu nissan pollody a z kalibracja meczyli sie ze 2godz i nadal jest dupa.Podobno maja jakiegos specjaliste od infiniti (cos o nim słyszałem od poprzedniego właściciela),tylko ze jest na zwolnieniu jak przyjdzie do pracy to zadzwonia.Koszt tej usługi u nich to 170zeta a dzisiaj nie wzieli nic.Niezly pajac z tego doradcy

Black
21st-July-2011, 21:01
Grzesiek najmniej mialy sedany Blacka 260 HP

ciszej trochę,dla niewtajemniczonych ma 300 kucy i niech tak zostanie:)

Skąd w polifotwych G te 20 kucy więcej?,przecież silnik ten sam?,może wystarczy pobawic się komputerem?,wgrac inna mapę paliwową?

sirtrojan
22nd-July-2011, 13:32
zmienili coś w mapach i kolektorze dolotowym.

Lukasz
22nd-July-2011, 16:16
Skąd w polifotwych G te 20 kucy więcej?,przecież silnik ten sam?,może wystarczy pobawic się komputerem?,wgrac inna mapę paliwową?

W silnikach poliftowych (Rev Up) zmienne fazy rozrządu są na wałkach wydechowych i ssących, przed liftem zmienne fazy były tylko na ssących. Odcinka przeniesiona jest na 7k obrotów. Poliftowy ma także mocniejsze korby, wał korbowy itd.

Więc nie jest to całkiem taki sam silnik :)

Black
22nd-July-2011, 17:28
Warto wiedzieć-dzięki za info:)