PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam posiadaczy wyjątkowych samochodów



darekFX45
29th-July-2011, 21:07
Witam
Właśnie 2 dni temu stałem się szcześliwym posiadaczem FX45 z 2003.
Wszystko jest OK-tylko nie wiem jak ustawic światła na automat-jesli nastawie lewy przełącznik przy kierownicy na auto to jest OK ale tylko gdy jest juz szaro lub ciemno-w dzień ta opcja nie działa-na lusterku wstecznym mam jakieś napisy ale nie wiem co te litery oznaczają -poprosze Was o pomoc
Pozdrawiam
Darek

sirtrojan
30th-July-2011, 12:59
WItamy darkuFX45 i na powitanie otrzymujesz

ostrzeżenie

za kopiowanie treści identycznego posta i wrzucanie go do różnych działów = zaśmiecanie forum.

Sprzątanie zajęło mi 10 minut.

Masz pytanie jak coś działa - napisz oddzielne - indywidualne posty

Jako że jesteś nowy zostajesz potraktowany ulgowo.

__________________________________________

btw. wrzuc fotki swojej fury i jakieś info o niej :)

darekFX45
30th-July-2011, 18:57
Witam
Przepraszam za zaśmiecanie-jak tylko zrobie fotki to zaraz przeslę.
Mój FX 45 to 4500 cm3 w gazie PRINCE 315 KM 109000 mil-ciemny grafit w koniakowych skórach.
Do tej pory jezdziłem Jaguarem a teraz czas na coś naprawdę pięknego -i dlatego mam FX.
Pozdrawiam-mam jeszcze jedno pytanie ale zadam je jako oddzielny post.:)

sirtrojan
30th-July-2011, 19:37
super, o to chodziło :)

solista
1st-August-2011, 09:56
Witam,
jakim Jagiem śmigałeś ?

S.

Athens
1st-August-2011, 14:43
Witamy szczęśliwego posiadacza FX45 !

bolek
1st-August-2011, 18:15
Witaj :) Właśnie mam w drodze Fx45 z US też z 2003r i aż Ci zazdroszcze :) Jeśli to nie tajemnica zdradź co nieco na temat zakupu... Krajowy czy ściągałeś, co musiałeś porobić na starcie itp itd... I jak pierwsze wrażenia z jazdy ?

darekFX45
6th-August-2011, 20:32
Kupiłem go w Krakowie -od dwóch lat w kraju-na starcie oczywiście oleje ,filtry,płyny,paski ,no i dodatkowo jeszcze koło pasowe wału -te na którym kręcą się paski(wydawało mi się ,że trochę hałasuje-koszt tylko 650 -koła oczywiście- no i 4 nowe opony PIrreli scorpion -i już w drogę.Wrażenia całkowicie odmienne od mojego ostatniego samochodu tzn,Jaguara-tamten taki subtelny ,delikatny a FX twardy ,mocny i sztywny.Wrażenia z jazdy bardzo miłe-bardzo dobra skrzynia automatyczna-świetnie zmienia biegi -praktycznie nieodczuwalnie.świetnie trzyma się na zakrętach ALE TA MOC !!!!!! rewelacja -wciska w fotel-precyzyjny układ kierowniczy, bardzo wygodna kierownica,bardzo dobre fotele -mimo przejechania 500 km brak zmęczenia pleców (a jestem 8 miesięcy po operacji kręgosłupa) ,ogólnie dobra jakość materiałów-tylko trochę lichy podłokietnik i plastyki w podporze foteli _czasami potrafią na dziurach popiszczeć-kokpit bardzo ergonomiczny.Samochód dobrze wyciszony -słychać tylko w samochodzie piękną symfonie silnika V8 -dźwięk to czysta poezja-jest jak muzyka klasyczna -nie masz nigdy dość słuchania -to nowe wcielenie Vivaldiego.
Pozdrawiam
Darek

bolek
6th-August-2011, 22:19
Zazdroszczę Ci... Ja na razie bujam Clio 1.9D golas klekot... I ten sprzęt to ani dźwięku silnika nie ma, ani mocy, ani przyśpieszenia... Już się nie mogę doczekać na swój.. :)

seba79
8th-August-2011, 06:36
Hey Darek z tymi fotelami wygodnymi to bym zabardzo sie niezgodzil ja 20 minut mam problem wysiedziec ale jestem przed operacja kregoslupa.

Hensle
8th-August-2011, 06:53
Witam nowego forumowicza,
Podoba mi sie twój entuzjazm, Infiniti da się lubić.