PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nie blokujące się drzwi



darekFX45
9th-August-2011, 19:07
Witam
W moim FX45 mimo ustawienia w komputerze automatycznego zamykania się drzwi -one się nie zamykają.Musze wcisnąć przycisk na dzwiach i wtedy jest ok-wiecie może jak to naprawić-albo pewnie zaprogramować żeby w koncu działało
Pozdrawiam
Darek:)

wildcat
15th-August-2011, 23:04
Myślę, że mylisz funkcje...
Automatyczne zamykanie drzwi w FX-ie polega na tym, że jak otworzysz samochód (np. z pilota) i przez ustawiony czas nie otworzysz drzwi, ani bagażnika, to zaryglują się ponownie.
W I gen nie ma funkcji automatycznego ryglowania po przekręceniu zapłonu.

darekFX45
17th-August-2011, 19:45
Masz rację-dzisiaj dokładnie przeczytałem dyspozycje na komputerze pokładowym i chodzi o to co napisąłeś -zamykanie po 1 lub 5 minutach lub całkowite odłączenie funkcji z którego ja skorzystałem

lolipanther
21st-August-2011, 23:11
to dlaczego u mnie drzwi się ryglują po włączeniu zapłonu?

sirtrojan
22nd-August-2011, 00:26
a u mnie nie :/

wildcat
22nd-August-2011, 07:38
to dlaczego u mnie drzwi się ryglują po włączeniu zapłonu?

Może masz zamontowany dodatkowy alarm lub po lifcie jest już ta opcja (chodź jeszcze się nie spotkałem w żadnym samochodzie, żeby fabrycznie ta funkcja występowała)

bolek
22nd-August-2011, 12:54
W Toyocie był taki myk że jak na włączonym zapłonie nacisnąłem i przytrzymałem jeden z przycisków na pilocie to mogłem tą funkcję włączyć lub wyłączyć. Alarm był fabryczny. Znalazłem to przez przypadek i mnie to zamykanie się strasznie wkurzało.

lolipanther
23rd-August-2011, 20:56
w mercedesie miałem tą funkcję fabrycznie więc myślałem ,że tu też jest fabryczna. co prawda mam zamontowany jakiś alarm są do niego 3 piloty,ale używam oryginalnego.

B 52
19th-January-2012, 01:45
Może masz zamontowany dodatkowy alarm lub po lifcie jest już ta opcja (chodź jeszcze się nie spotkałem w żadnym samochodzie, żeby fabrycznie ta funkcja występowała)

Ja tak mam w Nissanie Micra K12 z 2004 roku ty chyba także powinieneś mieć w swojej 160 SR obok "ręcznego".

Marco
12th-September-2020, 23:15
chciałbym odświeżyć temat. W poprzednim aucie miałem tak że jak ruszałem to powyżej bodajże 10km/h wszystkie drzwi sie same automatycznie ryglowały a jak zatrzymałem auto i otwieralem drzwi kierowcy to wszystkie sie odryglowywały.
Czy jest możliwość ustawienia w jakikolwiek sposób takiego automatycznego ryglowania drzwi w FX35 I generacji?