PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Nie domykające się okno pasażera



darekFX45
9th-August-2011, 19:12
Witam
Jeszcze jedno małe pytanie -jak zamykam okno pasażera to ono zamyka się ,a za chwile otwiera się do 1/3 wysokości.
Żeby je zamknąć muszę zamykać przełącznikiem od strony kierowcy po kawałku ,aż do samego końca -wtedy jest OK.Jak dzwoniłem do serwisu to powiedzieli mi ,że trzeba zaprogramowac okno aby tak było jak chcę-ale niestety nie powiedzą jak tylko musze do nich przyjechać-a to dla mnie 170 km więc na razie sie nie wybieram z takim drobiazgiem
Pozdrawiam
Darek:hand:

sirtrojan
9th-August-2011, 19:29
po to właśnie jest serwis
zaprogramują ci bo w sumie to dziwne żeby się okno samo otwierało. U mnie jest tak ze rusze przyciskiem raz i zamyka sie do końca.

z zamkami pewnie to samo - klikną dwa razy i będzie ok.

Ja natomiast mam "problem" z otwieraniem drzwi z pilota. Bo otwierają się tylko przednie szyby - a tylne nie. A był taki czas że i przód i tył szły w dół razem.

Lukasz
9th-August-2011, 22:19
Wydaje mi się że wystarczy zresetować sterownik szyby. Niestety jestem na urlopie i nie mam dostępu do dokumentacji, więc więcej nie mogę pomóc.

darekFX45
2nd-December-2011, 19:27
Co do mojej szyby wydaje mi się ,że nie działa mi w prawych drzwiach zabezpieczenie przed przyciśnięciem kogoś lub czegoś szyby przy zamykaniu jej.
Nie wiecie może gdzie znajduje sie COŚ co tym zarządza-takie coś miałem w BMW i Jaguarze więc myślę że to to.