PDA

Zobacz pe?n? wersj? : problem z ustawianiem lusterek



pgkoci
12th-August-2011, 08:36
Cześć chłopaki, czy znany jest Wam może problem w fx35 z ustawianiem lusterek? U mnie w obu w momencie jak chce sie ustawiać to tak jakby chciały zmieniać pozycję ale - idą troszke w górę i nagle mały trzask i wracają do tej samej pozycji.
thx
P

Jacob_USA
12th-August-2011, 09:32
to popchnij troche lusterka i pojdzie dalej ;) tez tak mam np jak myje lusterka to zdarzy sie ze troche je poprzestawiam a pozniej sie blokuja.

ZYZIO
12th-August-2011, 11:40
Moim zdaniem mogły spaść z zaczepu ("kulki") i z tego powodu nie przesuwają się. Odciągnij "szkło" to zobaczysz.

pgkoci
12th-August-2011, 11:57
Zyzio - odciągając szkło na siłę nic tam nie strzeli, żebym nie załtwił sobie lusterka:-)?
Jacob - pomagałem ręką ale to nic nie daje - lusterko od razu wraca na poprzednie miejsce (da radę gdy natychmiast po ustawieniu ręką wyłączam sterowanie lsuterka ale trochę to upierdliwe jak chce się na parkingu na chwile zmienić ustawienie...).
Dzięki.

sirtrojan
12th-August-2011, 13:05
zrobiłem fotke tyłu szkła lusterka ze forumowicze mogli zobaczyć jak się je zdejmuje - jednak żeby nie pomagać złodziejskim s.. synom nie wrzucałem go na forum.

znajdę to podeśle ci na PW.

pgkoci
12th-August-2011, 13:19
zrobiłem fotke tyłu szkła lusterka ze forumowicze mogli zobaczyć jak się je zdejmuje - jednak żeby nie pomagać złodziejskim s.. synom nie wrzucałem go na forum.

znajdę to podeśle ci na PW.

Dzięki kierowniku:-)
Ps. W końcu się doczekałem swojego FX:-) wcześniej byłem zarejestrowany z nowszym ojca ale marzenie się spełniło. Najgorzej tylko, że żona strasznie się napaliła i chyba zostaną mi tylko weekendy:-(

sirtrojan
12th-August-2011, 13:22
hehe życie.

poszło na maila na wp


z któej części pruszkowa jesteś - to moje rodzinne strony :)

ZYZIO
12th-August-2011, 13:55
oj ... to juz chyba ze trzy osoby z tego Pruszkowa sie zbiora :) jak tak dalej pojdzie to powstanie grupa konkurencyjna dla Zabek i Marek ;)