PDA

Zobacz pe?n? wersj? : mój garaż



sirtrojan
16th-August-2011, 12:39
jak któryś z was ma ciśnienie żeby coś naprawić w swoim aucie korzystając z mojego garażu - proponuje ogarnąć to w ciągu najbliższego miesiąca- trzymam go do końca września. Kończę umowę najmu .

Athens
16th-August-2011, 20:51
To może złożymy się na jakiś klubowy garaż skoro zamykasz? ;) Szkoda...

sirtrojan
16th-August-2011, 20:53
juz pracuje nad następnym ;)

Paweł_Bemowo
16th-August-2011, 22:51
Chcesz wynajac czy kupic? Bo troche działałem w nieruchomościach i moge Ci cos pomoc. Oczywiscie o wolnostojącym mowimy?

sirtrojan
16th-August-2011, 23:37
dzięki Paweł ale już mam kilka opcji. Na razie jeszcze mam gdzie trzymać swoje graty ;)

seba79
17th-August-2011, 03:38
Garaz to podstawa do funkcjonowania najwazniejsza zecz, ja wynajolem parking na auto place 120 $ na miesiac ale to tylko mam gdzie trzymac auto i bez problemu parkowac.Oczywiscie ze marzy mi sie garaz wlasnymi lapkami cos zrobic garaz pierwsza klasa z narzedziami i robisz sobie wszystko sam i kiedy chcesz tojest konfort ,a nie jak dotej pory z byleczym do serwisu trzeba leciec albo do mechanika znajomego.Mysle ze los obdaruje mnie wspanialym garazem w zyciu tez.Panowie a wy jestescie wiekrzej grupie w Polandzie jest was tam pare osob to jak najbardziej bylo by wskazane abyscie sobie wynajeli jakas chale wiekrza na kilka furakow i tam parkowali i robili mody .Tojest jazda dopiero.

sirtrojan
18th-August-2011, 15:37
Puki jest trzeba korzystać :)
ktoś chętny na sobotnie dłubanie?
sam będę instalował i testowaj gadżet elektroniczny - będzie test z fotkami i recenzją.


zmieniał dywaniki - też przedstawię fajną i niedrogą opcję
wrzucę filtr stożkowy który suszy się już ze 2 tygodnie

wcześniej ogólne porządki w środeczku.

1493

Paweł_Bemowo
18th-August-2011, 16:49
A gdzie masz garaz i w jakich godzinach bedziesz?
Chetnie bym wpadl pogadac. Tez bede musial zmienic dywaniki i mysle nad stozkiem :)

sirtrojan
18th-August-2011, 16:51
pewnie 11- 15/16
szczegóły na PW :)

Black
19th-August-2011, 17:52
A gdzie masz garaz i w jakich godzinach bedziesz?
Chetnie bym wpadl pogadac. Tez bede musial zmienic dywaniki i mysle nad stozkiem :)

Paweł wpadaj,może i ja będę,jakieś 50/50

sirtrojan
2nd-September-2011, 21:44
jutro planuje znowu pogrzebać w aucie wiec kto ma chęc dołaczyć - zapraszam :)

będę ok 10 do 14

sirtrojan
3rd-September-2011, 00:38
jednak od 10.30 :)

sirtrojan
26th-September-2011, 18:48
GARAŻU JUZ NIE MA wiec jak ktos wciąż trzyma tajemną mapkę z trasą dojazdu może ją zutylizować.

Athens
26th-September-2011, 23:10
Ta mapka to była kosmicznie dokładnie wykonana kto nie dostał niech żałuje. Greg powinieneś w Google Maps pracować :) Garaż dobra rzecz, to gdzie będziesz teraz trzymał furaka? Masz coś na oku? Nie chodzi mi tu o dokładny adres, bo jak wiemy wszyscy , jeśli coś masz to uraczysz nas zainteresowanych TAJNYM PLANEM DOJAZDU ;)

sirtrojan
26th-September-2011, 23:34
nie mam nic konkretnego na oku.
puki co przezimuje graty u tescia w garazu i magazynku. na wiosne bede szukał na auto i na 2 motory.