PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Najlepsze życzenia dla Jacoba na nowej drodze życia:



sirtrojan
29th-August-2011, 11:43
Nasz zamorski Admin wstąpił niedawno w związek małżeński więc w imieniu swoim i całej forumowej braci chciałbym złożyć Kubie i Gabrysi życzenia pomyślności na nowej drodze życia. :grouphug:

:love::love::love:

Black
29th-August-2011, 15:31
O rany,przeszedł na ciemna stroną mocy:)?,a sam sie nie pochwalił no,no.

Oczywiście dołączam sie do życzeń i liczę że przyślesz nam kawałek weselnego tortu.:)

Sto lat młodej parze.

Jacob_USA
29th-August-2011, 16:18
Dzieki wielkie postaram sie wrzucic kilka fotek ze slubu i wesela ;) jak narazie zona sprawuje sie oK :)

POZIOMA
29th-August-2011, 19:40
No to i ja życzę wszystkiego naj, i żeby Żona się nie psuła:decision:

Athens
29th-August-2011, 22:56
Kubuś najlepszego Brachu na nowej/starej drodze :P W sumie to tylko zalegalizowałeś coś co już było tak? Szczęścia, zrozumienia , cierpliwości no i małego Kuby :D

NAJLEPSZEGO!

Jacob_USA
30th-August-2011, 04:27
Prosze bardzo zdjecia z naszego malego zwariowanego slubu ;) Slub jak wspominalem odbywal sie na Florydzie ;) Wesele obdylo sie w Miami a druga czesc wesela bedzie w ta sobote w Milwaukee jak ktos chetny wpasc chetnie zapraszam poddam adress ;)

http://jakubgabby.shutterfly.com/pictures/562#561

ArtPol74
30th-August-2011, 10:24
Gratulacje. Aby koniec był tak fajny jak początek! Powodzenia.

sirtrojan
30th-August-2011, 10:49
Gratki jeszcze raz.

PS. czyli rajd po agencjach w W-wie odwołujemy? :becky:

seba79
30th-August-2011, 18:59
Jak najbardziej ladny slub i skladam zyczenia duzo szczescia na nowej drodze .I podziwiam za odwage bo to nielada wyzwanie isc razem przez zycie.Aby bylo uslane rozami zycze wam.

seba79
30th-August-2011, 19:31
Ale powiem krotko ze swojego doswiadczenia ,dobranie partnerki na cale zycie do zycia musi byc dobrze sprawdzone ,nie poprzez ladne usmiechy wyglady ciuchy ,udawanie kogos innego,przedewszystkim przez sytlacje i to nie te dobre gdzie jest kasa dom fura wakacje proste fajne zycie,klijentek szukajacych latwego dobrego lekkiego zycia jest pelno zalegalizowac miedzy innymi pobyt w stanach itd, a zwlasza nasze kochane Polki ,one pod niedzielnym plaszykiem naprawde potrafia sie zakamuflowac,tylko jak przyjdzie choroba brak kasy zle sytlacje czy moja partnerka dalej bedzie zemna ,czy pujdzie zamna w ogien ,o wlasnie oto jest pytanie.Bo takich gwiazd ktore poprzez zwiazki prubuja zrealizowac jakies swoje cele chciejstwa ,ja to zaraz identyfikuje ,taka osoba niema szans umnie nato jestem wyczulony .

mirassek
30th-August-2011, 20:22
ale powiem krotko ze swojego doswiadczenia ,dobranie partnerki na cale zycie do zycia musi byc dobrze sprawdzone ,nie poprzez ladne usmiechy wyglady ciuchy ,udawanie kogos innego,przedewszystkim przez sytlacje i to nie te dobre gdzie jest kasa dom fura wakacje proste fajne zycie,klijentek szukajacych latwego dobrego lekkiego zycia jest pelno zalegalizowac miedzy innymi pobyt w stanach itd, a zwlasza nasze kochane polki ,one pod niedzielnym plaszykiem naprawde potrafia sie zakamuflowac,tylko jak przyjdzie choroba brak kasy zle sytlacje czy moja partnerka dalej bedzie zemna ,czy pujdzie zamna w ogien ,o wlasnie oto jest pytanie.bo takich gwiazd ktore poprzez zwiazki prubuja zrealizowac jakies swoje cele chciejstwa ,ja to zaraz identyfikuje ,taka osoba niema szans umnie nato jestem wyczulony .



święte słowa seba święte ...............:)

Jacob_USA
30th-August-2011, 21:14
Mnie to nie grozi papierow jej nie dawalem, pieniedzy nie mam, ladny nie jestem, tylko umiem sie usmiechac :D i grac na gitarze hahahaha tutaj of course zarcik :D

sirtrojan
30th-August-2011, 22:04
ładny chłopak jesteś . FOty nie kłamią.

Swoją drogą - wrzuć jedną, dwie foty a resztę galerii ukryj.
To twoja prywatna sprawa. Ot taka dobra rada od wujka ;)


seba nic tylko współczuć twoich doświadczeń z kobietami.

keyes
30th-August-2011, 22:57
Kuba,
ode mnie również najserdeczniejsze życzenia,
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Jacob_USA
30th-August-2011, 23:34
Dzieki jeszcze raz za zyczenia. Grzesiu za leniwy jestem teraz na to zeby jeszcze ladowac foty itd... teraz mamy wesele w sobote urwanie tylka normlanie namiot rozkladam na ponad 80 osob... krzesla mycie drivewayu... mam dosc byc mezem i panem mlodym :D

slepy62
2nd-September-2011, 21:55
Nocą przy kominku rozścielcie Wasze marzenia
zapalcie świecie w lichtarzu wspomnień i otulcie sie czułymi szeptami
najczulszym dotykiem malujcie Wasze ciała złotymi kwiatami
niech dzień straci sens a życie znaczenie...

Gdy otwieracie drzwi do miłości raju, wszystko jest proste i bez znaczenia...

slepy62
2nd-September-2011, 21:57
A tak na poważnie w ramach rekompensaty za autoreklame w postaci linku do zdjęć:

KUBA - zobowiazuję Cię do przesłania na adres adminSirka szablonu uśmiechu i dużeeeej paczki Twojej pasty do zębów...

powyższe potraktuj jako polecenie służbowe do natychmiastowego wykonania...
lol

sirtrojan
2nd-September-2011, 22:05
KUBA - zobowiazuję Cię do przesłania na adres adminSirka szablonu uśmiechu i dużeeeej paczki Twojej pasty do zębów...

powyższe potraktuj jako polecenie służbowe do natychmiastowego wykonania...
lol

odwal się od moich zębów :brushteeth:

:becky:

slepy62
2nd-September-2011, 22:55
To dla forumowiczów (DLA MNIE BO JAKO PALACZ MAM be...) - a TY w końcu jesteś naszym PH lol