PDA

Zobacz pe?n? wersj? : FX Gniezno



grzechu
13th-February-2010, 20:36
Witam serdecznie
No i stało się, :cheer2::cheer2:po długich poszukiwaniach FX znaleziony. Od czwartku 11.02 na podjeździe przed garażem, bo do środka się nie mieści . Jak zrobi się ładniej i nie będzie obsypany śniegiem, wrzucę fotki. A więc Gniezno wzbogaciło się o Infiniti.
Aha, zdecydowałem się z tego z Włocławka (może niektórzy wiedzą o który chodzi)
FX 35, 2007, granatowy kolor, wnętrze czarne.
Pozdrawiam
Grzegorz

sirtrojan
13th-February-2010, 21:12
Gratulacje z zakupu :thumb:
Pamiętam jak sam się cieszyłem z mojego :infi:. Jak pierwsze wrażenia z jazdy mój drogi imienniku?

Jacob_USA
14th-February-2010, 02:43
Gratulacje !!! super ze jest nowy Fx na forum znowu...

grzechu
16th-February-2010, 23:24
Wrażenia bardzo dobre. Szczególnie, co zabrzmi dziwnie "poręczność" tego auta - nie ma problemów z parkowaniem na zaśnieżonych miejscach. Nie przeszkadza to, że radio nie jest przestrojone - przyjemnie posłuchać V6. A uśmiech nie znika z twarzy, nawet na stacji benzynowej.

Jacob_USA
16th-February-2010, 23:30
To teraz pochwal sie jeszcze zdjeciami samochodu maly opis. Na stacjach pewnie nie jest znowu tak zle :)

sirtrojan
16th-February-2010, 23:49
Ile ci pali ? Co cie zafascynowało od razu a co zdeka martwi? takie pierwsze wrażenia są bardzo waże :)

grzechu
18th-February-2010, 21:47
Ile ci pali ? Co cie zafascynowało od razu a co zdeka martwi? takie pierwsze wrażenia są bardzo waże :)

A więc po kolei:
spalanie - 11,7 (trochę miasta, więcej trasy, noga na razie lekka
PLUSY:
dynamika, łatwość prowadzenia (podobnie do normalnej osobówki), jazda zdecydowanie mniej męczy, szczególnie po zmroku. Na początku miałem problem z ustawieniem właściwie fotela, ale znalazłem wygodną pozycję. Dodatkowo zabawa z napędem na tył! Na trasę nie trzeba brać AVIOMARIN, jak do innych SUV . Choć w innym aucie też mam BOSE, to jednak tu nagłośnienie jest duuużo lepsze.
MINUSY:
fatalne hamulce :mad2: , mały bagażnik choć to wiedziałem wcześniej, zazdrosny wzrok sąsiadów,

Mój egzemplarz nie ma nawigacji więc to też mały minusik.
Apropos nawigacji, czy można "dołożyć" sobie takową? I czy to duży (czytaj drogi) problem?
Reasumując bardzo dynamiczne auto, łatwe w prowadzeniu i przewidywalne na drodze. No i ten dźwięk V6

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze
Grzegorz

sirtrojan
18th-February-2010, 22:05
niecałe 12 - nieźle. Mój nie chce teraz zejśc poniżej 17 :/ fakt co chwila walczę z jakimiś zaspami a wtedy nie żałuje gazu :becky:

minusy - zgodzę się z tobą od pierwszego do ostatniego punktu

Jeśli masz tzw bursztynowy wyświetlacz - zobacz posty Konrada - SZJ2020, on przeniósł go do schowka na okulary a w miejsce fabrycznej wstawił jakiegoś kombajna multimedialnego z ekranem dotykowym! Można do niego podłączyć navi, kamery odtwarzacze multimedialne i inne dobrodziejstwa! Rozwiązanie popularne wśród FXerów ze Stanów.
Gratuluję zakupu i prosimy o jakieś fotki :)