PDA

Zobacz pe?n? wersj? : problem z domykaniem szyb



XTR
2nd-September-2011, 23:52
Witam. to znowu ja:) mam maly problem z domykaniem szyb, gdy przytrzymam przycisk to nie domykaja sie same tak jak powinno to byc, tylko musze trzymac przycisk caly czas by domknac do konca szybe. dodam ze rozladowal mi sie kilka dni temu tez akumulator,ale to chyba nie ma znaczenia.

sirtrojan
3rd-September-2011, 02:10
rozkodowały ci sie szyby.
zobacz czy przypadkiem nei masz opcji w kompie
albo wizyta w serwisie i zmiana opcji.

XTR
3rd-September-2011, 14:48
no ja nie widzialem takiej opcji jak tam sie kiedys bawilem tym wszystkim,ale moze ktos widzial to niech da znac. a jak nie to musze z tym poczekac jak bede jechal na serwis na 30tys. bo jechac taki kawal z takim problemem to szkoda czasu;-) a wogole to dziwi mnie, ze w takim miejscu jak 3miasto nie ma jeszcze salonu,kiedys pytalem w wawie jak dzwonilem to mowili ze nic nie wiedza na ten temat, a wogole co do tego jak oni tam maja wysoko nosy podniesione to juz trzeba by bylo poruszyc to kiedys na forum.

XTR
12th-September-2011, 17:09
Chcialbym poinformowac ze magia chinskich rączek znowu zadzialala,przestalo dzialac a pozniej sie samo naprawilo;-) tak,szyby nagle chodza tak jak powinny i nie wiem czy mam sie cieszyc z tego powodu czy nie...

sirtrojan
12th-September-2011, 18:47
jak masz auto na gwarancji to zgłoś.
Jak nie to zachowaj dla siebie to info - zaoszczędzisz trochę PLNów :becky:

XTR
13th-September-2011, 18:19
no co do gwarancji to chybA kazdy nowy fx od 09 ma jeszcze ja przez 2 lata,no chyba ze wgral sobie cos w system;-)
coi do serwisu to na 30tyskow jade do Berlina,lepsza i szybsza droga,no i juz z zycia wiem ze tam zostanie sie potraktowanym tak jak powinien byc traktowany klient, ktory wydal kupe kasy na samochod ich marki.

sirtrojan
13th-September-2011, 18:22
w sumie to ciekawe rozwiązanie - jak wrócisz podziel się wrażeniami i ew. kwotami za serwis.

XTR
14th-September-2011, 19:39
no oczywiscie,jak moglbym o tym nie napisac,przeciez jestem Polakiem, lubie sie chwalic i narzekac;-D hahahaahahaaaa...

sirtrojan
14th-September-2011, 20:57
Ponieważ wiem że na forum mamy również ludzi z Infiniti Polska mam nadzieję że ktoś czyta te posty i wyciąga odpowiednie wnioski.

sirtrojan
14th-September-2011, 21:31
seba co ty za bzdury wypisujesz?
byłeś? rozmawiałeś? olali cię?

przestań się nakręcać jak to się przebierzesz za biedaka i inne bzdury bo żal czytać.
Duży chłopak jesteś chyba rozumiesz, że najlepsze co możesz zrobić to wydać swoją kasę gdzie indziej w innym salonie albo innym serwisie.
Proste.

slepy62
14th-September-2011, 23:08
XTR - myślę że przyczyna leży ewidentnie w rozladowaniu akumulatora. Mialem coś podobnego w innym samochodzie, należało kilka razy zrestartować samochód i komputer "usuwał usterki".

Natomiast co do warszawskiego serwisu - hmm... wydaje mi się że trochę przesadzamy do czego ("przyznaję się bez bicia") sam się przyłożyłem...

W skrócie:
-kilka razy dzwoniłem w różnych sprawach/problemach do serwisu i zawsze udzielono mi konkretnej odpowiedzi lub oddzwaniano po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach z konkretną odpowiedzią czy radą
-podejście serwisantów (cytuję) "nie wiem/nie jestem pewny, możemy sprawdzić na serwisie lub oddzwonię do Pana jak sprawdzę" uważam za bardzo profesjonalne
-jak sięgam pamięcią moje pytania w trakcie rozmów z serwisem dotyczyły także prostych spraw opisanych w instrukcji obsługi (do czasu aż ją całą przeczytałem) i nikt mnie nie odsyłał do instrukcji, każdorazowo otrzymywałem konkretną odpowiedź
-w trakcie kilku wizyt w salonie/serwisie - podejście, zachowanie... pracowników salonu/serwisu bez zarzutu...

Klnę na ceny usług czy części w serwisie - ale ... wiedziałem co mnie czeka (wydatki) kupując nowe Infi w salonie - więc moja frustracja to wyłącznie wynik wiedzy o dużej różnicy cen pomiędzy Europą a USA...

oczywiście mam też uwagi... ale o tym już kilkakrotnie pisałem.

seba79
14th-September-2011, 23:10
No nie akurat z nimi nie mialem jeszcze do czynienia, ale druga osoba sie na nich skarży,wiec reaguje A zresztą nie moja sprawa wykasowałem te hasła .

slepy62
14th-September-2011, 23:11
Ostatnio - przy otwieraniu szyby - zaczęła mi wraz z szybą opadać uszczelka. Podjechałem przedwczoraj do serwisu (bez umawiania się) , poszedłem do salonu na 15 min, kawa, ogladnąłem FX-a 2011, pogadałem z doradcą i wyjechałem sprawnym autem bez żadnych opłat.
Jak się okazało - brud spowodował zatarcie...
BRUD - czyli popiół z papierosów - bo kopcę jak smok, popielniczki nie używam tylko przez szybę, więc z wiatrem dużo tego wraca do auta...

sirtrojan
14th-September-2011, 23:31
i co ? można frontem do klienta ? można :)



seba nie kasuj postów nawet jak napiszesz bzdurę bo robisz śmietnik.

XTR
15th-September-2011, 22:37
Slepy, a Ty sie dziwiles dlaczego Twoja tapicerka zrobila sie czarna, nic dziwnego jak popiol wraca do auta ;-) daj temu autu troche pożyc.!!!

slepy62
15th-September-2011, 23:13
Już VvGóghwniany twierdził że czekoladka z wisienką lepsza do kawy od papierosa ...
tyle że jego dzieła jakoś do mnie nie trafiają, wolę już naszego Nikifora... taki swojski jest

a co do siedziska kierowcy - jeżeli już - to moze za dużo gazów puszczam :painkiller:
lol
bo popiół po szybie wcina się w uszczelkę, jak zawieje i leci to na tylną kanapę :behindsofa:

sirtrojan
15th-September-2011, 23:28
jak sie kiepuje na uszczelce okna to czasem sie przytnie :p


swoją drogą wkur.. a mnie niemiłosiernie jak ludzie wyrzucają kiepy przez okno.

slepy62
15th-September-2011, 23:59
no tak... zapomniałem... że na spotach popolasz cudzesy
a żeś PB-nowiec - to jak nikt nie widzi - kiepujesz na klekociakach

no i po wiśle... znowu dali d...po czasie lol

sirtrojan
16th-September-2011, 00:07
Bój sie Boga Irek.
Mnie z papierosem w gębie nie zobaczysz . Rzuciłem jak miałem 16 lat :becky: