PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Opis pakietów wyposażenia FX35 FX45 2003-2008



sirtrojan
13th-February-2010, 21:02
OPIS PAKIETÓW WYPOSAŻENIA w Infiniti FX35/45, 2003-2008
Każdy kupujący FXa powinien przeczytać poniższe opisy i świadomie wybrać auto które mu się podoba. Często z pozoru identyczne auta różnią się w znaczący sposób wyposażeniem a co za tym idzie przyjemnością i bezpieczeństwem eksploatacji.

W V6 (3,5) Pakiet Tourning zawiera:



skórzane fotele /skórzaną nakłądke na winyl chyba/,
podgrzewanie i zapamiętywanie pozycji fotela kierowcy,
elektryczną regulacje koła kierowcy,
podgrzewane lusterka zewnętrzne,
szyberdach, audio Bose - 300 Watt,
automat do otwierania bram garażowych,
system automatycznego włączania świateł,
sterowanie audio z kierownicy,
gumowy dywanik w bagażniku,
siatkę w bagażniku / do zabezpieczenia ładunku/
polakierowane na czarno relingi dachowe <?> ( wersja przedliftowa)



Pakiet Premium (Premium Package) dla V8 (4,5) to:


szyberdach,
audio Bose,
automat do otwierania bram garażowych,
system automatycznego włączania świateł,
sterowanie audio z kierownicy,
gumowy dywanik w bagażniku,
siatkę w bagażniku / do zabezpieczenia ładunku/
relingi dachowe aluminiowe



Pakiet Sport (Sport Package) – dostępny tylko w 35 wyposażonych w Touring Package –


20” koła,
utwardzone zawieszenie,
aluminiowe pedały,
aluminiowe relingi dachowe,
białe tylne kierunkowskazy.



Pakiet technologiczny (Technology package) jako dodatek do Premium Package to:


Nawigacja Infiniti,
Inteligentna Kontrola Trakcji,
Kamera cofania,
TPMS ( czujniki ciśnienia w oponach),
Inteligenty klucz ( system bezkluczykowy )*

__________________________________________________ _________________________________

*System bez kluczykowy pozwala na otwarcie, zamknięcie i uruchomienie auta bez użycia klucza. Kierowca musi tylko mieć przy sobie kluczyk /a w zasadzie breloczek/ i żeby otworzyć drzwi kierowcy, pasażera albo tylną klapę musi tylko nacisnąć gumowy przycisk na klamce.

Dodatkowo sa jeszcze Pakiety
Hands Free - z bluetooth do telefonu komórkowegoRozrywkowy (Entertainmet) - podwieszony monitor z odtważaczem dvd w podłokietniku

BAJZEL
15th-September-2012, 08:56
Panowie to co ja mam za pakiet jeżeli posiadam po troszku z każdego...
Inteligenty klucz ( system bezkluczykowy )*
TPMS ( czujniki ciśnienia w oponach),
Kamera cofania,
trakcja niby jest ale czy inteligentna...
białe tylne kierunkowskazy.
aluminiowe relingi dachowe, jezeli nie są aluminiowe to napewno są pokryte chromem :)
20” koła,
automat do otwierania bram garażowych,
gumowy dywanik w bagażniku,
utwardzone zawieszenie,
system automatycznego włączania świateł,
szyberdach,
audio Bose,
sterowanie audio z kierownicy,
no i prawie wszystko z pierwszego opisu hehe
czyli skłądak na maxa :)

jakub
15th-September-2012, 09:09
A ja nie mam bedzie szybciej
-20” koła,
•utwardzone zawieszenie,
•aluminiowe relingi dachowe,
•białe tylne kierunkowskazy
,ale za to mam tempomat z radarkiem

BAJZEL
15th-September-2012, 10:59
nie mam pojecia czy mam ten caly tempomat a tym bardziej z radarem jakims hehe fakt ,że nigdy z tempomatu nie korzystalem co nie zmienia faktu , że fajnie jest wiedziec co sie ma .. ostatnio milo pogadalem z panią i sparowała mi telefon tzn głos pani w samochodzie czytaj komp-uter hehehe

123mielony
15th-September-2012, 11:54
Tak czytam o tych pakietach i dochodzę do wniosku że wszystko można było sobie konfigurować pod siebie ,czyli z każdego pakietu po troch.

sirtrojan
15th-September-2012, 15:25
nie bylo opcji - po trochu z każdego pakietu.

sirtrojan
15th-September-2012, 15:26
bajzel na pewno masz pakiet sport.

BAJZEL
15th-September-2012, 18:59
No ale jak wyjaśnic całą masę dodatków ... ponieważ mam wszystko z t W V6 (3,5) Pakiet Tourning no i utwardzone zaiweszenie białe kierunki 20"laczki chromowane relingi, szyberdach, czujniki w laczkach , trakcje, i wiele innych hmm dziwne to aż zaczne się zagłębiac czy to kwestia już indywidualnych przeróbek czy jak ... czy może po liftowe sprawy wyglądaja już inaczej... niż wyżej opisane...

sirtrojan
15th-September-2012, 19:29
to jak znaki w zbożu - nie da sie wytłumaczyć ;)

BAJZEL
15th-September-2012, 20:14
hehe zawsze można próbować dokopac sie odpowiedzi.. ale tak na logike w segmencie AUDI -VW jak zaglądamy w bagażnik podniesiemy podłoge w miejscu koła zapasowego zawsze sa naklejki z zakodowanym właśnie wyposażeniem auta.. w bmw też jest coś takiego może w INFINITI też to jest tylko w innym miejscu a może nawet i w tym samym musi gdzieś być oznaczenie wyposażenia tak jak jest oznaczenie chociażby sugerowanych ciśnien w oponach... też przeważnie od strony kierowcy po otwarciu drzwi rażą w oczy...

slepy62
15th-September-2012, 21:28
nie bylo opcji - po trochu z każdego pakietu.

hmm... zakładam Greg że jak to w jUSA - oprócz tego że można łączyć pakiety, przy zakupie pakietu/tów - dodatkowo można je uzupełniać o wybrane wyposażenie (tak jest zresztą w II gen - jak wejdziesz na strony amerykańskich dealerów),
teoretycznie większość samochodów jest wyposażana pakietowo (oferta jest wtedy tańsza) - ale na życzenie klienta dealer ściągnie i zamontuje wszystko...
to nie rynek europejski - że jak coś nie jest oferowane to pozostaje tylko priv import
mam tam całą rodzinę (kilkadziesiąt osób) i nie słyszałem jeszcze od nikogo żeby kupując samochód czegoś tam nie mogli do niego "włożyć"
to tylko kwestia kasy i ewentualnie czasu (chyba że wersje wyposażenia się wykluczają)