PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Spocik na koniec lata



JarekT
18th-September-2011, 21:46
Witam,
może zorganizowalibyśmy jakiś spocik na koniec lata, okazja jak okazja ale spotkanie mogło by się odbyć dopóki jeszcze jest w miarę ciepło. Proponuję lokalizację gdzieś w Warszawie lub okolicach, już ktoś kiedyś proponował np. Zegrze.:party::

mih000
21st-September-2011, 21:04
Pisze sie na to :)

Athens
25th-September-2011, 11:05
I co w temacie? Nie ma chętnych? Zróbmy coś , pogoda jeszcze ładna.

slepy62
25th-September-2011, 21:13
Panie Admin - to jeszcze nie zima - pobudka, ludzie chcą się "spiknąć' !

sirtrojan
25th-September-2011, 22:11
Pan Admin ma tyle na głowie że trudno mu organizować cokolwiek.
Proszę o propozycje terminu i czasu a stawie się w moim srebrnym rumaku ;)

Tak poważniej to na prawdę mam niewesoło ostatnio i muszę skoncentrować się na firmie.
Jakiekolwiek inicjatywy popieram i wykonam mailingi do forumowiczów nie mniej jednak nie mogę zabrać się za jakąkolwiek organizację. Proszę o wyrozumiałość.

Athens
27th-September-2011, 00:15
Wezmę na siebie organizację imprezy.Proponuję termin po wyborach czyli po 9 października, proszę tylko o KONKRETNĄ informację kto się pisze. Jeśli będę wiedział ilu nas będzie to przedstawię odpowiedni plan, proszę się nie martwić.

Paweł_Bemowo
27th-September-2011, 12:08
Moze parking przy Wola Parku, jest tam dosc duzy placyk i mozna nawet baczka zakrecic :)

JarekT
27th-September-2011, 17:48
Ja się piszę, a pomysł z parkingiem przy wola parku jest git. Zajefajne miejsce i mam blisko :) i jest Marzano pizza więc można coś :pizza:
A tak z czystej ciekawości dlaczego po wyborach ???? zależy która opcja wygra, czy może mamy jakichś kolegów w sztabach wyborczych :)

slepy62
27th-September-2011, 22:07
zapisany:rockon:

sirtrojan
27th-September-2011, 22:33
mi tez WP pasuje bo bywam tam dosyc czesto.
Na plus - dobry dojazd z obu stron Wisły - przez Prymasa Tysiaclecia w Górczewską.

Athens
27th-September-2011, 23:18
Może być WP , niech Wam będzie. A dlaczego po wyborach? A no dlatego,że zawsze zbieramy się jak sójka za morze , więc postanowiłem dać termin ze sporym wyprzedzeniem. Jak dla mnie centra handlowe są okropne ale dostosuję się. Czekamy na zapisy kolejnych klubowiczów.

sirtrojan
27th-September-2011, 23:33
hmm a może jakaś knajpa z widokiem na parking.
z dobrym jadłem?

Athens
27th-September-2011, 23:36
O tym właśnie myślałem. Bardziej klimatycznie i klubowo. W końcu to auta nas łączą :P Skłaniam się do Klubokawiarni bo nie uważam ,żeby po ostatnim spocie było źle. Miejsce sprawdzone, ale oczywiście czekamy na inne pomysły, C.H. to takie smutne miejsca - dobre tylko na zimę i paskudną pogodę.

sirtrojan
27th-September-2011, 23:39
zimno i posępnie tam.
Kolega z Zetki wspominał o knajpce nad wisła po praskiej stronie przy Poniatowskim.
Można by sie tam przejechać popatrzeć.
Podoba mi sie też Jeffs na Żwirkach i mimo ze parkingu nie widać jest tam całkiem ... amerykańsko :) a i jadło mają super.

Athens
27th-September-2011, 23:48
Jeff's ci sie podoba bo kelnerki mają takie obcisłe spodenki i krótkie? Bo jedzenie to raczej schodzi na drugi plan.
Co do tej knajpy przy Poniatowskim to masz rację jest ok. Fajnie bo ślepy parking jest i można pięknie fury postawić - DOBRY POMYSŁ! A poza tym to nie wiem czy właściciel/współwłaściciel nie posiada TRZY PIĘĆ ZERO ZET, czarnej, często tam parkuje.

Athens
27th-September-2011, 23:54
Podsumowując :
Chętni:
1. JarekT.
2.Mih000
3.Irek
4.Paweł Bemowo
5.Sirek
6.Athens

Kto jeszcze?

Mamy opcję z knajpą pod Poniatowszczakiem , a termin?

sirtrojan
28th-September-2011, 00:02
przecież zaproponowałeś :)

Athens
28th-September-2011, 00:07
Po wyborach :D tylko, że już było jakieś "ale". Wolę się upewnić.

JarekT
28th-September-2011, 00:57
Co do tej knajpki to chodzi o tą grecką chyba Patris???? czy coś mi się myli.
A co do wyborów to było takie pytanie z czystej ciekawości, bo ostatnio w sprawach firmowych jak coś chcę załatwić z jakiś starostą czy burmistrzem to od wszystkich słyszę że po wyborach, więc ciekawiła mnie motywacja wyznaczenia tego terminu. Żadne czepianie:)

panpierog
28th-September-2011, 07:31
weekend 8-9 odpadam, a szkoda. Zaplanowane wesaele kumpla :( . Jak się coś zmieni będę śledził wątek.

luki
28th-September-2011, 11:57
ja chetnie !
pozdro

sirtrojan
4th-October-2011, 15:48
i jak spotykamy się bo jakoś temat umarł?
propozycje miejscówek oprócz wspomnianego Wola Parku? może ktoś podjechać i sprawdzić knajpkę przy poniatowskim na praskiej stronie - podobno jest tam parking i można spokojnie przez okno oglądać autka :)

no i blisko nad Wisłe :)

Athens
4th-October-2011, 23:49
Jutro ogarnę temat knajpy i zrobię rezerwację na piątek po wyborach,może być?

Moje alternatywne propozycje do ww knajpki przy Poniatowskim. Oczywiście dzisiaj jak napisałem wczoraj :D pojadę i sprawdzę miejscówkę jednak przyszły mi do głowy inne opcje, więc pozwolę sobie je wypisać:

1. Dnia 8 października (sobota) w Warszawie odbędzie się V Festiwal Nitów i Korozji, hmm? Jak to brzmi :P Impreza może być fajna a poniżej link, w którym znajdziecie szczegóły:

http://www.stadobaranow.pl/

2. Dnia 16października od 12.30 (niedziela), miejsce Kart Arena k. Warszawy ( www.kartarena.pl ), odbędzie się zakończenie sezonu Classic Auto. Kto był na Powiślu na poprzednich imprezach wie,że warto przyjechać.

3. Ta opcja jest znana czyli knajpka na praskiej stronie przy moście. Więcej napiszę wieczorem. Tutaj termin...moja sugestia to 15.10.(piątek) lub 16.10 (sobota).


Proszę o wypowiedzi.

Athens
5th-October-2011, 20:01
A propos knajpy w jednej z baszt Mostu Poniatowskiego. Wjazd od ul. Jakubowskiej, tak naprawdę jest to fajne miejsce bo:

- Dojazd jest od strony Saskiej Kępy i na końcu mamy parking na około 10 aut. Taki ślepy z długą drogą dojazdową ( ul. Jakubowską), więc gdyby było nas ,aż tak dużo to i 30 aut się zmieści.

- Blisko do Wisły. Przed barem zrobiona mini plaża,dzisiaj jeszcze były leżaki rozłożone. Obok stoją parasolki - nie byłem w środku ale zajrzałem i klimatycznie.

Aktualna lista obecności:

1.JarekT.
2.Mih000
3.Ślepy
4.Paweł Bemowo
5.Sirek
6.Athens
7.Luki
8.Panpierog (wpadniesz?nie będzie to w czasie wesela - czyli wpadniesz)

JarekT
5th-October-2011, 22:15
Tak, kojarzę knajpkę, w razie czego po drugiej stronie ulicy jest tawerna grecka Patris i ma ciekawy parking frontem do ulicy. Z 15 aut się spokojnie zmieści.

Athens
8th-October-2011, 00:37
Panie i Panowie czekam na wypowiedzi...

sirtrojan
8th-October-2011, 00:57
jutro pogadamy :)

JarekT
11th-October-2011, 23:18
Witam wszystkich forumowiczów, jakaś cisza zapadła w sprawie naszego weekendowego spota. jak rozumiem wszystko aktualne?

Athens
12th-October-2011, 12:55
Podałem 3 propozycje i nic ...

Proponuję o godzinie 17.00 spotkanie przy ul. Jakubowskiej. Sobota. Rozumiem,że wpisani na listę będą, w takim razie podjadę i zarezerwuję nam miejsce.

JarekT
12th-October-2011, 14:58
Ja, się deklaruje.:)

sirtrojan
12th-October-2011, 15:26
ja też wpadnę :) tylko ma nie padać ! załatwienie tego zostawiam w rękach Arka ;)

Athens
12th-October-2011, 17:51
Pogoda zamówiona, spr. prognozy i weekend ma być piękny. Jak na październik oczywiście. Podjadę i zarezerwuję stolik.

Oto widok na parking:

http://img28.imageshack.us/img28/4058/93332305.jpg

Tutaj z bliska ten parking :)

http://img571.imageshack.us/img571/906/89493252.jpg

Mapka dojazdu do tawerny:

http://img705.imageshack.us/img705/5754/mapkamax.jpg

A tutaj strona restauracji z menu i wszelkimi innymi szczegółami:

http://tawernapatris.pl

Do zobaczenia w sobotę około 17 na parkingu!

sirtrojan
14th-October-2011, 21:29
dzięki arek za fotę. Rysiek Kalisz z plakatu przypilnuje nam autek :P

Od siebie dodam - zamknięta jest trasa W-Z ( tunel pod Starówką) wiec omijajcie tę okolice.

Athens
15th-October-2011, 00:36
Byłem na meczu TVN vs Politycy i jak Rysiu był przy piłce (a kilka sekund był), to trybuny szalały ;) Więc powiem tak:widziałem go w akcji i autka nam pięknie przypilnuje. Swoją drogą podejrzewałem,że przyczepisz się do Rysia :D
Do jutra Brachu!

sirtrojan
15th-October-2011, 22:22
Spot się odbył.
FX x 3
G x 2 (haha w końcu więcej FXów niż G :P )
350z x 2
RS x 1

Tawerna Grecka - bardzo dobre jadło czy to co pływa w wodzie czy smażone parzystokopytne.
Fajne miejsce na rodzinny ciekawy obiad. minus za czas obsługi bo czekaliśmy prawie 1h - może dlatego ze bylo nas 11 osób :?

Frekwencji nie komentuje bo szkoda palców na klepanie.

slepy62
16th-October-2011, 10:48
W uzupełnieniu info, w trakcie spotkań przedspotowych. przeprowadziliśmy praktyczny test głośności wydechów, stwierdzono:
- bezapelacyjne zwyciętwo Irkowego B&S :first:
Zdegustowany drugim miejscem swojego FX-a - Sirek uderzył w amory do Gulci lol

sirtrojan
16th-October-2011, 19:47
Hehe i przyplacil to zdrowiem bo leży teraz w łóżeczku z przeziebieniem .
Mam nadzieje ze ja wypiesciles do końca ;) cleanerkiem i woskiem.

Black
16th-October-2011, 20:52
Hehe i przyplacil to zdrowiem bo leży teraz w łóżeczku z przeziebieniem .
Mam nadzieje ze ja wypiesciles do końca ;) cleanerkiem i woskiem.

No to zdrówka Grzechu,tak czy inaczej swoje musisz odleżeć.

slepy62
16th-October-2011, 23:09
Mam nadzieje ze ja wypiesciles do końca ;) cleanerkiem i woskiem.

Dopieścilem i... też się przeziębiłem :(

Zapodaj zdjęcia ze spotu

sirtrojan
17th-October-2011, 14:45
dobra wróciłem do żywych - pospałem, pękła warka strong z sokiem ( tak z sokiem) kilka coldrexów i już jest troszku lepiej.

FOtki wrzucę jak znajdę chwile żeby je odrobinę podkadrować i poprawić.


Dzięki Irek za udostępnienie garażu, podjazdu, karchera i odkurzacza do zabawy z moim autkiem. FX też jako chwilowo bezdomny bardzo dziękuje :)
Arek przepraszam nie pomyślałem o tobie :( i dziękuje ci za zorganizowanie spota :thumb:
Jarek wiszę ci jeszcze ze 20 PLNów za Tzatzyki - o których zapomniałem przy rozliczeniu.
Daniel - wrzuć jakieś foty jak masz gotowe
Bartek za chwile wyśle ci linka do hasła.
Devi & Alice - moja propozycja jest aktualna :)

Tokyo - twoje autko (350z w kolorze Black Obsidian) wg mnie powinno zdobyć tytuł auta zlotu. Pięknie się prezentuje :thumb:

Dziękujemy Tawernie Patris za dobre jadło - czas oczekiwania to inna sprawa, ale w zasadzie nam sie nie śpieszyło. Na pewno wrócę na mięsiwo i tzatzyki.
Owoce morza też niczego sobie :thumb:

slepy62
17th-October-2011, 20:36
tokyo - twoje autko (350z w kolorze black obsidian) wg mnie powinno zdobyć tytuł auta zlotu. Pięknie się prezentuje :thumb:

zdecydowanie popieram

sirtrojan
18th-October-2011, 00:33
1666
1659
1660
1661
1663
1664
1665
1667
1668
1662

kilka fotek ze spotu.
warunki były ciężkie bo już za ciemno na zwykłe focenie a za widno na nocne foto :p

Athens
18th-October-2011, 17:08
Ja dopiero teraz...

Dziękuję wszystkim za przybycie!Cieszę się ,że nowi znajomi są na mieście. Miło spotkać się u Greka, postać przy autach i porozmawiać,o to chodzi! Co do zdjęć... Greg czy zawsze musisz wstawiać takie moje "gejarskie" pozycje? :D

Jarek daj znać jak już wszystko sobie zmontujesz.
Czarna Zeta malinka , a rudą to mam nadzieję ,że jeszcze polatam zwłaszcza,że mamy blisko do siebie.

Do następnego - chyba już wiosennego razu.

JarekT
29th-October-2011, 21:37
Troszkę mnie nie było, Grzesiu nic się nie martw w naturze nic nie ginie :)

Athens dzięki za Tube, muszę jeszcze kupić świece i wyminie wszystko razem, oczywiście pochwale się wymianką na forum.
Ładne foty, nawet nieźle wypadłem , a do fotogenicznych raczej nie należę.

Athens
29th-October-2011, 21:46
Jarek montuj wszystko i mów jak się jeździ.