PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Tylne diody led !



gorles
21st-September-2011, 10:24
CO MAM ZROBIC JAK PARE DIOD OD KIERUNKOWSKAZOW MI PADLO? mozna je jakos przylutowac? ktore kupic ? prosze o odpowiedz!

sirtrojan
21st-September-2011, 12:11
otwierasz lampę i sprawdzasz jakie ledy zostały wlutowane. Najlepiej jednak oddać lampy do ludzi którzy się na tym znają.

Tomcio
21st-September-2011, 17:43
Też staram się dowiedzieć jakie ledy są stosowane do kierunkowskazów bo chcę je przerobić na eu.
Podobno są to mocne diody 150-200miliamp lub jakoś tak, ale ciężko jest dostać pomarańczowe bo w sklepach są głównie żółte.
Jeżeli ktoś wie jakie diody kupić i gdzie, to prosimy tutaj o taką informację.
pozdr

sirtrojan
21st-September-2011, 17:46
jak masz czerwone lampy tylne to żółte starczą ale na prawdę nie bawiłbym sie w to na waszym miejscu - tylko oddał do magików.
Robota niełatwa i odpowiedzialna.

gorles
21st-September-2011, 17:58
ale magik wezmie za zrobienie tego 800zl, za "naprawienie " lamp. takze nie bardzo widzi mi sie takie cos:/

sirtrojan
21st-September-2011, 18:15
jak masz juz przerobione i jest to kwestia naprawienia ledów to pewnie bedzie mniej - bo nie musza rozbierać całego bagażnika żeby sie wbic do sterownika.

keyes
21st-September-2011, 20:10
Gorles,

Ile potrzebujesz tych diód, mam kilka to mógłbym Ci podesłać

gorles
21st-September-2011, 21:32
ja nie iwem czy one sie przepalily nawet, a skad je masz? i jak je znalezc? i ile kosztuja?

keyes
22nd-September-2011, 08:17
Mam bo przerabiałem swoje, więc 20szt mam wyjętych, a dodatkowo jeszcze jedną lampę rozłożoną.

Tomcio
22nd-September-2011, 10:47
Sirtrojan ja mam klosze ze sport pakietu czyli przeźroczyste. Robotę powierzam magikowi-elektrykowi. Chciałem podjechać do brata Marusa ale niestety nie moge się z nim skontaktować więc poszukałem w mojej okolicy na Śląsku i znalazłem gościa który przerabia lampy ale fxa jeszcze nie robił. Od wczoraj szuka ledów pomarańczowych ale jeszcze takich nie znalazł, twierdzi że są to bardzo mocne ledy i byłyby pomarańczowe ale z jakimiś elementami radiatorami i one się nie nadają ( w przyszłym tygodniu ma jeszcze mieć diody z lusterek od jakiegoś mercedesa).
Dlatego szukam diód led pomarańczowych żeby przyspieszyć i pomóc temu magikowi.
Keyes jeżeli masz tych diód więcej to chętnie kupię 20szt.
P.S. gdzie w bagażniku znajduje się sterownik?
pozdr

sirtrojan
22nd-September-2011, 11:14
na podłodze bagażnika po stronie kierowcy.
Trzeba wyjąć wszystkie graty zeby sie do niego dostać.

keyes
22nd-September-2011, 13:55
A po co chcesz się dostać do sterownika ?

Rozumiem, że nie chodzi Ci o czerwone Jak Gorlesowi, a o żółte diody ?

gorles
23rd-September-2011, 08:58
mi chodzi o zolte wlasnie:/ tez je potrzebuje! i bylem pierwszy !

keyes
23rd-September-2011, 10:01
Jeżeli padło Ci tylko kilka to musisz zapytać gościa który Ci przerabiał lampy, ponieważ nie wiem jakie tam masz ?
Jaki typ, jakiej jasności, jakie napięcie zasilania itp.