PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam wszystkich serdecznie :)



Ninpo
8th-October-2011, 22:56
Witam po raz pierwszy :)
Ponoć jestem jedynym posiadaczem Q45 na forum :)
Nie zamienię tego auta na żadne inne :)
Choć przy pierwszym podejściu do tego modelu, jeszcze w jednym z komisów warszawskich, podczas jazdy próbnej srebrnym q45 wjeżdżając na krawężnik uszkodziłem felgę i zeszło powietrze z przedniej opony od strony kierowcy, myślałem, że pracownik komisu ubije mnie na miejscu - skończyło się pozytywnie, pomimo, że akurat od nich auta nie kupiłem :)
Droga poprowadziła mnie do Poznania :) I tam (trochę za szybko kupiłem, mogłem taniej, ale za bardzo oczy mi się świeciły i właściciel to wykorzystał :) i jeżdżę już ponad 2 lata po Wrocławiu i póki nie znajdę w Polsce nowszego rocznika (od tych z Białegostoku uciekaaaaaaaać), to nie sprzedam i nie kupię nic innego. Moja opcja bez navi, z jasnymi skórami. Porobię fotki wrzucę niebawem :)

Black
8th-October-2011, 23:14
Q45 to rzadko spotykana gablota,na naszym forum jestes pierwszy więc tym bardziej witamy.

Czekamy na fotki fury oraz kilka słow na temat użytkowania,poza tym zapraszamy do czynnego udzielenia się na forum:)

Ninpo
8th-October-2011, 23:20
Foty porobię, to wrzucę z przyjemnością (pytanie techniczne: czy jakoś specjalnie mam je obrabiać, co do wielkości, czy nie ma wymogów??).
V8 to jest to, miałem kiedyś Aurorę (97 rok) z motorem od Cadillaca, typ Northstar, tylko w nieco zredukowanej do Caddy'ego mocy -250 PS, ale 340 QX'a porównań żadnych nie daje. Czuć, że to nowszy motor, znacznie bardziej żwawy i to wnętrze, aaaaaachh :) Choć drażni mnie, że i Toyota Avalon (jak i koreańskie rekiny typu nowy Hyundai Equus, czy Genesis, ale limuzyna) kopiują ten styl, który w 2002 zagościł w QX. Ten pomruk, basowy gulgot, choć w QX-ie bardziej..hmm, uduchowiony? :) Elegancki. O tak. Bez gardłowego pogłosu, ale nie brakuje doznań. Jasne klonowe drewno i wpuszczam do środka tylko w kapciach ;)

sirtrojan
9th-October-2011, 01:44
witamy na forum.

Ciekawe autko :) A co najważniejsze - pierwsze na forum :infiok:

slepy62
9th-October-2011, 16:28
Witamy "wieloryba" i prosimy o foty, z chęcią bym obejrzał go "z" wnętrza :)

solista
11th-October-2011, 14:07
oj czekam z niecierpliwością na foty. Co do kapci w tym aucie to do niego bardziej kalosze chyba pasują?

S.

Ninpo
13th-October-2011, 09:37
oj czekam z niecierpliwością na foty. Co do kapci w tym aucie to do niego bardziej kalosze chyba pasują?

S.

Pasują jak ulał 18 calowe felgi, chromowane. I na takim jeździ. Zabezpieczony twardym woskiem. Wygląda jak kobieta o poranku. Ale nie ta nasza, własna, hodowana od lat i niewiele młodsza od węgla :) Taka młoda..jeszcze lekko kapryśna. Pociągająca. Jak mój Q45 :)

ArtPol74
13th-October-2011, 09:54
Ale napalony! Po dwóch latach jeszcze takie doznania? -wpadłeś, tylko ślub Cię wyleczy :-)

Ninpo
13th-October-2011, 11:30
Ale napalony! Po dwóch latach jeszcze takie doznania? -wpadłeś, tylko ślub Cię wyleczy :-)

Staramy się dbać o właściwą temperaturę w związku ;)
Ona bardziej protestancka, przed nasz ołtarz jej nie zaciągnę ;)
Ważne, żeby nie odmawiała, kiedy ją dosiadam. I tak już od 2 lat ;)

Athens
13th-October-2011, 19:10
Staramy się dbać o właściwą temperaturę w związku ;)
Ona bardziej protestancka, przed nasz ołtarz jej nie zaciągnę ;)
Ważne, żeby nie odmawiała, kiedy ją dosiadam. I tak już od 2 lat ;)

Witam niezłego OGIERA :D