PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zmiana jednostek licznika



alex69
12th-October-2011, 21:12
Przez nieuwagę zmieniłem przebieg samochodu z kilometrów na mile, w jaki sposób mogę wrócić do poprzedniego stanu. Mam Fx 2006r. Bardzo proszę o pomoc.

sirtrojan
12th-October-2011, 22:10
przebieg cały czas pokazuje sie w milach.
możesz jedynie zmienić sobie wyswietlanie spalania w litrach na kilometr albo w zasięgu (MPG)

alex69
12th-October-2011, 23:29
hmmmm.... samochód mam od niedawna ale byłem pewny ze na liczniku przebieg był ~80 tys teraz mam ~50 tys co by pasowało ze zmieniłem nie umyślnie jednostki z km na mile

sirtrojan
12th-October-2011, 23:48
tego licznika nie da sie przestawić. chyba że ... masz wersje z kanady. po czym poznać ? główne cyfry na wyświetlaczu są w km/h a na dole są małe w milach . Generlanie jest odwrotnie ( w wersjach US).
ale i tak nie wiem jak mógłbyś przestawić te wyliczenia. / w Pacyfice jest taki przycisk który przełącza mile na km/h ale w FXie nie występuje/.

Zapraszam poza tym do działu powitań.
Kultura nakazuje przywitać się ze społecznością a dopiero potem zadawać pytania :)

alex69
12th-October-2011, 23:51
niedługo tam zajrzę i dziękuje za odpowiedz

slepy62
12th-October-2011, 23:55
W II generacji (wersja europejska) - zmiana sposobu wyświetlania wskazań km-mile/litry-galony czy temperatury C-F itd. jest w ustawieniach i można je zmieniać w sposób dowolny...

alex69
12th-October-2011, 23:59
mam I generacje i na komputerze również potrafię zmieniać jednostki chodzi mi tu jednak o sam przebieg na liczniku

sirtrojan
13th-October-2011, 00:15
I gen poliftowy wersja US i u siebie przebiegu mile/km/mile nie zmienię. Jest wciąż w milach.

slepy62
13th-October-2011, 21:04
mam I generacje i na komputerze również potrafię zmieniać jednostki chodzi mi tu jednak o sam przebieg na liczniku
w II generacji zmiana wskazań zużycia, powoduje automatycznie zmianę wskazań przebiegu