PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Prośba o sprawdzenie JNRAS08W28X202140



gizmo
13th-October-2011, 19:16
Witam,

Dzisiaj byłem oglądałem, nie wiedziełm, że w Infinity montowano dwukolorowe skory :)
auto chyba jest po lotach kosmicznych cena za bardzo atrakcyjna. Specjalnego oka nie mam ale widoczna róznica w szparach tylnej klapy w stosunku lewej strony do prawej.
vin JNRAS08W28X202140

http://autotim.otomoto.pl/infiniti-fx-35-C20971707.html

pracownik jak i właściciel komisu nie napawają wiarygodnością :)

actchris
13th-October-2011, 19:24
HISTORIA POJAZDU Historia wypadkowa
Numer Data zdarzenia Lokalizacja
1 2007-12-09 QUEENS COUNTY, NY

Historia stanu licznka w milach
Data odczytu Stan licznika
2007-11-13 19

Historia pojazdu
Rekord z dnia Szczegoly
2007-07-13 VEHICLE MANUFACTURED AND SHIPPED TO DEALER
2007-09-17 REGISTRATION EVENT/RENEWAL
2007-11-13 TITLE
2007-12-09 COLLISION WITH ANOTHER VEHICLE(Case #:32518218)
2008-01-30 TITLE

2008 INFINITI FX35 WRECKED

Repair Cost $0 USD
Title State NEW YORK
Title Type MV-907A SALVAGE CERTIFICATE
Odometer 3,214 ACTUAL
Primary Damage Undercarriage
VIN JNRAS08W28X202140
Body Style 4DR SPORT UTILITY
Color WHITE
Engine 3.5L 6
Drive All wheel drive
Cylinders 6
Fuel GAS
Keys YES
Condition Vehicle can be Driven

BODEK
14th-October-2011, 11:23
Jest chyba normalą sprawą ,że jeśli cena jest atrakcyjna - jak piszesz - czyli niższa od rynkowej - to chyba normalne i naturalne jest to że samochód nie może być jak nowy - ideał - bo taki kosztuje dużo większe pieniądze - więc po co szukać tańszego samochodu - lepiej dołożyć kilkadziesiąt tysięcy i kupić ideał - który zresztą będzie tak samo jeżdził! - a nie ma cudów - za niższą cenę od rynkowej nie kupi się samochodu jak nowego! - myślę, że zarówno pracownik komisu jak i właściciel uświadomili Ci to - dlatego chyba Cię nie napawają wiarygodnością!!!- nie sądzę by ktokolwiek ukrywał tą oczywistą prawdę!!!

sirtrojan
14th-October-2011, 15:32
Bodek chyba z tego komisu :) Pierwszy post i dzielnie broni oferty :becky:
Witamy na forum. ( Fajna ta 50 ale grill :frusty: )

Auto w cenie niższej od rynkowej - fajny biały kolorek. Chcesz wiedzieć czy był mocno walony w zadek? zdejmij osłonę/klapkę po prawej/lewej stronie od a będziesz widział błotnik nadkole od środka. Oczywiście możesz pomierzyć sobie lakier ale prawdą jest że mało które auto z za wody będzie bezwypadkową perełką. Nawet jeśli carfax ma nieskazitelny jak białe pranie po wizycie Zygmunta Chajzera

actchris
14th-October-2011, 21:14
Jeszcze chyba nie spotkałem całego auta z BlueCity w Warszawie :)

Athens
14th-October-2011, 23:53
Bodek wrrrrr! To jest forum a nie komis samochodowy i my tutaj pomagamy przyszłym użytkownikom Infiniti w znalezieniu swojego ODPOWIEDNIEGO egzemplarza. Tym różnimy się od allegro.pl , gratki.pl itp. , że MAMY INFINITI i jak ktoś poprosi to sprawdzamy co jest z danym samochodem. Nie namawiamy na padakę , mamy spoty i sporo osób przyjeżdża na zapoznanie się z marką. Szanujemy się. Jak chcesz na siłę sprzedawać to nie tutaj ok?

Trzymaj się.

PS. Na każdym forum, jeśli jesteś pierwszy raz dobrze jest się przywitać. Czy to elektroniczne, informatyczne, taneczne itd... , więc zapraszamy ;)

gizmo
28th-October-2011, 11:02
Nie napawali wiarygodnością ponieważ facet z komisu mówił, iż są naklejki na od wewnątrz na każdym elemencie i napewno nie było nic wymieniane a kiedy powiedziałem, iż są różnice w szparach tylnej klapy to powiedział abym na to nie patrzył bo szef ma nowego f50 z salonu i też tak jest..
Właściciel - (rozmowa przez telefon) mówił, że był malowany może z lewej może z prawej i że za takie pieniądze auta w tym roczniku nie kupie - z tym trudno się nie zgodzić.