PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Lusterko - likwidacja szkody ...



sirtrojan
15th-February-2010, 19:23
Dziś właśnie po trzech tygodniach od zgłoszenia się z likwidacją szkody do firmy PGD, która jest wyłącznym serwisantem blacharsko-lakierniczym INFINITI POLSKA, dostałem telefon, że... właśnie zamawiają moje lusterko.
Oczywiście usłyszałem, że kolega, który przyjął moje zlecenie jest od dwóch tygodni na urlopie ale zastanawia mnie, że kiedy dzwoniłem w zeszłym tygodniu zapytać się kiedy mogę już do nich przyjechać na montaż, operator powiedział mi, że ten przedstawiciel na chwile wyszedł i po powrocie oddzwoni. Obłęd.
Swoją drogą dealer albo jego serwis takie rzeczy jak lusterka, zderzaki, lampy i szyby powinien mieć na magazynie :/
c.d.n.

PS. Na szczęście do człowieka z którym dziś rozmawiałem dotarło, że to obciach jeździć autem z lusterkiem przyklejonym taśmą klejącą


Dostałem pismo z prokuratury -dot, lusterka - zamknęli sprawę zanim ją rozpoczęli.

Jacob_USA
17th-February-2010, 15:54
Dostałem pismo z prokuratury -dot, lusterka - zamknęli sprawę zanim ją rozpoczęli.

I co teraz hahahaha ?

sirtrojan
18th-February-2010, 19:56
będę musiał być jak Bronson - i sam wymierzać sprawiedliwość ;) - powstanie kolejne "Życzenie Śmierci" hhehe


dziś po raz kolejny dzwoniłem aby dowiedzieć sie kiedy mogę spodziewać się lustereczka :/

Jacob_USA
1st-March-2010, 22:52
I kiedy w lipcu ?? lol Grzegorz ja bym Ci to szybciej przywiozl

sirtrojan
9th-March-2010, 15:50
Dobra lustereczko jest w W-wie, dziś lakierują i w poniedziałek jadę na montaż:) Wreszcie nie będę musiał się wstydzić.

edit: montaż będzie jednak we wtorek. Już się ciesze że będę mógł zrobić porządną sesje swojej furze



EDIT: 9.03.Szczęśliwie mam już zamontowane lustereczko! Lakier tez dobrze dobrany. Furka umyta ehhh nic tylko jeździć :thumb:


205

Black
9th-March-2010, 18:18
z tasmą nie wyglądalo żle,nawet fajnie tak rasowo:lol:.

EDIT

skoro lustereczko naprawione to temat mozna zamknąć,miejmy nadzieję że drugiemu nic się nie stanie i nie trzeba będzie go otwierać:).