PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Cześć! :)



Jarovb
31st-October-2011, 12:29
Witam wszystkich użytkowników Infiniti :) Nie jestem jestem jeszcze posiadaczem Infiniti ale bo przygodzie z Audi TTS chciałbym prawdopodobnie się przesiąść na Fx-a :) Rocznik Fx-a taki do 2005r (65 tyś zł). Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że na dłużej zadomowię u Was! :):):)

bolek
31st-October-2011, 15:44
Witaj Jaro :) Z tym budżetem powinieneś się bez większego problemu zmieścić. Uważaj jedynie na sztuki które wiszą w ogłoszeniach po pół roku i więcej - najczęściejsą to szroty które już były oglądane i nie są warte kasy. No i zawsze sprawdzaj VIN. Co nieco da się wtedy dowiedzieć.

sirtrojan
31st-October-2011, 16:19
witamy i powodzenia w poszukiwaniach :)

Jarovb
31st-October-2011, 17:23
Witajcie:) Naprawdę miło zaskoczyło mnie to forum i poziom jaki prezentuje :) Przeczytałem już większość interesujących mnie wątków i będę się na razie rozglądał za fx45 bo wyczytałem że lepiej nadają się do instalacji gazowej :)
na allegro jak na razie są dwa o sprawdzenie Vinu już poprosiłem :)

bolek
31st-October-2011, 20:59
Dysponowałem podobnym budżetem i po dłuuugim poszukiwaniu 45-ki w PL dałem sobie spokój i ściągnąłem z US. Przynajmniej czysty Carfax i AutoCheck, nie bity (na 100%), serwisowany i zadbany. Zamknąłem się w 60 k PLN z wszystkimi opłatami.

keyes
31st-October-2011, 21:50
Witam i życzę udanego zakupu

Jacob_USA
1st-November-2011, 05:12
Witam serdecznie na forum !!