PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zestaw głośnomówiący



red
11th-November-2011, 22:48
Witam!
Sporo jeżdżę i często uzywam telefonu (HTC) sparowanego z autem przez bluetoth. Problem polega na tym, że ja słyszę ok, natomiast rozmówcy przewaznie słysza mnie fatalnie. Nie wiem gdzie w FX znajduje sie mikrofon.
Pozdrawiam wszystkich

slepy62
11th-November-2011, 23:25
Po obu stronach (po 3 podłużne otwory) przełącznika oświetlenia kabiny w panelu na podsufitce.
Używam w II gen. kilku różnych tel. w tym HTC i z żadnym nie mam problemów.
Możesz być słabo słyszalny w wypadku otwartych szyb lub szyberdachu - inaczej coś jest nie "halo"...
spróbuj z innym aparatem telefonicznym czy będzie chodzić - jeżeli tak - to winny jest telefon jeżeli nie to... serwis lol
Pozdrawiam

sirtrojan
12th-November-2011, 12:46
w I generacji mikrofon to takie małe kółeczko na górze za lampkami oświetlania wnętrza i schowkiem na okulary.
Ot taka informacja gdyby ktoś potrzebował.

red
12th-November-2011, 20:01
Dzięki serdeczne.Spróbuję z innym telefonem.
Pozdrawiam.

Tmax
24th-February-2013, 21:07
U mnie działa z Samsungiem S3 bez problemu Też android. (Iphone bez problemu)

Natomiast wnerwia mnie to że jak ktoś dzwoni to zamiast sygnału słyszy jakąś zapowiedź ...i przeważnie się rozłącza.

yellow_67
25th-February-2013, 08:56
Hello
W FX z 2001 roku działa bez problemu Samsung S3 - jakość dzwieku można wyregulować w sekcji telefon na panelu w samochodzie. Są parametry dzwiek wchodzący i wychodzący.
Jeśli możesz to poeksperymentuj z tymi suwaczkami. U mnie pomogło i juz nikt nie narzeka, że mnie kiepsko słychać.

grabba
25th-February-2013, 21:49
Czułość mikrofonów (głośność dźwięku wychodzącego) możesz zmienić w ustawieniach. Ja też mam HTC i u mnie problem jest taki, że telefon dzwoni tylko wtedy, gdy wybiorę rozmówcę bezpośrednio z telefonu. Czasami rozmówcy mi zgłaszają, że słyszą przerywanie ... wtedy przełączam się na słuchawkę - niestety.

Roberet
28th-November-2013, 21:45
ja niestety nie mogę zesparować z samsungiem SII. Mogę poprosić o instrukcje połączenia z telefonem ?

Robert

maruss84
25th-January-2018, 11:49
siema, odkopie stary temat bo kupiłem FX35 '06 i chce doprowadzić go to 100% ładu :) problem mam z bluetooth

Próbowałem parować tel ale niestety nic. Robię wszystko jak w instrukcji ale nie słyszę zadnych komend z auta. Mam cisze w aucie i otoczeniu. wciskam przycisk na kierownicy, zapala się pomarańczowa dioda, mówię, krzyczę do mikrofonu i nic, cisza. Miła pani nie odzywa sie.
po wejsciu w ukryte menu i diagnostyce mam takie informacje
10517
i drugi
10518

czyli brak zmieniarki i IVCS (czyli zestawu bluetooth)
W swoim aucie mam taką anomalie, że mam wsadzone radio kaseciaka z przed lifta (dziadostwo importera auta, opisałem to już wcześniej w temacie o navigacji).
Radio mi działa bez problemu ale zmieniarka już nie.
Czy cały moduł bluetooth może siedzi w zmieniarce która nie jest podłączona dobrze?
Dodatkowo w schowku dzwi kierowcy znalałem dwie białem wtyczki z ucietymi kablami. Identyczne jak te do podpięcia radia.

Dzis zdejmę panel i odkręcę radio, zobaczymy co tam się dokładnie dzieje.