PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Problem z radiem w FX



darekFX45
12th-November-2011, 19:55
Witam
Na początku chciałem przywitać wszystkich kolegów z forum-dawno się nie odzywałem-ale wiecie praca,praca: Sorry:: Sorry:: Sorry:: Sorry:
Mam mały problem z radiem-czasami wyłacza mi się prawa strona i grają tylko głośniki z lewej strony-sprawdzałem głośniki i niby wszystko OK-muzyka nie gra tylko słychać cichy szum(dzieję się tak najczęściej jeśli mocniej zahamuję-i często znika jak dodam gazu-myślę ,że coś jest z wyjściem mocy na prawą stronę-może coś nie styka????-czy ktoś miał taki problem-może macie jakieś zdjęcia jak wymontować radio i czy to jest w miarę proste.
Pozdrawiam:)

sirtrojan
12th-November-2011, 20:45
jest w miarę proste wiec się nie krępuj i wyciągaj.

W polifcie podważasz ramkę i powolutku wyciągasz ją z zatrzasków/zapadki. Nie trzeba nic dodatkowo podważać tylko delikatnie wyciągać. Odłączasz kostki - chyba 2. Potem ze 4 śrubki i wyciągasz radio - sprawdź wszystkie połączenia albo wyjmij i włóż każdą wtyczkę. Jak to nie pomoże zmontuj do kupy i sprawdź wzmacniacz który podobno jest w bagażniku miedzy zapasem a tylna prawą lampą ( od strony pasażera). podobno bo widziałem u siebie tam tylko radio satelitarne a jakoś wzmacniacz nie rzucił mi się w oczy.