PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam serdecznie !



B 52
19th-November-2011, 21:12
Witam serdecznie,
jestem posiadaczem Infiniti Q45 z 1994 roku, które dopiero co nabyłem i będę doprowadzał do porządku.

Przez większość czasu jeździłem Nissanami, a w szczególności Maximą A32 wersja USA, o które bardzo i systematycznie dbałem.
Na posiadaniu aktualnie mam najmniejszego Nissana, a mianowicie Micre K12 z 2004 roku oraz Hyundaia Lantrę z 1999 roku do wożenia klientów he, he.

W Maximie miałem silnik VQ30DE, który występował w Infiniti I30 oraz J30. Niestety musiałem ją sprzedać buu.
Tak jak inni klubowicze należę do klubu nissanzone.pl oraz nissanklub.pl

Stąd zamiłowanie do Infiniti marki coraz bardziej znanej i niedocenianej.


Pozdrowienia !

Black
19th-November-2011, 21:30
Witam serdecznienie na forum,jak ochłoniesz po zakupie to zapraszam do podzielenia się wrażeniami z użytkowania autka:).

Jeżeli chodzi o doprowadzanie auta do porządku to co tam jest do zrobienia?,tak poza tym to gdybyś miał ochotę zapodaj fotki swojego furaka.Jeżeli chodzi o pozostałe autka to też możesz wrzucic ich fotki plus opis w odpowiednim dziale.

Jeszcze raz witamy.

B 52
19th-November-2011, 23:19
Oczywiście ! Fotki będą, Aktualnie Q stoi w warsztacie w Ursusie i odebrać go nie mogę bo mechanik nawala nieźle ...

Micra miała dzwona z Focusem dziś he, he.

Lantra to taki mój "samochód kondon" -zwykły dupowóz, nic szczególnego, nawet nie myłem go już chyba ze 3 tygodnie. Dla tego auta nie mam żadnych sentymentów. Potrzebowałem jakieś tanie kombi aby wózek mi się zmieścił (2 córka przyszła mi na świat 28 października) a sprzedałem pięknego Gallopera Innovation V6 PB +LPG w wersji LWB - krótkiej (praktycznie bez bagażnika). Opisy aut będą oczywiście w odpowiednim dziale :-)

Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie !

Jacob_USA
20th-November-2011, 01:30
Mialem taka sama Maxime jak ty z 98 roku ;) fajnie sie nia jezdzilo tylko silnik byl troche zajechany...

B 52
20th-November-2011, 01:44
Kuba ja miałem z 1997 roku, wersja GLE, najbogatsza. Sprzedawałem ją z bólem serca tylko z powodów finansowych, w wóz włożyłem jakieś 35000 zł.

Był to najlepszy do tej pory samochód, który miałem na własność, zjadałem nowe Passaty czy Accordy i takie tam ...

Krzysiek

mayor
20th-November-2011, 12:22
O witam znajomy nick z nissanzone.pl - sam jeszcze mam A32 QX. No, ale poszukiwania FX35 wciąż trwają :)

sirtrojan
20th-November-2011, 14:18
Witamy na pokładzie :)

B 52
20th-November-2011, 15:22
O witam znajomy nick z nissanzone.pl - sam jeszcze mam A32 QX. No, ale poszukiwania FX35 wciąż trwają :)

Witam serdecznie kolegę, życzę powodzenia w owocnych poszukiwaniach VQ35DE, poczujesz różnice niemiłosiernie. To ponad 100 KM różnicy od VQ20DE !!!

I Ten piękny dźwięk wydechów !!!
Aż włos się jeży od pięknego brzmienia he, he.