PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Przymiarka



seba79
26th-November-2011, 00:31
Ok przed zakupem opon na internecie,pojechalem zrobic przymiarke dzisiaj z felgami ktore lezakuja juz 6 miesiecy ,felga rozmiar 20x10,mex wrzucil mi rozmiar opony 275/45/20 kapec szeroki nawet ,ale przestrzen pomiedzy opona a blotnikem jest duza ,niestety niepodchodzi mi to, fele nawet na aucie wygladaja fajnie.Zalanczam zdjecia troche niewyrazne bo z telefonu po ciemku robione.Wiec zakupie na zime opony na orginalne felgi i odpuszcze projekt felg tych felg.

Jacob_USA
26th-November-2011, 02:23
Sa dwa wyjscia albo kupic wieksze felgi co moim zdaniem i tak 20stki do FXa sa za male lub zostac juz przy tych 20stkach i obnizyc Fxa

seba79
26th-November-2011, 05:37
Obnizyc FX nie w to sie juz niepakuje,mex ktory mi to montowal instalowal ,z zaplecza przykulal felunie chromowana 22x8,0 i przylozyl ja delikatnie do auta ,zaprezentowalo sie pieknie ,ale wrazenie bylo takie ze te 22 chromowane gwiazda piecio ramienna sa zawielkie do tego auta prze potezne ,sam mex stwierdzil ze te 22 chromowane sa za duze i za ciezkie do tego auta,wsumie zaproponowalem mu ze dam mu swoje 20 ,a on niech mi da chromki 22 ,bo moje 20 mu sie podobaly ,zobaczymy co jutro z tego wyniknie.

Korci i kreci mnie ten zestaw 20x8,5 normalny zwyczajny rozmiar gdzie oponka 265/50/20 pasazuje pieknie.Komplet tych felg kosztuje 849 dolarow ,smialo w poniedzialek pojechal bym poten zestaw,az mnie kusi normalnie.Tylko jak mam sie z nastepnym kompletem felg pokazac w domu ,niemam odwagi juz.Wiec na sile juz bym oddal za 300 dolcow te 20 Avarusy komu kolwiek aby sie ich pozbyc.Chlopaki w sklepie maja dodatkowo jeszcze taki sam komplet G.Martuni 22x10,5.ale ten rozmiar felg na Nowo Jorskich dziurach , zdemolowal by cale zawieszenie .Wiec szykuje sie na te martuni 20x8,5.

sirtrojan
26th-November-2011, 17:13
ładny kapeć ale na 22 prezentowałby sie lepiej.