PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Może classic



seba79
4th-December-2011, 07:11
Niedzielny pojazd ,takie cacko w garazu miec np ponizsze zdjecie chevroleta z 1956 roku ,.Moj dziadek jest w posiadaniu motocyklow ,urala,i iza i wsk, i rosyjskiego uaza ,poprostu powiem tyle niema tygodnia zeby ktos go niedreczyl o sprzedanie tych motocyklow.Ale niema takiej sily ,radosc ma z tego ze wlasnie jest szczesliwym posiadaczem takich cack.To to juz kawalek histori trzeba przeniesc dalej.

ArtPol74
4th-December-2011, 11:59
Pamiętam takiego iża w tym kolorze(nie wiem czy były inne), stał za płotem u sąsiada mojego dziadka. Jaki miałem ubaw patrząc na sąsiada ważącego ponad 100kg jak skakał aby iża odpalić. A że był z tym problem to śmiechu pół dnia. Fajne wspomnienia, teraz sam bym mógł tak skakać aby takiego iża mieć.

Black
4th-December-2011, 12:04
Wydzieliłem osobny temat żeby nie robić bałaganu w temacie Konrada.

Co do Chevroleta to równiez chciałbym mieć takie cacko,ten niepowtarzalny dzwięk "klekoczącej" V ósemki jest nie do podrobienia.
Motocykli raczej nie lubię,za to mój ojciec byłby wniebowzięty takim nabytkiem,po dziś dzień opowiada mi historie z lat młodości związane z użytkowaniem WS-ki:)

sirtrojan
4th-December-2011, 19:05
gdyby nie te WSKi to by cię na świecie nie było ;)

Motorek fajna sprawa - jednak takie stare mnie nie kręcą. Jak ktoś ma sentyment to bardzo proszę :)