PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witam



miro
1st-January-2012, 10:41
Pozsrawiam wszystkich fanov infi,jestem Miro, zije v Nederland,urodzony na Slowaciji,moj polsky nie jest najlepszi ale mam nadzeje ze bedze OK, wszystkim HAPPY NEW YEAR !!!!:)

ArtPol74
1st-January-2012, 11:33
Witaj. I najlepszego!!!!

sirtrojan
1st-January-2012, 15:33
Twoj polski jest lepszy niż nasz słowacki :)
Happy New Year :)

Athens
1st-January-2012, 21:50
Witaj Miro. Skoro wszystko zrozumieli¶my to znaczy,że jest ok. Dzięki za życzenia i również wszystkiego naj! Jak nas znalazłe¶?

miro
3rd-January-2012, 12:42
Pozdrawiam, dzienkuje wszystkym za mile uwitanie tutaj na forum :D,Tydzien temu kupilem na Slowaciji Infi FX35, niestety nie jest nikt kogo znam z tym samochodem tak szukalem infiniti forum na Slowaciji i v Czehach ale nic..Bardzo chce poznac wszystkych ktorzy maja jusz pare lat praktiky s infiniti, jest to moj ostatni samochod-dlatego chce o nim wiedzec wszystko i mam tak mozliwosc zrobic moj polski jesce lepszim :oDDD, kurde jak ja kocham KROWKI i wedliny z Nowego Targu hahahahahaha...
I jak wszystci to i ja mam pare pytan:
1. Podswiatlanie zegaru niedzala..
2. Podswiatlanie numerow na tacho i na wskazniku paliva tesz niedzala../cerwone strzalky sa ok/
3. hamulec recny/awarijny niedzala..
4. gwizd rzemienow-zmienic?
5. dzwieng od przednich kol-jest to oponami ci loziska?

Jezu..az sie martwie ze mnie wyrzucice z forum dzienky pytaniam..:oDDD

sirtrojan
3rd-January-2012, 12:58
Pod¶wietlanie zegarów nie działa - 1 bezpiecznik / 2 rozpięta kostka
Hamulec awaryjny - sprawdĽ czy masz tylne klocki, sprawdĽ czy działa linka
Gwizd rzemieniów = pisk pasków silnika - do naci±gnięcia lub wymiany - lepiej wymienić
Hałas z przednich kół - 1. jak nie jest bardzo duzy to mog± być... opony :) ja tak mam / Jak jest duży i bardziej słyszysz jak szybko wchodzisz w zakręt - to kończ± się piasty/łożyska kół.

Miro wrzuć jakie¶ foty auta :)\

miro
4th-January-2012, 00:12
Sirtrojan, ci moge byc twojim najlepszim prziacelem???:) wszystko sprawdze w sobota, zrobje i zdjenca i sprobuje wrzucic je tutaj, dzienkuje za dobre rady-na forum zawse clowiek sie dowie rzeci o ktorych ani autoservis niema pojencia..:)

sirtrojan
4th-January-2012, 00:24
w sumie to zgaduje ale powodzenia w naprawach :)

ArtPol74
4th-January-2012, 09:07
Panowie znowu u¶miech pojawił się na mojej twarzy gdy się dowiedziałem co to gwizd rzemieniów. Pozdrawiam. Czekamy na foty.

seba79
5th-January-2012, 03:53
Czesc MIRO serdecznie witam cie na forum nieprzejmuj sie twoim Polskim jezykiem ,napewno gwarantuje ci ze wszyscy go zrozumieja bez problemu ,twuj Polski jest wspanialy bardzo dobry i zrozumialy . Smialo zadawaj pytania a napewno dostaniesz najleprze odpowiedzi ,na wstepie pozdrawiam cie i pytaj oco tylko masz ochote ,a pomoc i zrozumienie z naszej strony i kolegow z branzy ifans napewno jest zrozumiala i wyrozumiala ,hahahaahah

seba79
5th-January-2012, 04:02
Do dziela panowie ,jaka strategia .Juz niemoge sie doczekac bede sledzil temat jak codzienne wiadomosci.

sirtrojan
5th-January-2012, 04:12
seba pomoże jak bedziesz miał problem z pisowni± - ortografi± i interpunkcj± :becky:

Swoj± drog± nie ma co sie porównywać do słowaka który mieszka w holandii i pisze po polsku :)
:rockon:

miro
6th-January-2012, 01:31
Hej chlopaki, jak pujdzie tak dalej to zapraszam do holandii na INFIWAKACIE :DDDDD, w sobota ide zmienic pasky /rzemiene :oDDDD/,czi wie ktosz jak mocno mam go napjac? i podswiatlanie zwyklego zegaru /czasomiara??? :oDDD/ tez niedzala,bezpiecznik ci wyjanc caly zegar? Jak? Za paski tutaj v NL zaplacilem 40 euro,myszlalem ze drozej bedze,i za geometrie dalem 45 euro, tylko ten dupek w serwis powiedzal ze muszi go jesce sprobowac czi jeste geometria kol ok........slysalem go jesce 200m od garazu jak mu dawa gazu idiota...tak sobie myszlalem-jak by tutaj ktosz z polskiej byl to by mu cala bute v dupe wbil... hehehehhhehe

miro
6th-January-2012, 01:34
Hej ArtPol, bedzie takych wiecej :oDDD

seba79
6th-January-2012, 05:13
Niestety MIRO ale niejestem wstanie z korzystac z twojego zaproszenia na zlot fanow infiniti w holandi ,z tego co sie orientuje to niejaki RAYMOND jest wielkim fanem infiniti w holandi ,ale mysle ze hlopaki z wawy nie odpyszcza sobie tej przyjemnosci wspanialej i pociagna sznurem na zlot.Podaje ci namiary na Raymonda .http://www.infinitiscene.com/forum/threads/13796-Infiniti-fxr-2003-infiniti-fx35-rwd

ArtPol74
6th-January-2012, 12:17
Hej ArtPol, bedzie takych wiecej :oDDD

I już Cię lubię!!

sirtrojan
6th-January-2012, 17:07
Swojego czasu byly spotkania chłopaków z Niemiec i Holandii - FXiarzy gdzie¶ w okolicach Monachium - dla mnie to jednak za daleko.

miro
6th-January-2012, 17:19
ArtPol, ja ciebie tez,jestem blondinem z niebieskymi kukadlami :oDDDDDD

miro
6th-January-2012, 17:21
No Problemo, jak casem nepryijedzie polska do holandii to przijedze holandia do polskiej, jezdze do domu na slowacie przes Krakow

sirtrojan
6th-January-2012, 17:41
miro zobacz tu:
1879

w sumie to dobrze że nie działa ci też pod¶wietlanie zegarka wiec na 100% - tam pewnie przepalił sie bezpiecznik
to taka ukryta skrzynka której nie widać normalnie po podniesieniu maski

miro
6th-January-2012, 20:35
Super Grzegorz, dzienkuje, jutro rano bedze zabawne..:oD zmiana paskow i bezpiecnika i potem: J A Z D A !!!! :D

miro
6th-January-2012, 20:40
Seba, Dopiero teraz widze ze z New Yorku to troseczke zadaleko :D,chyba ze masz znajomego s Boingiem 747 :D,napewno raz wszystci zobacieme sie kdzies na sraz Infi,jestem tu pare dni na forum ale team jest tu FUNK-statyczny :D
Niestety MIRO ale niejestem wstanie z korzystac z twojego zaproszenia na zlot fanow infiniti w holandi ,z tego co sie orientuje to niejaki RAYMOND jest wielkim fanem infiniti w holandi ,ale mysle ze hlopaki z wawy nie odpyszcza sobie tej przyjemnosci wspanialej i pociagna sznurem na zlot.Podaje ci namiary na Raymonda .http://www.infinitiscene.com/forum/threads/13796-Infiniti-fxr-2003-infiniti-fx35-rwd

miro
8th-January-2012, 00:05
Niestety, pasky nezmienone, foto nezrobione, pada desc...i pada i pada...