PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Zamiennik szyby czolowej fx35



robisum1
3rd-January-2012, 17:58
Witam
Zamowilem zamiennik szyby czolowej .Odzyskalem orginalna uszczelke po zalozeniu okazalo sie ze szyba nie bardzo pasuje .Jest odrobię za wysoka i nie chce wejsc .Po zalozeniu uszczelki opierajac ja na dystansach (bez kleju) szyba nie wchodzi w otwór, nie chce przerabic dystansow.
Poza tym szyba jest zle wyprofilowana Przymierzalem ja bez uszczelki i nie przylega wszedzie do plaszczyzn do ktorych powinna przylegac , powinna lezec swobodnie i przylegac na calej powierzchni .
Klej zostal usuniety w 100% Po bokach szyba przylega a w gornej czeci odstaje , im blizej srodka tym wiecej
Wiem ,ze w warsztatach montujacych szyby opasaja pasami i podkladaja w takich miejscach steropian by dociskal te miejsca ale ja nie chce stosowac takich rozwiazan
Prosze o info gdzie mozna w Warszawie zakupic szybe ,ktora bedzie pasowala bez problemu,
Autko jest w 200% bezwypadkowe .

sirtrojan
3rd-January-2012, 18:50
To nie W-wa ale koledze Zyziowi zamontowali bez problemu u tego sprzedawcy:
http://allegro.pl/sklep/10532791_lesniewski_shipping


Napisz gdzie kupowałeś żeby ktoś inny się nie wpierdzielił na minę.

mapmen
25th-January-2012, 21:36
jeśli chodzi o szybę czołowa to bardzo dobry zamiennik jest dostępny w http://www.nordglass.pl/
Fx które kupiłem właśnie miało wymienianą szybę ze względu na pęknięcie i pasuje idealnie

sirtrojan
25th-January-2012, 21:47
ile krzyczą za szybke?

mapmen
25th-January-2012, 22:01
niewiem bo klient od którego kupowałem płacił ale była na zamówienie
jedno wiem firma ma renome i wysyła na cały swiat
ale ceny srednio o 60% drozsze od garażowców

robisum1
28th-August-2012, 16:06
niewiem bo klient od którego kupowałem płacił ale była na zamówienie
jedno wiem firma ma renome i wysyła na cały swiat
ale ceny srednio o 60% drozsze od garażowców

mozna i tam miec dobra cene i wcale nie drozej niz u garazowcow
Bo np u garazowca .Lesniewski pod warszawa szyba zamiennik z USA 550zl +260 montaz - na pytanie dla czego cena za montaz jest wyzsza niz u konkurencji uslyszalem bo ja tak biore i juz - uzywam lepszego kleju -czy faktycznie uzywa lepszego kleju nie wiem ale nie bylo to dla mnie istotne bo w Nord Glass daja dozywotnia gwarancje na wykonana usluge i w tym momecie nie obchodzi mnie czy kleja budaprenem czy jakim super klejem .

Nord Glass szyba 660zl _+160 montaz
Tu musze dac wam rade jak zrobic by zaplacic przynajmniej taka cene jak ja zaplacilem

Dzwonilem do 3 warsztatow Nord Glass
Na altyleryjskiej 93 w wawie dostalem cene 1080zl
Na Lodygowej 28 tez w wawie -940zl
Mysle sobie cos tu jest dziwnego ze przedstawiciele Nord glass daja rozne ceny na te sama szybe ale coz mysle sobie widocznie tak musi byc
Znalazlem jeszcze jeden warsztat na Al.Krakowskiej Mysle sobie ze zadzwonie z ciekawosci co mi tam powiedza .

Niestety albo i stety nikt nie chcial podniesc sluchawki i przekierowalo mnie do glownej siedziby Nord Glass w Koszalinie i tu przemila Pani Magdalena sprzedala mi szybke za 644zl ponoc dostalem max upust 30%
tak ze dzwoncie do Koszalina i proście P.Magdalene szybe dotarczyla w ciagu 3 dni tam gdzie chcialem czyli na altyleryjska 93 i tam ja wstawilem

A jeszcze dzwonilem do Car Glass w Warszawie na Goclawiu i tam zarzyczyli sobie 2500zl -zgroza ,a org szyba u dillera okolo 4tys i 850zl wstawienie to juz rozbój
Wstawienie szyby trwa okolo 2 godziny Powinni ich pozamykać za te ceny

ZYZIO
28th-August-2012, 18:42
U tego Leśniewskiego zapłaciłem 700 z montażem, czyli ceny kleju musiały pójść do góry ... hehe.

sirtrojan
28th-August-2012, 19:20
lesniewskeigo to trudno teraz namierzyć
bo jakoś jego aukcje zginęły z sieci

robisum1
28th-August-2012, 21:07
dokladnie aukcji brak szyby mial miec w tym tygodniu przynajmniej tak powiedzial tel .602-400-000

grzybek9997
29th-August-2012, 15:49
Czy szyba spod tej aukcji 602-400-000 pasuje do naszych Fxów i nie ma z nią problemów?

sirtrojan
29th-August-2012, 16:37
zyzio ma ją zamontowaną u siebie.