PDA

Zobacz pe?n? wersj? : Witajcie!!



Traffic
20th-January-2012, 11:46
Witajcie Dołączam do tego forum ponieważ postanowiłem zakupić fx45. Jestem z Warszawy i wcześniej moimi ulubionymi autami były bawarki . Obecnie chce pożegnać sie ze swoja 330ci i przesiąść do FX45 które od zawsze mi się podobało zarówno stylistyka podkreślająca sportowy charakter jak i osiągi. W dziale VIN załozyłem juz temat z prośba o sprawdzenie 2 numerów. Proszę również Was o rady na co zwracać uwagę podczas wyboru tego auta.

Pozdrawiam
Traffic

Athens
20th-January-2012, 12:22
Witam serdecznie. Coś ostatnio sporo osób szuka FX45, V8 w modzie. Szkoda,że wcześniej nie zajrzałeś bo mieliśmy spot w Arkadii i Gizmo akurat był swoją czarną bestią :P
Zachęcamy do wpisów i częstego odwiedzania forum. No i oczywiście zakupu wymarzonej 45!

Powodzenia!

sirtrojan
20th-January-2012, 13:31
Witamy :)
Gizmo swoja 45 wysoko podniósł poprzeczkę- w zasadzie auto w idealnym stanie. Ciezko będzie znaleźć podobną sztukę.

gizmo
21st-January-2012, 13:52
Witaj,

Ja szukałem kilka miesięcy - początkowo FX35 ale po pierwszej jeździe próbnej wiedziałem, że muszę mieć 45-tke. Dźwięk silnika jest przepiękny a i w przyspieszeniu jest różnica. Absolutnym warunkiem dla mnie była bezwypadkowość samochodu. Nie wiem jak teraz ale samych 35 było niewiele tych bezwypadkowych kilka a 45 jeszcze mniej.
Poszukiwania zaczynaj od Carfaxa a jak to przejdziesz to czujnik lakieru i dobry mechanik bądź oględziny w serwisie.
Powodzenia!!!

bolek
26th-January-2012, 02:47
Gizmo, ja bez jazdy wiedziałem że chce mieć 45 :) ;)